opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(83)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(83)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 97
    • 98
    • 99
    • 100
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    uuu

    04.10.2013 14:18

    Inne

    W tej firmie jednym z elementów rekrutacji jest idiotyczny test językowy ,zakładamy słuchawki i pada kilkadziesiat pytan na które trzeba odpowiedzieć w dość krótkim czasie i ocena,jeśli jest słaba można ja teoretycznie zmienić i podwyższyć w bezpośredniej rozmowie z którąś z tych dziewczynek w biurze,napisałem teoretycznie bo mimo że mi go zmieniono ,ponieważ nam angielski dobrze i dogaduje sie bez problemu to i tak ich zdaniem nie mogłem zostać zakwalifikowany do pewnych ofert pracy ponieważ w teście wypadłem gorzej. Gdzie tu logika?
    ReviewUserIcon
    do just

    02.10.2013 12:41

    Inne

    .... Powodzenia i bądźcie przygotowani na taki survival a nie Reeboka i hotelik. W razie pytań piszcie adres mailowy bo to tutaj i tak niedługo wykasuje "just" :-)
    ReviewUserIcon
    iwona2386

    01.10.2013 15:49

    Inne

    zgadzam się z tą opinią miałam taką samą przygodę zawiodłam się na tej firmie szkoda gadać ..
    ReviewUserIcon
    Anonim

    28.09.2013 12:56

    Inne

    Ja tez wyjechałam przez oTTO i mi się podobało. Kasa była na czas, praca była ciągle i nic nie było nie tak jak powinno. Ludzie, którzy jadą na pracę sezonową - owszem mogą się przeliczyć i siedzieć na tyłku bo nie będzie pracy, ale ludzie, którzy jadą do normalnej pracy, tylpu magazyn - mają ją najczęściej na cały czas kontraktu!
    ReviewUserIcon
    just

    28.09.2013 12:51

    Inne

    Witam wszystkich, którzy chcieliby wyjechać przez OTTO, a po przeczytaniu komentarzy na przeróżnych forach zmieniają zdanie. Ja sama tak miałam. Nie wiedziałam na co się piszę, a większość wpisów jest negatywnych. Zaznaczę również, iż większość wpisów jest starych. ALe nie o tym miałam pisać. OTTO jak każda agencja ma swoje plusy i minusy, ale z własnego doświadczenia wiem, że wszystko zależy od nastawienia. Ja podpisałam ze swoim Chłopakiem kontrakt na cztery miesiące. Wyjechaliśmy do Holandii. Mieszkaliśmy w Hadze w hotelu pracowniczym, W hotelu tym były małe, dwuosobowe mieszkanka.Jeżeli się jechało jako para, to się miało 100% prywatności, a jeżeli samemu to trzeba było dostosować się do współmieszkańca. Pracowaliśmy oboje w firmie Reebok. Praca była ciekawa, aczkolwiek ciężka, jak dla mnie kobiety. OTTO popełniło kilka błędów, nieraz się wściekaliśmy , ale naprawde zawsze można znaleźć światełko w tunelu i dogadać się jak ludzie. I jeżeli chodzi o 500 euro kary to owszem, taką karę można dostać, ale w wypadku kiedy zjedzie się do Polski nic nikomu nie mówiąc. A jeżeli chce się skrócić kontrakt to należy iść lub zadzwonić do managera ośrodka lub innego , napisać prośbę owcześniejsze zerwanie umowy i czekać na zgodę. Najlepiej wykonać kilka telefonów do odpowiednich osób dla przyspieszenia. A kiedy już przyjdzie zgoda to można wracać i nie ponosić żadnych strat finansowych. Ludzie! Przestańcie pisać głupoty na temat otto i wyolbrzymiać, bo ja sama kilka godzin przed wyjazdem aż się popłakałam po przeczytaniu tych idiotycznych wpisów na forach, bo zaczęłam się bać co mnie tam czeka. Pamiętajcie,żeby przeczytać umowę od deski do deski i na miejscu zadać najwięcej możliwych pytań.Na miejscy poznać kompetentnego człowieczka, który wie więcej niż Wy i się go trzymać. Zawsze się znajdzie ktoś, kto pomoże,. Głowy do góry i się nie przejmujcie!
    ReviewUserIcon
    tomek

    24.09.2013 10:45

    Inne

    Szanowni rodacy to co piszecie to jest straszne my jako Polacy myślimy że jak jedziemy za granice myślimy że to Polska i można nam robić co nam się podoba nie stety nie jest tak my jedziemy do pracy i musimy stosować sie do zasad danej firmy a Polacy to straszny naród tylko narzeka robi problemy nie chce pracować tylko (usunięte przez administratora)wogóle nie do ceniaja to co mają firma otto jest w porządku to Polacy tworzą(pokazują swoje ja swoje oblicze prawdziwego człowieka taka prawda ten co jest pare lat sam to powie.Taki(usunięte przez administratora)e małolaty powinni mieć zakaz pracy w europie bo to oni sami tworzą bydło i przez takich pużniej są restrykcje zniszczone domki pokoje i zła opina w zakładach holenderskich Polak to(usunięte przez administratora)polecam firmę otto.....
    ReviewUserIcon
    Anonim

