OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

greggreg

czy ktoś jest lub jedzie na Venlo na zbieranie odzieży ... jakie są warunki mieszkaniowe i jaka praca ???? prosze o odpowiedź

Filip

Hej, jedzie ktoś może do Holandii, a dokładnie do Geldermalsen 5 maja do pracy jako order picker? Ja będę jechał z Opola.

Pabllo
@Filip

Przymierzam się do wyjazdu okolice czerwca

Madeline

Szukam kogoś ( kobiety ) na wspólny wyjazd. Mam dosyć jeżdżenia samej za granicę. Czy ktoś byłby chętny na wyjazd w maju? Wiem, ze jesli chodzi o zakwaterowanie, to nie ma sie co spodziewac luksusow, nie wiadomo oczywiscie z kim sie bedzie mieszkac na lokacji, ale mnie to nie zraża.

Pola
@Madeline

Witaj jade sama ale dojadzie do mnie grupa po kilku dni mam nadzieję że będę z nimi razem napisz na e-mail mietoweczka@gmail.com ja mam wyjazd dziś

Kassia

Ja chętnie dołącze , mój mail kassia_20@o2.pl

Opole
@Madeline

Madeline, napisz do mnie czarnula19952@wp.pl. Jestem spod Opola i chciałabym pojechać, ale nie sama

Lukii

Cześć ! Jedzie ktoś 30.04. 2018 do zbioru sałaty w OSS? Ja jadę z okolic Nowego Sącza.

gosiek29
@Lukii

a wiesz czy są jeszcze zapisy? jak płatna i na jaki okres czasu?O tek porze to już za późno by dzwonić

@Lukii

Ja jade ale z okolic Torunia

Lukii
@Marta

O to fajnie :) będzie ktoś znajomy

Operator Wózka Widłowego

Spoko

Brak

Oskioski

Witam, czy jedzie ktos do Holandi do Venlo do pracy na magazyn z odzieza Tommy Hilfiger,wyjazd 12 maja, rozpoczecie pracy 14 maja. Prosze o odpowiedz

nn
@Oskioski

w jakim jesteś wieku i do kiedy wyjazd?

Oskoski
@nn

19 maja wyjazd i wyjezdzam z grupa znajomych na czas nieokreslony

@nn

20 lat

Łukasz
@Oskioski

Jadę z Nowego Sącza do Venlo, ale do zbioru sałaty w Oss :)

Aga

Czy ktos mial zakwaterowanie w Haestrechtstraat 35 kaatsheuvel ? Jakies opinie? Brat jedzie do holandi i jak czytam opinie o firmie to jakas porazka.

Iwon

Postęp jest ogromny. Owszem może były pewne niedociagnięcia w przeszłości, od pary lat jadę regularnie z otto i nie zdarzyla się większa wpadka

martyna
@Iwon

szczególnie jestem pod wrażeniem zakwaterowań.. serio.. kiedyś róznie się zdarzało. a teraz? gdzie nie pojadę to naprawdę jest super, wiadomo, że nie luksus ale czysto schludnie i porządnie

basna

Z kumpelą już 3 rok z otto w Holandii. Praca spoko przy ziołach. Kasa zawsze na czas + ubezpieczenie. A to może się okazać zbawienne zagranicą. Do tego miejsce do spania i zapewniona robota

edyta
@basna

a mogłabyś wypowiedzieć się coś na temat warunków zakwateowań? bo przeczytałam ostatnio sporo pozytywnych opinii i chciałam się dowiedzieć czy to w każdej lokalizacji tak jest :P

andrzejek
@edyta

wiesz, wszędzie to nie był nikt, żeby ci powiedzieć jak jest, ale teraz dużo się słyszy, że robią remonty zakwaterowań, więc byłbym dobrej myśli

mariusz

Przymierzam sie kolejny raz do skorzystania z OTTO; jak dla mnie firma jest wydolna ofertowo i daje zarobić; nie wiem jakie niektórzy mają umiejętności obok roszczeń i pretensji. Trochę samokrytyki nie zaszkodzi.

anja
@mariusz

wiesz jak ktoś nie ma porównania jak to jest gdzie indziej, albo oczekuje luksusów to nic dziwnego

Patrycja

Czy OTTO Work Force Polska jest pracodawcą, którego z czystym sumieniem polecacie innym? Jaki rodzaj umowy oferuje firma? Jakie są największe plusy zatrudnienia u tego pracodawcy? Czy agencja pomaga także osobom bez żadnego doświadczenia zawodowego?

