opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

IzoSerwis

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.1/5

Na podstawie 147 ocen
Opinie(186)
Dodaj opinię

Opinie(186)

Dodaj opinię
Logo
  • O nas
  • .
  • Oferta
  • .
  • Ważniejsze budowy
  • .
  • Certyfikaty
  • .
  • Praca
  • .
  • Kontakt

O nas

Oferta

Ważniejsze budowy

Certyfikaty

Praca

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Łódź
  • Kalisz
  • Włocławek
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Konin
  • Jarocin
  • Inowrocław
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Tuliszków
  • Zadworna
  • Studzienice
  • Sarbicko
  • Ogorzelczyn
  • Krępa
  • Dryja
  • Kiszewy
  • Bicz
  • Kępina
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Tuliszków
  4. /
  5. Opinie o IzoSerwis Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o IzoSerwis Tuliszków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o IzoSerwis Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    napoleon

    22.06.2014 16:00

    Inne

    zlodzieje nie polecam wlasnie odeszlo z tej firmy ok 30 osob brak diet problem z podatkami srednie zarobki 7eur
    ReviewUserIcon
    Adam

    05.06.2014 13:20

    Inne

    Witam chcę się przyjąć do tej firmy czy ktoś konkretnie napisze jak tam jest i jak płacą Dięki Adam z Płocka
    ReviewUserIcon
    kolega

    27.04.2014 15:34

    Inne

    umowe daje na okres pracy w czasie jak ma prace i hcerz się zwolnić to latają za tobo żebyś się nie zwolnił a jak robota się kończy to wysyła na urlopy bezpłatne i obiecuje że za tydzień będziesz pracował to są bajki bo odkłada z tygodnia na tydzieni i czekasz 5miesięcy bez kasy ani urlopu niema komu wypłacić potem złapie troche roboty i szuka nastęmpnych gupich do pracy niech sam sobie pracuje rozliczenie tak odprowadza że trzeba do tego dopłacić
    ReviewUserIcon
    kolega

    19.04.2014 21:14

    Inne

    stary nie szanuje ludzi bo jedni 4 miesiące pracują a drudzy siedzio w domu 4 miesiące bez niczego bo nie robi zamian a robio same po pilki szczypek donosiy do prowadziących co powiesz to wszystko wiedzią i dlatego zabrali mi samochud i dali mu uważajcie na takich beretów przyńym nic nie mówcie nie polecam tej firmy bo będziesz robił 9 miesięcy a 5 miesięcy w domu bez kasy a ziomki prowadzących pracują toć co do noszą istne dziadostwo
    ReviewUserIcon
    nowy

    16.03.2014 21:22

    Inne

    panowie izolarze macie namiarki na jakies firmy ,pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    MAR4

    16.03.2014 16:04

    Inne

    wyślo cie na wolne i nikt nie wie czy ma robote biuro nie powie i ludzi trzymają po kilka miesiency bez odpowiedzi SZUKAI ROBOTY
    ReviewUserIcon
    robinm

    14.03.2014 20:48

    Inne

    (usunięte przez administratora) jest taka organizacja że ludzie czekają za towarem 4 godziny a potem wszystko spędzają na ludzi że mało robio a busika jest ich kumplem i nic mu nie muwio że niema towaru oni się nadają do pchania karuzeli zostali sami popilki co donoszo na każdego i takich potrzeb gumowego ucha nie polecam tej firmy bo tam pracują oszołomy
    ReviewUserIcon
    łukasz

    10.03.2014 09:13

    Inne

    firma krzak nie polecam
    ReviewUserIcon
    ?

