RATIONAL Sp. z o.o.

Opinie o RATIONAL Sp. z o.o.

Afhrob

Witam , dla przyszłych managerów, uważajcie żeby nie mieć za dobrych wyników, bo was wyrzucą i przejmą wasz region. Niestety nie liczą się z ludźmi i sztucznie generują liczby żeby Prezesi z Niemiec nie wiedzieli co jest grane. Ogólnie panuje obłuda, dyrektor jak Cie lubi to przymyka oko, gorzej jak nie:)

Gastrokozak
@Afhrob 07.06.2016 20:09

Aktualnie jest rekrutacja na stanowisko regional sales Manager , to nowe stanowisko? Kogoś wyrzucili? Ktoś sam odszedł? Ktoś coś wie? Ktoś coś podpowie?

Bartolini

Firma pierwsza klasa . Wroński rewelacyjny człowiek .Atmosfera super jak i płace, polecam wszystkim.

Andrew

Międzynarodowa firma, z dobrą renomą ale ... Tu plusy się kończą. Nie szanują pracowników. Corpo od rana do wieczora. Ciągle za mało, ciągle wyżej wyżej i nie ma końca. Premia roczna - niewidoczna jak to mawiają w firmie.

ja

Firma Pierwsza klasa tylko nie dla leni i słabo zmotywowanych pracujesz jak na swoim i z tego jesteś rozliczany jesli chodzi o zarobki to jak w karzdej korporacji podstawa + premia od obrotu.

Zostaw opinię o RATIONAL Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RATIONAL Sp. z o.o.