Opinie o Matchem 2000 Sp. z o.o. w Skawina

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Matchem 2000 Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Matchem 2000 Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Matchem 2000 Sp. z o.o. w Skawina

Aleksandra

Nie polecam zakładu oraz szefostwa. Pan który jest dyrektorem potraca bezpodstawnie z pensji osoby pracujacej. Nie mówiąc o podrywaniu kobiet...

Ulka
@Matchem 2000 Sp. z o.o.

@Pracodawca nie do wiary, skoro dyrektor nie ma wpływu na pensje, co sami Państwo twierdzą, pozostaje zadać pytanie, kto zatem go ma ??

igor

Masakryczny magazyn pracowałem tam 6 lat, pracownicy cwele a kierownictwo jeszcze gorsze, szef na wakacje jeździ co tydzień i ma w pizdzie magazyn

Cos pisali o tym z parę miesięcy temu, że trudno ludzi upilnować na magazynie, czy to prawda? Jak organizacja pracy teraz wygląda? chce się dowiedzieć, bo od jakiegoś czasu wisi oferta dla kierownika zmiany i dobrze wiedzieć na co człowiek się pisze podczas słania papierów. Jaka wiec teraz jest atmosfera, z każdym się dogadam? A ile zarobię, bo nie podali?

Były Pracownik Nowy wpis

Tam jest bajzel- kierownik nie ma pojęcia, o utrzymaniu dyscypliny!!! Ogólny brud- i zimno!! Tam nikt z nikim, nie jest w stanie się dogadać!! Polecam mocno się zastanowić- czy jest sens, angażować swoją zacną osobę- do pracy w tym miejscu!!!

Dyscyplina zaczęła się od zrobienia bramy czy zaraz po? :D co ją już tak naprawdę wprowadziło? I czy możesz napisać co rozumiecie poprzez dobre warunki pracy? może za jakiś czas będę czegoś sobie szukał

Adam Nowy wpis

W jakich godzinach pracuje się na magazynie ?

Ostre słowa padały tu w stronę magazynu, no więc moje pytanie czy zauważyliście poprawę może? Może kierownictwo wzięło do serca te zgłoszenia? Widziałam na stronie, że jest umowa o pracę, a jakie zarobki? Dorabiać nadgodzinami też się da? I o co chodzi z tym komentarzem o potrącaniu z pensji, za co np. mogą ucinać?

Szczawik

Kierownictwo jest ok lecz jest wiecej praktykantów niz magazynierow i jest jeden wielki bajzel bo nie da sie na raz wszystkich upilnowac bo niestety uczen robi błędy ale nie mozna wiecznie czegoś szukac pozatym za mało jest sprzętu (sprawnego do pracy) czytniki nie chcą działac nie ma systemu nagradzania za wyniki bez ogromnej modernizacji magazynu mało kto bedzie tam pracować w szczegulnosci młode osoby (nie chodzi mi o uczniów)

@Szczawik

Hmm a z czego to wynika, ze tylu praktykantów? Wiesz może czy praktyki w firmie są płatne? :) Czy po prostu to model działania firmy?

igor

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Matchem 2000 Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Matchem 2000 Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako specjalista e-commerce, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 11 stycznia.

@Aleksandra

Pani Aleksandro, chyba Pani pomyliła zakłady pracy. W matchemie dyrektorem jest kobieta i w żaden sposób nie ma wpływu na pensje.

W firmie nie ma kierowniczki magazynu, tylko kierownik... Pozdrawiam :)

Raku
@Matchem 2000 Sp. z o.o.

Pani Aleksandra się raczej nie pomyliła-pieniądze wypłaca prezes.Tak więc,ktoś się tu mija się z prawda-lub kłamie,jak kto woli.Ale to w tej firmie norma!

Ulka
@Matchem 2000 Sp. z o.o.

Firma Matchem 2000 Sp. z o.o. dodała ofertę pracy na stanowisko Magazynier. Warto składać swoje CV?

