Matchem 2000 Sp. z o.o.

Skawina

Matchem 2000 Sp. z o.o.

Opinie o Matchem 2000 Sp. z o.o.

Nicpony

Ta firma to (usunięte przez administratora) Sekta.. Tylko pielgrzymki i totalna obłuda... Za kasę pracowników.. Której Nicpon Władza NIE wypłaca..

Mleczko

Nie polecam nikomu tej firmy. Rozmowa kwalifikacyjna totalna porażka, brak profesjonalizmu ze strony prezesa - wypytywnie o sprawy prywatne. Zaczepki do dziewczyn, o to jak są ubrane, zboczeniec jak nic. Szkoda, że nie nikt go nie nagrywa ale widocznie każdy boi się o posade. W biurze (usunięte przez administratora) są osoby rzucane z jednego na drugie stanowisko. Atmosfera rodzinna? No może tylko dlatego, że szef i szefowa to rodzina ... Obgadywanie się na każdą stronę. Nic ciekawego. Szczerze odradzam, głównie dziewczynom, bo prezes bezczelny ze swoimi uwagami na temat sukienek czy ładnych dziewczyn. Kto chce może sam sprawdzić, znajdą się i Ci którym się spodoba. Ale wiedząc ze jest tam wiele negatywnych opinii, juz samo to mówi o tej firmie. Nic się nie bierze z niczego. Odradzam z całego serca, szkoda nerwów.

Młoda dziewczyna
@Mleczko 20.08.2018 11:38

Dokładnie tak jest. Pracowałam tam kiedyś, parę lat temu.

@Mleczko 20.08.2018 11:38

tez sie zgadzam z twoim wpisem, w roznych firmach pracowalem, ale takiego balaganu , to nie ma nigdzie

Jasiek

Czy jest tak dobrze tu pracować, że rzadko zaglądacie na forum? Szkoda, liczyłem na jakieś wskazówki a ma zamiar aplikować.

Szukasz pracy?

Walsie

Ta firma to kupa smiechu! Szef jest zboczony, tylko kiedy przy nim zony nie ma, strasznie sie przystawia. Ogólnie brudno jest tam, jesli chodzi o magazyn. Szef firmy nawet w najmniejszym stopniu nie jest profesionalista, mozna sie przekonac o tym juz nawet przy roznowie o prace. Wyputuje sie o prywatne rzeczy. Kupa smiechu! Nie polecam!

Alicja

@Filip, Twój wpis różni się od pozostałych opinii zatem zachęcam Ciebie do napisana jak z Twojej perspektywy wygląda praca w firmie. Jak oceniasz warunki zatrudnienia? Czy firma zapewnia rozwój swoich pracowników? Każda rzetelna wypowiedź jest cenną wskazówką dla osób zainteresowanych złożeniem CV w firmie.

Filip

Taka totalna krytyka jest dowodem,m że konkurencja inspiruje do pisania!!

@Filip 19.06.2018 09:50

jaka konkurencja, piszesz brednie, taka jest prawda o tej firmie i tyle

Obiektywny

Potwierdzam w pełni negatywne opinie na temat tej firmy W pierwszej kolejności firma powinna być skontrolowana przez PIP i Sanepid Warunki magazynowe fatalne. Towar przetrzymywany na dworze (również w zimie) w minusowych temperaturach. Nie dotrzymywanie warunków umowy o pracę lub całkowity jej brak Fakt istnienia firmy przez 26 lat potwierdza jedynie że Pseudo przedsiębiory wszelkiej maści mają się dobrze Brud w magazynie brud w pomieszczeniach socjalnych (polecam szczególnie odwiedzenie toalety w szatni dla magazynierów) Nikt o nic nie dba (w myśl zasady jak Bóg Kubie tak Kuba Bogu czytaj Pan Prezes+Pani żona Prezesa ) Jeżeli ktoś ubiega się o pracę w tej firmie to szczerze odradzam!!! Unikniecie mocnego rozczarowania Żadnych benefitów nie ma żeby była jasność. Porostu prywatny folwark nie podlegający żadnej kontroli ze strony odpowiednich instytucji .

@Obiektywny 07.05.2018 17:00

zgadzam sie z tym komentarzem, pseudo firma, az dziw ze tyle lat utrzymuja sie na rynku, szkoda czasu, nie polecam nikomu

Xyz
@Obiektywny 07.05.2018 17:00

Również zgadzam się z komentarzem. Tą firmę określa przede wszystkim brak profesjonalizmu, zarządzania i kontroli. Sprawy prywatne pracodawców są przedkładane ponad sprawy firmowe. Na niektórych stanowiskach panuje totalna samowolka. Brak konsekwencji w podejmowanych ustaleniach. Ciągła rotacja pracowników. Aż dziw, że firma jeszcze funkcjonuje.

Alicja

@Obiektywny, o niedotrzymywaniu jakich warunków umowy o pracę piszesz? Skoro także w niektórych przypadkach "jej brak", to jaka jest inna forma zatrudnienia? Umowa zlecenie, o dzieło? @anonymous, a czy możesz napisać coś więcej? W jakim trybie się pracuje? Czy sama praca jest ciężka? Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w Matchem 2000 i chciałby wypowiedzieć się na temat pracy w tym miejscu?

