Opinie o Matchem 2000 Sp. z o.o. w Skawina

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Matchem 2000 Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Matchem 2000 Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Matchem 2000 Sp. z o.o. w Skawina

daniel magical

tragiczna i nie miła obsługa nie wiem co tam robią ci praktykanci ale niech uciekają

@daniel magical

Dziękuję za opinię. Pracownikom jak i praktykantom oferujemy miejsce pracy i możliwość rozwoju. Obsługujemy klientów. Możemy się pochwalić wieloletnią współpracą z ponad tysiącem klientów co świadczy o naszej jakości.

dis stream

nie polecam tragiczna i nie mili pracownicy współczuje wszystkim praktykantom

zainteresowany

@delfin Podpowiedz więcej szczegółów o pracy, atmosferze oraz zarobkach?

delfin

wszystko ok polecam

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Matchem 2000 Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior Manager, Installation
Szczecin
Flex Wind Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Technolog Wyrobów Pończoszniczych/Rajstopowych
Bonprix Sp. z o.o.

Dziewczyny jaki styl panuje w Matchem 2000 Sp. z o.o.?

Uczeń

Nie polecam tej pracy,marna płaca-robią wyścig szczurów.Liczy się tylko liczba pozycji,widziałem to u stałych pracowników!Nie są zadowoleni-ale się jakoś nie odzywają-dziwie się ,bo pracy jest wszędzie dużo! My też zarabiamy marnie,ale to niby praktyka.Jak miałbym jeszcze raz wybierać praktyki,to napewno nie w tym zakładzie pracy(właściwie obozie).

@Uczeń

Czy uważasz, że praktykant ze szkoły średniej (uczeń) powinien zarabiać tyle ile zarabia pełnoetatowy pracownik? Na magazynie mamy pracowników minimum z kilkuletnim stażem to chyba świadczy, że nie jest tak źle. Zapraszam!

@Matchem 2000 Sp. z o.o.

Macie,kilka stałych osób-reszta przychodzi i odchodzi.Nie domagam siętakiej samej wypłaty,jak stali pracownicy-ale w innych zakładach płacą dużo więcej niż tu.Tu jesteśmy wykorzystywani,do tych najmniej fajnych prac.A to jest nie fajne.

treooo

warunki słabe płaca marna zimno niema ogrzewanych magazynów jedynie kanciapa kierowników

@treooo

Magazyny są ocieplone i ogrzewane. Pracownicy z długoletnimi stażami pracy są zapewne innego zdania, a takich jest ponad połowa. Mniemam, że ostatni wysyp komentarzy w podobnym tonie i tematyce jest związany z przeprowadzonymi zmianami personalnymi. Dziękuje za komentarz i pozdrawiam.

Gruby

Nie polecam pracowałem i wiem jak jest zimno ciemno brak warunków na hali mało tego pieniądze marne a czlowiek sie Narobi nadzwiga zero zainteresowania właściciela pracownikiem.

@Gruby

Dziękuję za opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy mieli godne warunki pracy. Magazyny są ogrzewane, oświetlone, każdy z pracowników posiada ubiór roboczy. Do dyspozycji są wózki, paleciaki, itp. Każdy może zaproponować rozwiązania, które usprawnią pracę. Zapraszam.

Uczeń

Mam nieprzyjemność pracować w tej firmie,mam tam praktyki-nie polecam nikomu!!Jak się da,to nas wykorzystują-płacą marne grosze!!

@Uczeń

Dziękuję za opinię. Praktykanci w firmie Matchem uczą się i pracują. Szkolimy, poświęcamy czas i energię, dlatego wymagamy zaangażowania. To nie jest miejsce gdzie można praktyki tzw."przesiedzieć". O żadnym wykorzystywaniu nie ma mowy.

PracownikMiesiaca

Miałem przyjemność a raczej jej brak pracować w tej pseudo firmie. Pozytywne komentarze zostały napisane przez właścicieli firmy,rodzinna atmosfera to bzdura. Najczęstszym powodem zwolnień jest nie odpowiednim traktowanie pracowników co w innych miejscach pracy jest niedozwolone. Właściciele nie są w stanie zapewnić odpowiednich warunków pracy,w zimie na hali temperatura jest niższa niż na zewnątrz. Bardzo często pracownic nie mają określonych stanowisko pracy rzucanie że stanowiska na stanowisko. Ustalenia z rozmowy o pracę są niedotrzymywane . Szczerze nie polecam . Dobry samarytanin !

@PracownikMiesiaca

Przykro nam, że tak uważasz. Na pewno wiele się zmieniło od czasu gdy Pan pracował. Zapraszamy ponownie!

@PracownikMiesiaca

W pałni popieram ten wpis,zimno i ciemno na nagazynie-oszczędność na prądzie!Niestety,teraz coraz wcześniej jest ciemno!!

Magazyny są ocieplone i ogrzewane. Nikt nie zabrania włączenia światła. Czy "Pracownik" uważa, że powinna być zatrudniona oddzielna osoba do włączania świateł? Zachęcam do rozmowy z kierownictwem, jeśli coś jest nie tak.

Praconik
@Matchem 2000 Sp. z o.o.

Zastrzezenia byly zglaszane,ale kierowniczka magazynu-woli zajmowac sie swoim partnerem,ktory zostal dzieki jej protekcji przyjety.Wlasciciel,slepo wierzy w kazde jej slowo-my,pracownicy nie mamy nic do powiedzenia.

