Felix Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Sklep Firmowy nr 17

Opinie o Felix Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Sklep Firmowy nr 17

belka

@menugegu no nie mydlijmy sobei oczu - to co wymieniłeś to powinno być normą w każdej szanującej sie firmie. Ha. Tylko realia sa jakie są i nawet coś co powinno byc normą staje się czymś super hiper...

Znasz wady i zalety pracy w tej firmie? Podziel się swoimi przemyśleniami na temat zatrudnienia i pomóż poznać prawdę o firmie Felix Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Sklep Firmowy nr 17.

Zostaw opinię o Felix Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Sklep Firmowy nr 17 - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Felix Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Sklep Firmowy nr 17