    14.10.2013 08:53

    Inne

    Ty człowieku nie masz pojęcia o tym co piszesz albo Frank płaci Ci sporo forsy za te bzdury ..Pracowałem w otto na niemieckim paszporcie i była tylko żenada..Mówię o ludziach którzy pracowali w firmach bo ja byłem kierowcą ale itak żeby zarobić musiałem jeździć od rana do nocy ,prawie 24 h..Zero życia towarzyskiego tylko zapierdalanka..Więc zastanów się o czym mowa....Mieszkałem w LAARBRUCH i menager był wtedy spoko nawet bardzo .....Teraz tych ludków jest tam podobno tylu że nie wiadomo kto dla kogo....Piekło na kółkach....Pozdrawiam wszystkich ,którzy pracowali 2001-2007 zwłaszcza H.GRENICH . To był naprawdę gość...
    ReviewUserIcon
    Anonim

    16.09.2013 23:42

    Inne

    witam mam zamiar wysłać do otto swoje cv jako magazynier,czy może ktoś mi dać znać czego mogę się po nich spodziewa, jak wygląda praca, co zabrać ze sobą i na co uważać, będę wdzięczny. Najlepiej na mejla [email protected] Z góry dziękuję P.S darujcie sobie jakieś głupie wiadomoś
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    11.09.2013 15:22

    Inne

    Witam, wybieramy się z dziewczyną 21.09 do pracy w firmie Docdata w miejscowości Waalwijk. Ktoś tam kiedykolwiek pracował i mógłby opisać jak to wszystko wygląda, chodzi mi generalnie o ilość godzin, jaką idzie wypracować w tygodniu/miesiącu? A może ktoś również się wybiera w tym terminie? Proszę o odpowiedź tutaj, bądź na e-mail : [email protected]
    ReviewUserIcon
    Sasiadka

    30.08.2013 17:25

    Inne

    Czy pary mieszkaja razem? Jak wygladaja dojazdy do pracy? Mieszka sie w mieszkaniach czy na bungalow w przyczepach? Wyplaty sa co tydzien czy co miesiac?
    ReviewUserIcon
    Betttttttttt

    14.08.2013 14:53

    Inne

    a jest tam faktycznie cos takiego jak pakowanie perfum, czy świec zapachowych czy kit i wysyłają kto wie do czego???? JAKIE pośrednictwa pracy są godne skorzystania??? Człowiek chciałby jechać zarobić uczciwie, czytam rozne opinie wszedzie i zwątpienie ogarnia!
    ReviewUserIcon
    honda92

    08.08.2013 14:03

    Inne

    na ile byś nie podpisał masz 4 tyodnia na zerwanie z dnia na dzień póżniej okres wypowiedzenia to też 4 tygodnie
    ReviewUserIcon
    Jot

    07.08.2013 21:19

    Inne

    Honda92 - dzięki za odpowiedź, ale nie wiem czy dobrze rozumiem. Czyli jeśli podpiszę kontrakt na 6m-cy, to w ciągu pierwszych 4 tyg mogę go zerwać bez kary? Czy może jeżeli zechce zerwać ten kontrakt to muszę to zgłosić, przepracować 4 tygodnie i wtedy wracam do Pl bez kary?
    ReviewUserIcon
    honda92

    07.08.2013 19:19

    Inne

    masz 4 tygodnia na zerwanie umowy z dnia na dzień bez podania przyczyny
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Gosc

    04.08.2013 23:47

    Inne

    Jezeli chcesz wyjechac z chlopakiem to leiej zebyscie mowili po Niemiecku, chyba ze w ofercie jest inaczej. Warunki mieszkaniowe dosyc spoko, pary mieszkaja i pracuja razem. Jak nie znasz jednak niemieckiego to pracodawca ( nie posrednik) moze zrezygnowac z Ciebie i wtedy wracasz do domu.
    ReviewUserIcon
    Jot

    04.08.2013 20:07

    Inne

    Dzięki za odp i jeszcze pytanie: na ile miałeś umowę, jak to jest z karami za zerwanie umowy?
    ReviewUserIcon
    nieznajomy

    21.10.2013 19:57

    Inne

    daj sobie spokój firma ok ale otto do bani zawsze robi pod górke
    ReviewUserIcon
    k...