    05.03.2014 12:07

    Inne

    Kicz z tą firmą . Niech się bujają
    ReviewUserIcon
    fenomen

    04.03.2014 19:45

    Inne

    tak umowa do konca zycia i jeden dzien dluzej uuuhhhhaaaaa
    ReviewUserIcon
    fachman

    07.12.2013 23:48

    Inne

    pan szef (stary ) to jest poczciwy człowiek tylko otaczają go żmije i ludzie którym zależ tylko na pieniądzach a ludzie(monterzy) dla nich są tylko numerem ewidencyjnym wiem pracowałem
    ReviewUserIcon
    cygan

    06.09.2013 16:26

    Inne

    z tego co wiem to raczej nie, bo żeby byc oddelegowanym trzeba dostac A1 a wtedy trzeba byc zatrudnionym na cały etat, ale najlepiej zadzwoń i się dopytaj.
    ReviewUserIcon
    zommo

    08.05.2013 22:07

    Inne

    hej! czy naprawde nikt tu nie pracuje??? nikt nie wie ile się zarabia??? napiszcie coś
    ReviewUserIcon
    obywatel gc

    18.04.2013 20:02

    Inne

    hej.panowie napiszcie coś o aktualnych zarobkach w izo serwisie czy warto pracować w tej firmie .
    ReviewUserIcon
    *#***#***#

    05.07.2012 14:43

    Inne

    heh...wyjazdy za granice na tydz. z czego 3dni w tyg. nie pracujące. Zarobek po (usunięte przez administratora)..fest.
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    11.02.2011 10:37

    Inne

    tak się składa że tam pracowałem oczywiscie że na własne życzenie sie spakowaliśmy ale była kontrola i okazało się ze (usunięte przez administratora) nieleciał w kulki ludzmi i wypłacił wszyskie pieniądze tak jak powinno być wygłąda ze to ty tam niepracowałeś
    ReviewUserIcon
    pracownik

    07.02.2011 11:47

    Inne

    skoro(usunięte przez administratora)wolno (usunięte przez administratora)pracodawca ma OBOWIĄZEK WYPŁACIĆ WSZYSTKO TO CO SIĘ NALEŻY PRACOWNIKOWI JESLI NIE WYPŁACA OZNACZA TO ŻE NAS (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.02.2011 19:22

    Inne

    szaman - 2011-02-06 18:35:00czesc wlasnie tak zrobilem co prawda firmy jeszcze nie otworzylem ale w norwegi juz jestem mam nareszcie normalna prace ,normalne zarobki i bardzo mnie cieszy ze moje posty tak ruszyly ;;kierownictwo izo serwis; wiem ze prawda boli ,jeszcze jedno chcac by pracownicy szanowali szefa ,szef musi szanowac pracownika ktos kiedys powiedzial ,pieniadz to niewszystko trzeba byc jeszcze czlowiekiem tu się z toba zgodze kolego ale wiesz jak to jest firme otwiera się po to żeby zarobić a nie stracić . tak jak(usunięte przez administratora)nie raz mówi To co się należy pracownikowi to jedna rzecz a to co można mu dać to druga ,i my się na to zgadzamy , miejmy nadzieję że gorzej nie będzie tylko lepiej. Możesz dać jakieś namiary do tej norwegi, może przyjadę.
    ReviewUserIcon
    szaman

    06.02.2011 18:35

    Inne

    czesc wlasnie tak zrobilem co prawda firmy jeszcze nie otworzylem ale w norwegi juz jestem mam nareszcie normalna prace ,normalne zarobki i bardzo mnie cieszy ze moje posty tak ruszyly ;;kierownictwo izo serwis; wiem ze prawda boli ,jeszcze jedno chcac by pracownicy szanowali szefa ,szef musi szanowac pracownika ktos kiedys powiedzial ,pieniadz to niewszystko trzeba byc jeszcze czlowiekiem
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.02.2011 17:57

