Matchem 2000 Sp. z o.o.

Skawina

Matchem 2000 Sp. z o.o.
3 26

Opinie o Matchem 2000 Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Alicja

@Filip, Twój wpis różni się od pozostałych opinii zatem zachęcam Ciebie do napisana jak z Twojej perspektywy wygląda praca w firmie. Jak oceniasz warunki zatrudnienia? Czy firma zapewnia rozwój swoich pracowników? Każda rzetelna wypowiedź jest cenną wskazówką dla osób zainteresowanych złożeniem CV w firmie.

Filip

Taka totalna krytyka jest dowodem,m że konkurencja inspiruje do pisania!!

@Filip 19.06.2018 09:50

jaka konkurencja, piszesz brednie, taka jest prawda o tej firmie i tyle

Obiektywny

Potwierdzam w pełni negatywne opinie na temat tej firmy W pierwszej kolejności firma powinna być skontrolowana przez PIP i Sanepid Warunki magazynowe fatalne. Towar przetrzymywany na dworze (również w zimie) w minusowych temperaturach. Nie dotrzymywanie warunków umowy o pracę lub całkowity jej brak Fakt istnienia firmy przez 26 lat potwierdza jedynie że Pseudo przedsiębiory wszelkiej maści mają się dobrze Brud w magazynie brud w pomieszczeniach socjalnych (polecam szczególnie odwiedzenie toalety w szatni dla magazynierów) Nikt o nic nie dba (w myśl zasady jak Bóg Kubie tak Kuba Bogu czytaj Pan Prezes+Pani żona Prezesa ) Jeżeli ktoś ubiega się o pracę w tej firmie to szczerze odradzam!!! Unikniecie mocnego rozczarowania Żadnych benefitów nie ma żeby była jasność. Porostu prywatny folwark nie podlegający żadnej kontroli ze strony odpowiednich instytucji .

Xyz
@Obiektywny 07.05.2018 17:00

Również zgadzam się z komentarzem. Tą firmę określa przede wszystkim brak profesjonalizmu, zarządzania i kontroli. Sprawy prywatne pracodawców są przedkładane ponad sprawy firmowe. Na niektórych stanowiskach panuje totalna samowolka. Brak konsekwencji w podejmowanych ustaleniach. Ciągła rotacja pracowników. Aż dziw, że firma jeszcze funkcjonuje.

Alicja

@Obiektywny, o niedotrzymywaniu jakich warunków umowy o pracę piszesz? Skoro także w niektórych przypadkach "jej brak", to jaka jest inna forma zatrudnienia? Umowa zlecenie, o dzieło? @anonymous, a czy możesz napisać coś więcej? W jakim trybie się pracuje? Czy sama praca jest ciężka? Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w Matchem 2000 i chciałby wypowiedzieć się na temat pracy w tym miejscu?

Alicja

Widziałam, że w firmie aktualnie poszukiwany jest przedstawiciel handlowy oraz kierownik sprzedaży. Czy ktoś z Was jest zainteresowany którymś z tych stanowisk w Matchem 2000? A może bierzecie już udział w procesie rekrutacyjnym? Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem: http://matchem2000.pl/praca/

@Alicja 21.04.2018 00:49

odradzam kazdemu, serio

anonymous

Praca kierowcy dramat jeździ się po 10 12 godzin dziennie za 2000 zł praca ok ale właściciel straszny sknerus chciałby mieć ludzi za czapkę gruszek w innych firmach pracując po tyle godzin zarabia się ponad 3000 zł

@anonymous 08.03.2018 21:46

za kierowce, to gorzej niz dramat, cos o tym wiem

Alicja

@anonymous, czy próbowałeś w tej sprawie prowadzić z kierownictwem jakieś rozmowy? Może jednak Matchem 2000 Sp. z o.o. oferuje jakieś dodatkowe benefity swoim pracownikom? @Klijent, Twoja opinia jest bardzo ogólnikowa i w tym momencie niewiele mówi innym użytkownikom forum. Może mógłbyś ją trochę skonkretyzować?

Minka

Co sie zmienilo ??? Nic sie nie zmienilo. ludzie odchodzą i przychodzą. piękna rotacja ludzi i tyle. Jak już kierownicy odchodzą to nic dobrego

Klijent

Poraszka w każdy calu odradzam.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Matchem 2000 Sp. z o.o. o opisanie nowej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Maciek

Słyszałem o firmie, że jest dobrym pracodawcą. Ja mam zamiar aplikować, trzeba próbować.

Życzliwy

Może ktoś napisać jakie warunki dla PH..dostałem zaproszenie na rozmowę ale się zastanawiam czy nie zawracać sobie głowy.Z góry dziękuje za info..Pozdrawiam

gonzo

firma dramat zimno 60 osób zatrudnia ???? to przedsawcie umowy. na 60 osób haha

Alicja

@pracownik ze stażem 5 lat dziękujemy za opinię. Jeśli ktoś szuka aktualnie zatrudnienia to właśnie rekrutują na stanowisko Kierownik Sprzedaży. Z oferty pracy można wyczytać, że firma zapewnia pracę w rodzinnej, stabilnej firmie z długa tradycją i wysokimi aspiracjami, stałą podstawę + premię za wyniki, niezbędne narzędzia do pracy. Czy ktoś aplikuje do firmy Matchem 2000 Sp. z o.o.?