Alicja

Widziałam, że w firmie aktualnie poszukiwany jest przedstawiciel handlowy oraz kierownik sprzedaży. Czy ktoś z Was jest zainteresowany którymś z tych stanowisk w Matchem 2000? A może bierzecie już udział w procesie rekrutacyjnym? Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem: http://matchem2000.pl/praca/

@Alicja 21.04.2018 00:49

odradzam kazdemu, serio

anonymous

Praca kierowcy dramat jeździ się po 10 12 godzin dziennie za 2000 zł praca ok ale właściciel straszny sknerus chciałby mieć ludzi za czapkę gruszek w innych firmach pracując po tyle godzin zarabia się ponad 3000 zł

@anonymous 08.03.2018 21:46

za kierowce, to gorzej niz dramat, cos o tym wiem

Alicja

@anonymous, czy próbowałeś w tej sprawie prowadzić z kierownictwem jakieś rozmowy? Może jednak Matchem 2000 Sp. z o.o. oferuje jakieś dodatkowe benefity swoim pracownikom? @Klijent, Twoja opinia jest bardzo ogólnikowa i w tym momencie niewiele mówi innym użytkownikom forum. Może mógłbyś ją trochę skonkretyzować?

Minka

Co sie zmienilo ??? Nic sie nie zmienilo. ludzie odchodzą i przychodzą. piękna rotacja ludzi i tyle. Jak już kierownicy odchodzą to nic dobrego

Klijent

Poraszka w każdy calu odradzam.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Matchem 2000 Sp. z o.o. o opisanie nowej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Maciek

Słyszałem o firmie, że jest dobrym pracodawcą. Ja mam zamiar aplikować, trzeba próbować.

Życzliwy

Może ktoś napisać jakie warunki dla PH..dostałem zaproszenie na rozmowę ale się zastanawiam czy nie zawracać sobie głowy.Z góry dziękuje za info..Pozdrawiam

gonzo

firma dramat zimno 60 osób zatrudnia ???? to przedsawcie umowy. na 60 osób haha

Alicja

@pracownik ze stażem 5 lat dziękujemy za opinię. Jeśli ktoś szuka aktualnie zatrudnienia to właśnie rekrutują na stanowisko Kierownik Sprzedaży. Z oferty pracy można wyczytać, że firma zapewnia pracę w rodzinnej, stabilnej firmie z długa tradycją i wysokimi aspiracjami, stałą podstawę + premię za wyniki, niezbędne narzędzia do pracy. Czy ktoś aplikuje do firmy Matchem 2000 Sp. z o.o.?

pracownik ze stażem 5 lat

Czy jest się sławnym czy nie "hejt" dotyczy wszystkich - jak widać. Napiszę tak: firma która na rynku jest od 26 lat, zatrudniająca blisko 60 osób z czego blisko połowa posiada staż pracy w tej firmie powyżej 5 lat, a są osoby które pracują ponad 20 lat (nie właściciele) - broni swoje dobre "imię" samymi faktami. Negatywne opinie piszą tzw. "trolle", którzy chcieliby dostać wszystko nie dając od siebie nic. Pracowali (lub nie) zbyt krótko (skoczkowie) aby się utożsamić z firmą oraz pozytywnymi relacjami łączącymi ludzi w firmie Matchem 2000. Pozdrawiam wszystkich

Alicja

@PracownikMiesiaca, według Ciebie firma Matchem 2000 Sp. z o.o. nie traktuje odpowiednio swoich pracowników. Co masz konkretnie na myśli? O jakim traktowaniu piszesz? Czy spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja?

PracownikMiesiaca

Miałem przyjemność a raczej jej brak pracować w tej pseudo firmie. Pozytywne komentarze zostały napisane przez właścicieli firmy,rodzinna atmosfera to bzdura. Najczęstszym powodem zwolnień jest nie odpowiednim traktowanie pracowników co w innych miejscach pracy jest niedozwolone. Właściciele nie są w stanie zapewnić odpowiednich warunków pracy,w zimie na hali temperatura jest niższa niż na zewnątrz. Bardzo często pracownic nie mają określonych stanowisko pracy rzucanie że stanowiska na stanowisko. Ustalenia z rozmowy o pracę są niedotrzymywane . Szczerze nie polecam . Dobry samarytanin !

Alicja

@Hahaa, dlaczego tak uważasz?

Gość

Śmieszna firma początek pięknie ładni po tytygodniu pokazują pazurki. Pozytywne komentarze pisane są przez szefostwo . Wyzysk psychiczny i fizyczny Naprawdę nie polecam danej firmy.

Hahaa

Tragedia

wer

Dobrze, że jest stabilne zatrudnienie @tomek i oczywiste jest, że jak wypłata bywa u nich terminowa, to jest to dobry znak na to, żeby zatrudnienie u nich było całkiem niezłe. A wypłata jaka bywa u nich?

Krakowianka

Dobre zarobki? Proszę Cię... Nie dość że na własnej działalności to nie masz podstawy. Tylko dostajesz 1/4 z zarobionej marży. Nie polecam

OnaNowa

Praca naprawdę w porządku - przedstawiciel handlowy nigdy nie ma łatwo. Ludzie bardzo mili, bardzo pomocni. Wiadomo, że każde stanowisko jest inne. Każdy człowiek jest inny, więc jednemu taka atmosfera pasuje a innemu nie. Najlepiej samemu się przekonac, bo na rozmowie kwalifikacyjnej poznaje się tylko szefa.

nikt

jest ok

chaos

Ten kto czyta te opinie nie jest w stanie stwierdzić jak jest w tej firmie. Najlepiej sprawdzić samemu. Każdy ma inne wymagania. Ja jestem świeży, ale są ludzie co pracują tu po kilka, a nawet kilkanaście lat. Jakby było źle to zapewne była by duża rotacja.

PePe

Uwaga na tą stronę!!! Usuwają niewygodne opinie o pracodawcy!!! Bardzo profesjonalne podejście!!!

Zostaw opinię o Matchem 2000 Sp. z o.o. - Skawina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Matchem 2000 Sp. z o.o.