    10.01.2014 18:42

    Inne

    Pukni sie człowieku w głowe... (usunięte przez administratora)...pracowałam tam sporo czasu i nie narzekam...!!!
    ReviewUserIcon
    honda92

    04.08.2013 18:34

    Inne

    praktycznie nic nie zarobiłem byłem tam 2 tygodnia a miałem tylko 50 h pracy wiec dobrze ci radze nie jedz tam bo przy szczęście nie zarobisz więcej niż w Polsce a przy pechu będziesz nawet na minus bo ludzie dostawali takie rozliczenia
    ReviewUserIcon
    Jot

    04.08.2013 18:07

    Inne

    Honda92, a można wiedzieć, ile zarobiłeś? Pomijając te złe warunki i traktowanie, czy da się w otto zarobić normalnej osobie? I mogę wiedzieć, na jaki okres czasu pojechałeś?
    ReviewUserIcon
    kamil

    03.08.2013 15:02

    Inne

    Siedze w nl kilka tygodni. Z tego co wiem jeżeli podkreslisz im w biurze,ze chcecie mieszkać razem to na pewno będziecie mieszkać wspólnie. Otto - jak i inne agencje maja wady ,i zalety,. Na produkcji pracuje z ludżmi z Otto, mówią,ze fajnie,a drugi mówi ,ze żle ma ,że nie maja gwaranctowanej pracy, mało płacą, numer sofi 2 miesiące czekają, i jada cał czas na zaliczkach ; p
    ReviewUserIcon
    nowa

    31.07.2013 21:09

    Inne

    Witam, chciałam się zapytać jak wygląda w rzeczywistości praca dla par w Niemczech? Był ktoś? czy pary mieszkają naprawdę razem, jak zapewnia biuro w PL ? i ogółem jakie są warunki? Z góry dzięki za info.
    ReviewUserIcon
    nowa

    30.07.2013 22:51

    Inne

    Witam, chciałam się zapytać jak wygląda w rzeczywistości praca dla par w Niemczech? Był ktoś? czy pary mieszkają naprawdę razem, jak zapewnia biuro w PL ? i ogółem jakie są warunki? Z góry dzięki za info.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Jot

    29.07.2013 21:04

    Inne

    A i jeszcze jedno pytanie: jeśli złoże wypowiedzenie 4tygodnie przed zakończeniem pracy, to nie dostanę kary? Hipotetycznie: mam umowę na pół roku, ale chce wyjechać na 8tygodni, po 4ygodniach składam wypowiedzenie i wracam do Pl po 8 tygodniach - czy w takiej sytuacji ta kara mnie nie dotyczy?
    ReviewUserIcon
    Jot

    29.07.2013 21:02

    Inne

    Kamil21, mógłbyś napisać ile zarobiłeś na czysto? Czy tylko zwróciły Ci się koszty podróży itp.
    ReviewUserIcon
    pci

    13.07.2013 23:14

    Inne

    Witam, pamiętacie może pytania jakie były na teście z angielskiego ? może być po polsku albo angielskiego, bo nie wiem czego sie spodziewać :/
    ReviewUserIcon
    Paula

    10.07.2013 13:12

    Inne

    Witam, może wie ktoś coś o pracy w De Lier na szklarni przy jęczmieniu?? Jak sie pracuje i jacy ludzie?? Dzięki pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Karo

    22.06.2013 08:19

    Inne

    Kingo dobiłaś mnie. Jutro wyjeżdzam na pakowanie podręczników do miejscowości De Steeg.. masakra...
    ReviewUserIcon
    Przemek

    15.06.2013 12:45

    Inne

    Witam! W srode jade podpisac umowe z OTTO na miesiac a w sobote mam wyjazd razem z dziewczyną. Gosciu w biurze we Wroclawiu przy ulicy Komandorskiej powiedzial ze praca na sprawdzenie na miesiac a pozniej na ROK. Dziewczyna ma pracowac przy pakowaniu podrecznikow a ja na magazynie( mieszkac mamy niby razem) Napiszcie prawde o tej firmie i czy warto jechac? Z gory dzieki za szczere opinie

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Manciuch

    12.06.2013 14:21

    Inne

    Hej! Macie jakieś nowe opinie o tej firmie? Mamy w planach jechać z chłopakiem na pakowanie podreczników, praca typowo wakacyjna. W zeszłym roku chyba też coś takiego organizowali? Wie ktoś/coś? A może znajdzie się tutaj ktoś kto również się do tej pracy wybiera? Proszę o jakieś info.!
    ReviewUserIcon
    Nick

    19.05.2013 18:57

    Inne

    Siema Czesto czytam ze ludzie pracujacy przez OTTO nie znaja angielskiego. Jezeli w ofercie pracy nic nie ma o znajomosci angielskiego, to znaczy ze wystarczy podstawowa znajomosc angielskiego? Pracowal ktos w chlodni przy sortowaniu owocow Czy to dobra praca? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    NIck