Rozczarowany

Tak naprawdę jest zimno to że magazyn jest ocieplany nic nie daje bo brama otwarta aby paletami wjeżdżać miedzy magazynami człowieka zleje deszcz wuzek cały się telepie miedzy magazynami po kostce i wysypuje się towar czesto własnie do błota czy do wody ogdomny brud nigdy nie dostałem ubran ani nożyka bo oszczędność ciężka praca za bardzo słabe pieniądze i dlatego co chwila nowi pracownicy tacy stali na magazynie to jest 3 kierowników i 4 pracowników reszta rotacje biorą uczniów ze szkoły na 3 lata nauki z tego co mi powiedzieli maża o tym aby ktos ich nauczył zawodu a jak jest? Kierownictwo ma na to wywalone robią swoją robote a uczniowie tylko wydają i rozkładają towar są tymi niewolnikami na 3 lata bo szkoła tam ich dała nic do egzaminu nie uczą a pieniądze za nich biorą i na końcu dostają parę groszy jako wynagrodzenie (chyba na detergenty z tego brudu jaki tam panuje) bo na wiecej nie stac jeszcze nigdy nie widziałem kursu od firmy aby się rozwijać zawodowo są 4 jako takie i nowe busy reszta jest tak poklepana i obdrapana jak ten smietnik (zielony dziurawy)byle jak pospawane blachą inną od smietnika jedno nie pasuje do drugiego dokładnie jest jak z towarem na lokacjach bo po prostu czesto go tam nie ma i trzeba szukac a na czym? No na czytniku zawiesza się wyłącza zacina z plusu pracy na magazynie to tylko mozna zmoknąc napracowac się ciężkim asortymentem niszczyc prywatne ubrania i jeszcze dostac za to najnizszą wypłate

Była
@Rozczarowany

Kiedyś pracowała tam kierowniczka magazynu, no trzeba przyznać że wiedziała co robi dziewczyna! Umiała na wózku widłowym jeździć, umiała układać towar- i zawsze wiedziała,gdzie szukać zagubionego towaru! Można napisać, dziewucha z jajami!! Ogarniała to wszystko!!! Czasem jak kazała mi sprzątać magazyn, miałam pretensje-ale teraz wiem,że miało to sens. Było w miarę czysto, i nie potykałam się o puste pudełka. Ale komuś nie odpowiadała, i ją zwolnili prawdopodobnie. teraz nie ma kto nad tym zapanować, i to jest powodem tak złych komentarzy,na temat tej firmy. Niestety, tak jest- jak się oszczędza na dobrych pracownikach!!

@Była

Święta racja- laska wiedziała co robi! Był ład, porządek i czystość!!Potrafiła też ogarnąć młodzież na praktykach!!

Aleksandra

Serio tak ta zmiana kierownika na magazynie wpłynęła na pracę tam? Na pracuj.pl widzę ogłoszenie dla Magazyniera, nie wymagają dużo a ja szukam szybko pracy więc myślałam czemu by nie spróbować. Zarobki to nadal najniższa krajowa czy jakieś zmiany w tym roku nastały na plus? Niby nie wymagają dużo, ale to nadal praca fizyczna, trzeba się namachac...Czy za uprawnienia UDT płacą trochę więcej?

Życzliwy

Może ktoś napisać jakie warunki dla PH..dostałem zaproszenie na rozmowę ale się zastanawiam czy nie zawracać sobie głowy.Z góry dziękuje za info..Pozdrawiam

Asia
@Życzliwy

Daj sobie spokój. Firma tragiczna zarobki tragiczne. Zmarnujesz czas

Aleksander
@Asia

Tragiczne czyli jakie? Podasz kwotę żebym mógł ocenić czy warto żebym aplikował bo to dla mnie ważne.

Kama
@Aleksander

Najniższa krajowa z małym hakiem.

@Kama

Oj, to przedstawiciel z takimi zarobkami ma choć szansę na auto służbowe? No skoro tak cienko płacą...