@Praconik

Dziękuję za opinię. Sprawa zostanie rozpatrzona. Na przyszłość zapraszam do podzielenie się przemyśleniami z szefostwem.

Bojjj

Ile zarabia taki pracownik nowo przyjęty??

@Bojjj

Wszystko jest uzależnione od stanowiska i doświadczenia.

Filip

Taka totalna krytyka jest dowodem,m że konkurencja inspiruje do pisania!!

@Filip

jaka konkurencja, piszesz brednie, taka jest prawda o tej firmie i tyle

Gość 1
@Filip

Jaka konkurencja?Sami się wykończą tym jak traktują pracowników!

Matchem
@Gość 1

Dziękuję za opinię. Zapraszam do podzielenia się spostrzeżeniami.

pracownik ze stażem 5 lat

Czy jest się sławnym czy nie "hejt" dotyczy wszystkich - jak widać. Napiszę tak: firma która na rynku jest od 26 lat, zatrudniająca blisko 60 osób z czego blisko połowa posiada staż pracy w tej firmie powyżej 5 lat, a są osoby które pracują ponad 20 lat (nie właściciele) - broni swoje dobre "imię" samymi faktami. Negatywne opinie piszą tzw. "trolle", którzy chcieliby dostać wszystko nie dając od siebie nic. Pracowali (lub nie) zbyt krótko (skoczkowie) aby się utożsamić z firmą oraz pozytywnymi relacjami łączącymi ludzi w firmie Matchem 2000. Pozdrawiam wszystkich

@pracownik ze stażem 5 lat

Dziękujemy za profesjonalną opinię!

Gość 1
@pracownik ze stażem 5 lat

Pracowników z takim stażem w tej firmie-jest może trzech,i są to PH.Mają od lat,te same rejony-i zarabiają dość dobre pieniądze.Reszta,to ludzie,pracujący za marne grosze!Powodzi,się kilku liżd...,a reszta zapier... nawet po nocach!!!To czysta kpina,pisać takie komentarze o rodzinnej i przyjaznej atmosferze pracy!!

Xdd123

Bardzo fajne zAopatrzenie asortyment poprostu miodzio

Małgorzata
@Xdd123

@Xdd123 Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, iż jesteś kupującym w Matchem 2000 Sp. z o.o.. Na forum GoWork.pl udzielamy informacji na temat warunków zatrudnienia. Na stronie internetowej Matchem 2000 Sp. z o.o. aktualnie wisi ogłoszenie o pracę http://matchem2000.pl/praca/. Jak wygląda rekrutacja w tej firmie?

chaos

Ten kto czyta te opinie nie jest w stanie stwierdzić jak jest w tej firmie. Najlepiej sprawdzić samemu. Każdy ma inne wymagania. Ja jestem świeży, ale są ludzie co pracują tu po kilka, a nawet kilkanaście lat. Jakby było źle to zapewne była by duża rotacja.

@chaos

Dziękuje za opinię. Zapraszamy na okres próbny :)

Obywatel

Szczerze nie polecam tej firmy. Przepraszam raczej obozu pracy za marne parę groszy. Najgorszemu wrogu bym tej pseudo firmy nie polecił...

@Obywatel

Przykro nam, że tak sądzisz. Możesz rozwinąć swoją myśl? Pozdrawiam.

Hahaa

Tragedia

@Hahaa

Dziękuje za komentarz. Czy można prosić o wyjaśnienie?

Śmieszna firma początek pięknie ładni po tytygodniu pokazują pazurki. Pozytywne komentarze pisane są przez szefostwo . Wyzysk psychiczny i fizyczny Naprawdę nie polecam danej firmy.

@Gość

Dziękujemy za komentarz. Może Pan przedstawić co się Panu nie podobało?

Minka

Co sie zmienilo ??? Nic sie nie zmienilo. ludzie odchodzą i przychodzą. piękna rotacja ludzi i tyle. Jak już kierownicy odchodzą to nic dobrego

@Minka

Zmienia się, cały czas. Kierownictwo - profesjonalna ekipa. Zapraszam!

Klijent

Poraszka w każdy calu odradzam.

@Klijent

Chcielibyśmy poznać co dla Pani/a oznacza "poraszka"? Zapraszam do podzielenia się opinią.

Praca kierowcy dramat jeździ się po 10 12 godzin dziennie za 2000 zł praca ok ale właściciel straszny sknerus chciałby mieć ludzi za czapkę gruszek w innych firmach pracując po tyle godzin zarabia się ponad 3000 zł

@anonymous

za kierowce, to gorzej niz dramat, cos o tym wiem

@anonymous

Przykro nam, że tak uważasz. Co Ci się nie spodobało?

@anonymous

Posiadamy świetny zespół kierowców, a średni dzienny ich czas pracy kształtuje się na poziomie zdecydowanie poniżej 8 godzin. Proponowane przez nas wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanych czynności i konkurencyjne na rynku.

Zostaw merytoryczną opinię o Matchem 2000 Sp. z o.o. - Skawina

• Jak się pracuje w Matchem 2000 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Matchem 2000 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Matchem 2000 Sp. z o.o.

Matchem 2000 Sp. z o.o.