    18.05.2013 22:41

    Inne

    Siema Przeczytalem cale forum i dalej nie wiem jak ten test wyglada. Podobno kazdy kto wyjechal przez OTTO musial zdac ten test Napewno wiele osob wiele osob zdalo go. Zastanawiam sie dlaczego nikt chce napisac jak dokloadnie wzglada. Jakie sa pytania. Nie musicie sie obawiac jezeli ktos nie zna angielskiego to i i tak nie zda testu Zastanawiam sie nad wzjazdem do Holandi. Mozcie powiedzec w jakim okresie jest poraca a kiedy lepiej nie wyjezdzac Pozdrowienie dla wszystkich szukajacyzch pracy w Holandi:
    ReviewUserIcon
    Warehouse Operative

    17.05.2013 16:46

    Inne

    Z całym szacunkiem do twojej osoby, ale po sposobie formułowania zdań w ojczystym języku to szczerze wątpię abyś znał jeden i to na poziomie intermediate...osobiście pracuję za granicą od 2007 roku i na temat polaków i ich znajomości języków obcych to mogę wiele napisać ale robić tego tutaj nie mam zamiaru. Zamiast chwalić się że jesteś poliglotą lepiej podzieliłbyś się opinią na temat agencji i warunkami pracy, jeśli takową miałeś możliwość. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Pocahontaz

    17.05.2013 13:13

    Inne

    Czy ktos wie jak przebiega ten test na komputerze?Na czym ogólnie to polega?
    ReviewUserIcon
    Gość

    13.05.2013 20:00

    Inne

    Siema Szukam pracy w holandi, Natrafilem na oferte OTTO. Osoba rekrutujaca powiedziala mi że pierwszo musze pezejść test ze znajomosci angielskiego {test trwa 1h, odbywa sie przy komputerze, trzeba sluchac lektora i zaznaczac prawidlowe odpowiedzi} Chcialbym sie dowiedziec czegos wiecej,czy test jest trudny. Mozecie powiedziec jakie są pytania.
    ReviewUserIcon
    Qbeb

    08.05.2013 20:44

    Inne

    Byłem, pracowałem dla nich w Holland. Najpierw zbiór gruszek a po 3 tyg fabryka Koni! Marzenie... Oczywiście zdarzały się podczas przerwy fabryki epizody kilkudniowe w magazynach, kurczakach (tu akurat olałem debili z Polski, którym wydawało się, że rządzą światem) ale nie narzekam. Hehe, a co do obierania kurczaków: pracują tak debile, którzy myślą, że nie ma lepszej pracy w ott i zapierdzielają pod batem polaków i turków. Trzeba tylko pokazać, że nadajemy się do takiej a nie innej pracy. I nie pozwolić "turasom" czy polaczkom wejść nam na głowę. Spoko, otto znajdzie nam pracę. Wystarczy wykazywać się lub nie.. Wtedy będziemy szanowani i wszystko miło załatwimy.
    ReviewUserIcon
    bodzio

    19.04.2013 20:34

    Inne

    witam wybieramy się do biura w otto do pracy w logistyce mamy pytanie jakie są płace i warunki mieszkaniowe prosimy o kontakt 48 725 601 586 sms
    ReviewUserIcon
    Roro

    18.04.2013 03:06

    Inne

    Jak obecnie wygląda sytuacja z praca, zakwaterowaniem i otoczeniem w agencji OTTO
    ReviewUserIcon
    gosc

    13.04.2013 12:29

    Inne

    Jak nazywa się ta hurtownia odzieżowa ?
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    09.04.2013 14:28

    Inne

    nie pracowalam ale mam zamiar wyjecjac 20.04 wlasnie na magazyny idziezowe
    ReviewUserIcon
    kama85

    06.04.2013 18:07

    Inne

    Witam, od dłuższego czasu szukam pracy w Polsce, ale niestety już 4 miesiące bezskutecznie. Otto poszukuje operatorów wózków widłowych w Niemczech oraz Holandii. Czy znajdzie się osoba, która pracowała na stanowisku operatora wózków widłowych i może powiedzieć jak to wszystko wygląda w rzeczywistości tam na miejscu?
    ReviewUserIcon
    hejaheja

    04.04.2013 13:15

    Inne

    czesc pracowal ktos z was moze w hurtowni odziezy przez biuro otto . jak warunki mieszkalne i sa jakies nadgodziny
    ReviewUserIcon
    misia

    03.04.2013 19:14

    Inne

    czy ktoś wie coś o pracy w pralni w miejscowości Gouda z firmy OTTO??

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.