    Inne

    szaman - 2011-02-06 16:11:54 synku wyjezdzajac do norwegii mysle ze pokazano ci umowe jesli nie to sluchaj bylo tam tak ze bedac na miejscu i pracujac otrzymasz wynagrodzenie zgodne z warunkami norweskimi a nie stawka ktora wymyslil szef,mialo byc calodzienne wyzywienie co bylo, w busach mialo byc po 6 osob co bylo,po ilu mieszkalismy na kwaterach, Cudow nie wymagam od nikogo ale prawda jest taka jaka jest szef kroi nas jak tylko moze prawda jest prawdą a to co się z kimś uzgadnia to ważniejsza sprawa . Ja nie widze problemu, otwórz firme to przejde do ciebie za te 15 tys. m-c , dalej za raz sie zgłoszę u ciebie z CV, nie zrobisz tak bo do prowadzenia firmy trzeba mieć łep z mózgiem a nie z orzeszkiem jak ty masz , i nie wypłacił byś nawet pierwszej wypłaty bo po opłaceniu wszystkiego państwu byś już na wypłaty nie miał. Później przez takich jak ty na budowach robią sie chore sytuacje i zjeżdżają niewinne osoby , najpierw podburzasz innych a poźniej chowasz się w cień nie odzywasz i czekasz na przebieg wydarzeń. Chcesz mieć wszystkie pieniądze jakie ci się należą to idź do roboty do komunalki ulice zamiatać i tak pewnie wszystkiego nie dostaniesz. Otwieraj firme łatw kontrakt w norwegi i jade z toba , nawet za 12 tys. m-c już na mnie miesiecznie bedziesz mial dodatkowo 3 tys zarobku.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w IzoSerwis?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - IzoSerwis Sp. z o.o.

    Północna 14 62-740 Tuliszków

    NIP:6681957095

    KRS:0000377872

    http://www.izoserwis.net
    Branże: Instalacje budowlane

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    szaman

    06.02.2011 16:11

    Inne

    synku wyjezdzajac do norwegii mysle ze pokazano ci umowe jesli nie to sluchaj bylo tam tak ze bedac na miejscu i pracujac otrzymasz wynagrodzenie zgodne z warunkami norweskimi a nie stawka ktora wymyslil szef,mialo byc calodzienne wyzywienie co bylo, w busach mialo byc po 6 osob co bylo,po ilu mieszkalismy na kwaterach, Cudow nie wymagam od nikogo ale prawda jest taka (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    asasa

    06.02.2011 14:18

    Inne

    szaman - 2011-02-05 00:15:29do asasa czy psa jakos tak ,przyjacielu jesli pracowales w norwegi i jesli umiesz czytac, to powiedz,jakie podpisywales zarobki w norwegi wiem ze niewiesz, juz tlumacze okolo 15 tysiecy miesiecznie ,jesli otrzymales choc raz taka wyplate ja podam swoje nazwisko na forum wiec nie pieprz o jakis ''telewizorach;;łooo... dzięki że mnie oświeciłeś , teraz ja ci zadam pytanie czy dostałeś te pieniądze co uzgadniałeś z(usunięte przez administratora) bo ja tak, zgodzilem sie na pewną stawkę i ją otrzymałem. a z tego co tu wynika to jesteś niesłowny, bo sie na coś zgodziłeś a teraz (usunięte przez administratora) cos innego. trzeba bylo sie nie zgadzac i powiedziec ze nie jedziesz i isc do firmy ktora ci da 15 tys m-c , bo na pewno nikt ci nie mowil ze dostaniesz taka kase jak pojedziesz.
    ReviewUserIcon
    szaman

    05.02.2011 00:15

    Inne

    do asasa czy psa jakos tak ,przyjacielu jesli pracowales w norwegi i jesli umiesz czytac, to powiedz,jakie podpisywales zarobki w norwegi wiem ze niewiesz, juz tlumacze okolo 15 tysiecy miesiecznie ,jesli otrzymales choc raz taka wyplate ja podam swoje nazwisko na forum wiec nie pieprz o jakis ''telewizorach;;
    ReviewUserIcon
    pracownik