@Życzliwy

Pracowałem -nie polecam, są stanowczo niskie zarobki. Dostajesz procent od sprzedaży-ale musisz mieć swoja bazę klientów. Bez tej opcji, zapomnij o jakichkolwiek dobrych pieniądzach. Poszedłem pracować do innej firmy, i jestem zadowolony. Potraktowałem przygodę z tą firmą, jako nie miłe zderzenie z rzeczywistością- ale takie doświadczenia wzmacniają. Jak też, uczą unikać takich pracodawców. Moja rada- szukaj czegoś innego-ucz się na błędach innych.

Maja
@Gość

Ale czekaj. Tam gdzie teraz jesteś to dosłownie ta sama branża i specyfika, tyle że kasa lepsza? Bo z budową takiej bazy to jednak czasami loteria. Ale jak ktoś się serio postara i mu się poszczęści to chyba da radę tu wyżyć czy niekoniecznie?

@Maja

Branża ta sama-specyfikacja zbliżona. Dostałem pojazd służbowy, do własnej dyspozycji. Dostałem bazę klientów-i na tej bazie pracuję .Oczywiście powiększam tą bazę, ale mam podstawę do wypłaty+ premia za dodatkowy obrót. Premia od obrotu. Jestem teraz zadowolony- i takiej pracy szukaj. Na wstępie, ustal warunki-następnie spisz to do umowy -przede wszystkim, żeby człowiek u którego szukasz w tej firmie zatrudnienia- nie (usunięte przez administratora) Ciebie! To podstawa w tej firmie- bo rozmowa jest piękna, niestety potem przychodzi niemiłe rozczarowanie!!!

Hubert

pracowałem w matxhemie 3 lata i to były moje 3 najgorsze lata w życiu ale praktyki trzeba było skończyć nie wiem co tu piszą ze magazyny są ocieplane skoro przy -15°C na polu w magazynie jest około -20 do -25°C masakra!

Weronika
@Hubert

Czekaj, praktyki w firmie trwały aż 3 lata? Chyba nie rozumiem :/ Czy moze potem przeszłes na normalną umowę?

Czy w Matchem 2000 Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Tak-na zewnątrz-w deszczu, śniegu i na mrozie! Jeżeli tak postrzegasz pracę w otwartej przestrzeni. Nie polecam nawet myśleć, o pracy w tym zakładzie -nie dotrzymują, żadnych ustaleń z rozmowy kwalifikacyjnej!! Praca za niewielkie pieniądze, i brak szacunku od pracodawcy!!

Maja

Serio? A co ustaliliście na rozmowie i co ostatecznie wyszło? :/

Basia

Katastrofa, brak szacunku oraz jakiej kolwiek empatii. Brat który pobierał praktyki w tej firmie został okropnie potraktowany… nie wspomnę ze pracował tam za marne 200zł za miesiąc, dodatkowo wiadomo ze przy praktykach pracodawca pobiera opłatę za praktykanta. A na koniec roku po ciężko przepracowanym czasie, pracowania w zimnie i nie wpominajac już o brudzie nie dostaje oceny ponieważ nie odrobił kilu godzin w wakacje…. Po rozmowie z kierownikiem i przekazaniu mu informacji o ciężkiej sytuacji jaka nastała w życiu naszego rodzeństwa i tego ze brat musiał poza praktykami i szkoła chodzić do pracy spotkało się z olaniem sytuacji… szefostwa nie ma bo wiecznie jest na urlopie. Jest mi przykro i żal ze spotkało to mojego brata który przykładał się do pracy i spotkał się z taka niesprawiedliwością.

@Basia

Czyli nic się tam nie zmieniło!Taj jak kilka lat temu,traktowali uczniów-tak robią to dalej!!Ktoś powinien wreszcie podesłać tam kilka instytucji,celem sprawdzenia warunków BHP,bezpieczeństwa pożarowego,i rozliczeń z instytucjami skarbowymi!!Praca tam,to jakieś nieporozumienie!!!

