Sepra Firma Handlowo-Usługowa

Tychy

Opinie o Sepra Firma Handlowo-Usługowa

Iga

Jesteście pewni, że nie można napisać o firmie coś pozytywnego?

Kasia

Bylam jednak na rozmowie....dziwna atmosfera,szef nie za ciekawy. Nie spelnilam wymagań hehe

@Edyta 29.11.2017 08:46
a to cóż to za wygórowane wymagania mają teraz do pracy biurowej? Bo z opinii wynika, że płaca to możliwa najniższa krajowa i...

Tak na prawdę to w poprzedniej pracy miałam więcej obowiązkow.Tutaj w sumie proste prace biurowe i dobra znajomość komputera tak wynikalo z tego co szef mówił.Pewnie testu nie zdałam i dlatego

@Kasia 29.11.2017 14:21

Znowu Panie Arturze podszywa się Pan pod potencjalne pracownice? Nie ładnie. Żadna z pracownic i potencjalnych kandydatek tego by nie napisała. Dziewczyny są zarzucane obowiązkami, do których nie mają kwalifikacji, a do tego codziennie muszą użerać się z humorkami i komentarzami Szefa, a co do wypłaty to się zgadza, to najniższa krajowa, za którą trzeba dziękować co miesiąc, że się ją łaskawie otrzymało

Basiek
@Kasia 26.11.2017 15:42
Czy wiecie może czy jest wolne miejsce? Z tego co się orientowalam to jest ale podobno lepiej nie wchodzić do tej firmy...

Byłam tam na rozmowie... zakres obowiązków i ta okropna atmosfera to nie za takie pieniądze

kamilos

Właściciel nie szanuje swoich pracownic, mobbing widać gołym okiem. Sposób odzywania się i rozkazy wydawane są do pracownic jak komendy dla piesków. Właściciel działa na zasadzie, aby jak najwięcej zarobić, a żeby nic nie zrobić! Pomimo oczekiwanego "wieloletniego doświadczenia" od Właściciela niestety widać ogromny jego BRAK! Zero poszanowania dla klienta liczy się tylko napełniająca się kieszeń.

Edyta

Jak wygląda obecnie sytuacja z rekrutacją w firmie Sepra? Czy poszukują nowych rąk do pracy? Nie znalazłam aktualnych ogłoszeń w sieci, a dla osób szukających pracy w Tychach będą to pomocne informacje.

buro

ale każdy każdy czy były jakieś wyjątki? mam nadzieję że jak teraz na jakieś stanowisko wyślę cv to również otrzymam

gość

pozory, tacy ludzie się nie zmieniają

FYIf

Pewnie właściciel tak się przestraszył, że zatrudnił wszystkich na umowę o pracę, ale to pewnie jedyna rzecz która zmieniła się w tej firmie. A niech się boi...większość dziewczyn które tam pracowały ma ze sobą kontakt do tej pory więc są i świadkowie i dowody:) Zachęcam do pracy - będzie więcej świadków na mobbing psychiczny:)

Mike

No właśnie nie odbywa się.

nick

Żaden pracownik tej firmy nie napisałby czegoś takiego. Dzień dobry Panie Arturze. Nie ładnie się tak podszywac pod pracownika. Prawda w oczy kole ? ☺

nick

Zgadzam się z poprzednimi opiniami w 100% Właściciel to nieudacznik życiowy nie posiadający podstawowej wiedzy z zakresu bhp i najbardziej fałszywy człowiek jakiego znam. Nie wierzysz ? Nie musisz idź popracuj chociaż 2 miesiące i przekonaj się sam:) gwarantuje że przyznasz mi rację

Ona

No tak - tylko właściciel ma to w nosie. A umowa śmieciowa nie sprzyja dochodzeniu swoich praw.

Ona

Właściciel firmy zrzuca zawodowe obowiązki na pracowników - również te, które ze względu na brak uprawnień nie mogą wykonywać (szkolenia, wypełnianie dokumentacji). Właściciel szeroko opowiada o swoich problemach rodzinnych, obraża dawnych pracowników, wymaga obecności w biurze na każde zawołanie. Oferuje umowy śmieciowe na 200 zł - reszta wydawana jest pod stołem, zgodnie z widzimisię szefa.

abc

Jeśli lubisz być gnębiony psychicznie to polecam pracę w tej firmie:)

xyz

Gorąco polecam zawód kosmetyczki, super praca, bardzo przyjemna, można dobrze zarobić. Otworzyłam własny gabinet kosmetyczny w Śródmieściu – zapotrzebowanie jest ogromne i biznes idzie nieźle. Zawodu nauczyłam się w szkole policealnej www.szkoly.gowork.pl. Gowork miał ciekawą ofertę, poza tym bardzo tanio, pracownie też w pełni wyposażone, jest na czym się uczyć. Ciekawe zajęcia dodatkowe, konkursy kosmetyczne, targi kosmetyczne. Polecam ponieważ podchodzą do tego profesjonalnie.

Myrty

Odradzam. Nierzetelna firma, właściciel żyje w sobie tylko znanym świecie. Umowy zlecenie opiewają na 200 zł, a wypłata zależy od "widzimisię" pracodawcy. Dodatkowo osoby zatrudnione w biurze są zobligowane do przeprowadzania szkoleń BHP pomimo, iż nie mają do tego żadnych uprawnień.

xyz
@Myrty 23.03.2015 12:53

Czy mogę dowiedzieć się czegoś wiecej?

Zostaw opinię o Sepra Firma Handlowo-Usługowa - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sepra Firma Handlowo-Usługowa