pracownik ze stażem 5 lat

Czy jest się sławnym czy nie "hejt" dotyczy wszystkich - jak widać. Napiszę tak: firma która na rynku jest od 26 lat, zatrudniająca blisko 60 osób z czego blisko połowa posiada staż pracy w tej firmie powyżej 5 lat, a są osoby które pracują ponad 20 lat (nie właściciele) - broni swoje dobre "imię" samymi faktami. Negatywne opinie piszą tzw. "trolle", którzy chcieliby dostać wszystko nie dając od siebie nic. Pracowali (lub nie) zbyt krótko (skoczkowie) aby się utożsamić z firmą oraz pozytywnymi relacjami łączącymi ludzi w firmie Matchem 2000. Pozdrawiam wszystkich

Alicja

@PracownikMiesiaca, według Ciebie firma Matchem 2000 Sp. z o.o. nie traktuje odpowiednio swoich pracowników. Co masz konkretnie na myśli? O jakim traktowaniu piszesz? Czy spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja?

PracownikMiesiaca

Miałem przyjemność a raczej jej brak pracować w tej pseudo firmie. Pozytywne komentarze zostały napisane przez właścicieli firmy,rodzinna atmosfera to bzdura. Najczęstszym powodem zwolnień jest nie odpowiednim traktowanie pracowników co w innych miejscach pracy jest niedozwolone. Właściciele nie są w stanie zapewnić odpowiednich warunków pracy,w zimie na hali temperatura jest niższa niż na zewnątrz. Bardzo często pracownic nie mają określonych stanowisko pracy rzucanie że stanowiska na stanowisko. Ustalenia z rozmowy o pracę są niedotrzymywane . Szczerze nie polecam . Dobry samarytanin !

Alicja

@Hahaa, dlaczego tak uważasz?

Gość

Śmieszna firma początek pięknie ładni po tytygodniu pokazują pazurki. Pozytywne komentarze pisane są przez szefostwo . Wyzysk psychiczny i fizyczny Naprawdę nie polecam danej firmy.

Hahaa

Tragedia

wer

Dobrze, że jest stabilne zatrudnienie @tomek i oczywiste jest, że jak wypłata bywa u nich terminowa, to jest to dobry znak na to, żeby zatrudnienie u nich było całkiem niezłe. A wypłata jaka bywa u nich?

Krakowianka

Dobre zarobki? Proszę Cię... Nie dość że na własnej działalności to nie masz podstawy. Tylko dostajesz 1/4 z zarobionej marży. Nie polecam

OnaNowa

Praca naprawdę w porządku - przedstawiciel handlowy nigdy nie ma łatwo. Ludzie bardzo mili, bardzo pomocni. Wiadomo, że każde stanowisko jest inne. Każdy człowiek jest inny, więc jednemu taka atmosfera pasuje a innemu nie. Najlepiej samemu się przekonac, bo na rozmowie kwalifikacyjnej poznaje się tylko szefa.

nikt

jest ok

chaos

Ten kto czyta te opinie nie jest w stanie stwierdzić jak jest w tej firmie. Najlepiej sprawdzić samemu. Każdy ma inne wymagania. Ja jestem świeży, ale są ludzie co pracują tu po kilka, a nawet kilkanaście lat. Jakby było źle to zapewne była by duża rotacja.

PePe

Uwaga na tą stronę!!! Usuwają niewygodne opinie o pracodawcy!!! Bardzo profesjonalne podejście!!!

PePe

Obywatel

Szczerze nie polecam tej firmy. Przepraszam raczej obozu pracy za marne parę groszy. Najgorszemu wrogu bym tej pseudo firmy nie polecił...

przedstawiciel

Dobra atmosfera - neguję wszystkie opinie dotyczące wyzysku itd. Zasady w pracy są dość jasne - im więcej sprzedasz tym więcej zarobisz. Szefostwo idzie na rękę, jest wyrozumiałe, gdy jednorazowo coś się nie uda. Współpraca z magazynierami i kierowcami w porządku, z tym, że widać, że nie wszystkim zawsze zależy na pracy i czasem olewają temat. Jak u każdego pracodawcy jest miejsce na poprawę, ale generalnie bardzo pozytywnie.

pracownica

Firma Matchem 2000 jest godna polecenia jako miejsce pracy, panuje w niej przyjazna, wręcz rodzinna atmosfera, można liczyc na kompetentą pomoc, bardzo dużo się nauczyłam, poznałam w praktyce techniki sprzedaży, poprawiłam swoją komunikacje z klientem, nawet tym trudnym i wymagającym, szef jest wyrozumiałym człowiekiem, na pomoc, którego zawsze można liczyć, Panuje atmosfera wzajemnej życzliwości, nie ma wyniszczającego psychicznie wyścigu szczurów, tak popularnego w wielkich korporacjach, każdy ma szansę na pomoc w rozwiązywaniu problemów, znalezienie optymalnego rozwiązania, kadra kierownicza jest w dobrych relacjach z pozostałymi pracownikami, firma wciąż sie rozwija, poszukuje nowych możliwości, zapewniając profesjonalną obsługę klienta.

Zostaw opinię o Matchem 2000 Sp. z o.o. - Skawina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Matchem 2000 Sp. z o.o.