Piter
@Basia

Widziałem pracę młodych ludzi w tym kołchozie-tragedja!!!

Pracowałem tam

Czy Matchem 2000 Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Były

Ta firma zaoferuje-ciężką pracę,za marne pieniądze.Brud na magazynie,i pracę po nocach-w ramach oddania firmie!!!Dostaniesz okres prubny,a potem w majestacie prawa-podzoękują za współpraxę!!!

Krystyna
@Były

Dla jednego ciężka dla innego pewnie nie, to chyba kwestia indywdiualna. I to samo z kasą. Powiesz konkretnie, ile zarabiacie?

OLEK

Nie polecam tej pracy-zupełnie inne ustalenia, inne warunki .Praca ciężka, za marne pieniądze!! Przede wszystkim bałagan, i wszechobecny bród!! Każdemu, kto się zastanawia nad pracą w tej firmie- serdecznie tego odradzam!! Skorzystajcie z doświadczeń innych, nie popełniajcie błędów!!

Edyta
@OLEK

O jakie dokładnie ustalenia Ci chodzi? Co było ustalane na początku a jak wyglądało to w późniejszym czasie? Czy chodzi Ci o wynagrodzenie, które określiłeś jako 'marne'? Ile wynosi wynagrodzenie w Matchem 2000?

@Edyta

Marne-to 2300 na rękę. Nikt nie mówił, o ilości pozycji do wypłaty-pozycji zebranych na magazynie. Bieganie między regałami, pomyłki w lokalizacjach -i wieczne szukanie czegoś. Podbieranie przez starszych stażem pracowników- dokumentów WZ. Wiedzą jak przyblokować, te małe WZ i podebrać dużo większą. Mają więcej pozycji i lepszą wypłatę! Właśnie to miałem na myśli-pisząc o ustaleniach!

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Matchem 2000 Sp. z o.o.?

OLEK

Tam płacą gotówką, zastanawiam się-czy to jest legalne?

Look

Nie polecam brak słów pracowałem tam i dziękuję zero szanowania

Matchem
@Look

Dzień dobry. Przykro mi, że jest Pan niezadowolony. Z chęcią się dowiem kto Pana nie szanował. Zapraszam na spotkanie. Tak na marginesie jest Pan byłym pracownikiem czy klientem, ponieważ podaje Pan rozbieżne dane? Pozdrawiam

Romuald

Tam jeszcze ktoś, przy zdrowych zmysłach chce pracować?

Edyta
@Romuald

Chętnie poczytam o tym co przyczyniło się do tego, że masz takie zdanie o firmie. Nie wiem z jakiego powodu pytasz o to czy ktoś przy zdrowych zmysłach chce pracować. Jaki jest tego powód? Prosiłabym o jakieś konkrety.

Zawiedziony

Pracowałem w kilku "złych firmach",ale ta firma przechodzi sama siebie-praca na starych czytnikach,które ciągle się wieszają-w systemie ciągłego bałaganu,i brudu na magazynach.Totalny brak zarządzania,ogólny chaos!!Pomylone pozycje,można chodzić i szukać do usran.. śmierci!!!Po prostu porażka-a do tego,żart nie wypłata!!!

....

Czytniki się zawieszają na starych systemach XP nie da się pracować na nich a Pan prezes na wakacje wyjeżdża

Czy zdarzają się nadgodziny w Matchem 2000 Sp. z o.o.?

Była praca

Nie usłyszysz nawet dziękuję,nie mówiąc o premii!(usunięte przez administratora)!!Kasę mają mieć właściciele,nie pracownicy!!

Zostaw merytoryczną opinię o Matchem 2000 Sp. z o.o. - Skawina

• Jak się pracuje w Matchem 2000 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Matchem 2000 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Matchem 2000 Sp. z o.o.

Matchem 2000 Sp. z o.o.