@Patrycja

Własnie tez wyjezdzam i sie zastanawiam

daria
@Oskioski

mozesz na ich stronie znaleźc wszystkie informacje, ja tez do nich napisałam i sie wszystkiego dowiedzialam. pojechalam i sa pewni. kasa dobra, dobre stawki. praca byla, bez przestojow, a to wazne. ogolnie warunki maja dobre. z doswiadczeniem to mozna spokojnie sie wszystkiego nauczyc, nie ma w zasadzie nic bardzo skomplikowanego

adek
@daria

myślę, że to najlepsza agencja obecnie. Warunki są dobre, zadbali o to ostatnio, kasę dostawałem na czas, no i ubezpieczenie miałem, więc spokojny byłem

robsen

szczerze mówiąc nie sądzę, zebyś gdziekolwiek miał wpływ na to z kim będziesz mieszkał.. takie rzeczy to czysta loteria

LEO

Cześć, Wszystkim! Wybiera się ktoś do pracy "Pracownik magazynu - BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA!" w miejscowości Gernsheim?

john
@LEO

ogolnie nie polecam, bylem i wrocilem po 3 miesiacach, praca moze ciezka nie jest ale atmosfera marna, brygadzisci sie zachowuja jakby wszystkie rozumy pozjadali (usunięte przez administratora)zakwaterowanie za ok (usunięte przez administratora)euro za lózko, wiec zostanie na miesiac ok (usunięte przez administratora)euro

Natalia
@LEO

zastanawiam sie własnie wysłac tam cv, a juz kontaktowali sie z Toobą?

LEO
@Natalia

Cześć! Wysłałem, ale jeszcze się nie odzywali, więc czekam na ich odpowiedź jak i na inf od innych agencji ;-)

oli

witam szukam kolezanki na wspolny wyjazd w polowie maja... mickymouse1@interia.pl

Julka
@oli

Jak najbardziej chętna

madziulak

Jeżdżę do Holandii i Niemiec od 8 lat z przerwami. Pracowałam zarówno przez agencje pośrednictwa pracy jak i prywatnie ( jabłka, truskawki i borówka amerykańska ). Truskawki i borówka na akord, nawet jabłka zbierałam na akord przez 5 tygodni. Wyobrazcie sobie jakie jest tam tempo pracy żeby zapełnić 320 kg skrzynię w dwie osoby i jeszcze pchać ją na wózku. Pracowałam na magazynach, w fabrykach i sadach. Pracowałam przez kilka agencji pracy : Exotic Green ( teraz Good morning ), Ruba Baers GmBh, Bakker Detachering B.V ( Polned Częstochowa, a teraz Van Koppen ), Klaver Częstochowa ( wysłano mnie do Best&West ). Miałam nawet epizod, gdzie jechałam Sindbadem ze znajoma do Karlsruhe z firmy Meat-Pros Bielsko Biala i juz na drugi dzien bylysmy w tym samym autokarze w drodze powrotnej do domu po tym co zobaczylysmy na miejscu ijak bardzo zostalysmy oszukane. Mieszkalam juz w 6 kobiet w jednym pokoju w wielkim domu dzielonym przez Bulgarow, Polakow, Grekow i Rumunow, gdzie Bulgarzy nie kwapili sie zeby sprzatac po sobie i do tego ukradli lodowke do pokoju w ktorym mieszkalo 14 osob na lozkach pietrowych ( kobiety i mezczyzni ). Mieszkalam juz z cpunami i niemyjacymi sie alkoholikami, ktorzy po przyjsciu ze szklarni ani mysleli o prysznicu. Praca byla raz lepsza raz gorsza, warunki mieszkaniowe rozne, ale jesli naprawde tragiczne, to ja majac przy sobie zawsze euro zamawialam busa i uciekalam bo nie jestem jakims hindusem, ktory bedzie mieszkal w slumsach na przedmiesciach Delhi. I wierzcie mi, ze to cale Otto, to nie jest jedna, wielka katastrofa. Więcej na maila madziulak666@interia.pl

marek

Spośród wielu pośredników zwłaszcza pracy na wyjeździe to Ptto najbardziej daje radę; nie ma co zwracać uwagi na frustratów, którzy wylewją pomyje w internecie; każdy ma szansę tylko nie kazdt umie ją wykorzystać.

marko
@marek

jak dla mnie oczywiste jest, ze zawsze będzie więcej hejtów... Bo to łatwiej napisac niż coś pozytywnego zawsze ehhh

amela
@marko

moim zdaniem wszystko zależy na co kto jest nastawiony. Ja byłem na robotę i kasę i się nie rozczarowałem

Krzysz

Dla mnie super. Zawsze ubezpieczenie opłacone, załatwiony dach nad głową i łózko. Do tego można dobrze zarobić

markos
@Krzysz

mi tam więcej do szczęścia nie potrzeba haha ;)

Alan

Polecił mi firmę kuzyn. Pojechałem i jestem bardzo zadowolony. Zobaczyłem trochę świata i odłozyłem dobrą kasę. Opłaca się

Bosman

Dobra firma. Kasa zawsze się zgadza i na czas. Można popodróżować i zarabiać

kamil

jade w przyszlym tygodniu. to juz moj drugi wyjazd z otto i wracam bo faktycznie z otto zarobilem. wiec warto . tym razem jade do jumbo. warunki maja dobre trzeba byc dobrej mysli

Hdj
@kamil

Do woerden?na jumbo

Wwo

Ktoś do flextronics do venray jedzie w ten weekend? :)

Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1649.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 455, z czego 170 to opinie pozytywne, 80 to opinie negatywne, a 205 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.