    31.01.2011 21:16

    Inne

    twoje małe paskudne oczka swiadczą tylko o jednym wrednym msciwym i podłym człowieku który sądzi że ma doczynienia z głupcami każdy(usunięte przez administratora) wie ty rządzisz tą firmą(usunięte przez administratora) ale już niedługo przestaniesz się śmiać iszykuj kase na wypłate zaległych pieniedzy co do centa ty paskudna istoto
    ReviewUserIcon
    aa

    31.01.2011 16:03

    Inne

    anonim - 2011-01-30 22:39:48 co boli głowa kto mógł to napisać , niedługo się dowiesz co to za związki i myśl dalej kto ma laptopa kto to pisze zacznij wypłacać to co się należy pracownikom panie wice - prezesie z jakiej racji ja mam płacić?to nie moja firma, ja tu tylko pracuje i mi płacą
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.01.2011 22:39

    Inne

    co boli głowa kto mógł to napisać , niedługo się dowiesz co to za związki i myśl dalej kto ma laptopa kto to pisze zacznij wypłacać to co się należy pracownikom panie wice - prezesie
    ReviewUserIcon
    Elvis

    25.01.2011 18:07

    Inne

    Lech Wałęsa - 2011-01-24 19:29:37Tylko dlaczego(usunięte przez administratora) myli się tylko w jedną stronę ....wiecie dlaczego ...bo strona jest tylko jedna mam nadzieje ze(usunięte przez administratora)j nedługo zapłaci za grzechy a firmowy figurannt zapłaci wszystko co się należy związki już nad tym pracująto są jakieś związki ?? do kogo mam się zglosić aby się zapisać ?
    ReviewUserIcon
    Lech Wałęsa

    24.01.2011 19:29

    Inne

    Tylko dlaczego(usunięte przez administratora) myli się tylko w jedną stronę ....wiecie dlaczego ...bo strona jest tylko jedna mam nadzieje ze(usunięte przez administratora)j nedługo zapłaci za grzechy a firmowy figurannt zapłaci wszystko co się należy związki już nad tym pracują
    ReviewUserIcon
    afsafasf

    23.01.2011 19:45

    Inne

    telenowela - 2011-01-23 17:24:13 najlepsze jest to ze ludzie boja sie powiedziec czlowiekowi prosto w oczy tylko wypisuja a to na tego a to na tamtego,a sami lepsi nie sa. tutaj pisze a jak sie spotka z druga osoba to jego najlepszy kumpel jest. Istna telenowela. ludziom przez te eksporty odpierdala i dla tego tak sie zachowuja. Jak z pedalone baby. piiszcie wiecej fajnie sie czyta te bzdury jak moda na sukces:) haha ... dobre , masz racje kolego . Popieram twoja wypowiedz, tu oczerniaja innych a na kwaterach razem pija .
    ReviewUserIcon
    telenowela

    23.01.2011 17:24

    Inne

    najlepsze jest to ze ludzie boja sie powiedziec czlowiekowi prosto w oczy tylko wypisuja a to na tego a to na tamtego,a sami lepsi nie sa. tutaj pisze a jak sie spotka z druga osoba to jego najlepszy kumpel jest. Istna telenowela. ludziom przez te eksporty odpierdala i dla tego tak sie zachowuja. Jak z pedalone baby. piiszcie wiecej fajnie sie czyta te bzdury jak moda na sukces:)
    ReviewUserIcon
    qqqwwwee

    19.01.2011 22:59

    Inne

    i tu kolega powyzej ma racje, mi tez sie nie zgadazalo , zapytalem , po sprawdzeniu okazalo sie ze robilem na 2 budowach i z jednej nie mialem policzone, bo(usunięte przez administratora) zapomnial. kazdy moze sie pomylic.
    ReviewUserIcon
    asasa

    18.01.2011 23:54

    Inne

    przez 2 to sobie podziel twoje IQ bo połowe odpowiedzi strzelałeś. wypisujecie tu tyle ciekawych rzeczy a nikt nie pojdzie i nie powie p. jankowi ze za malo ze mu sie wyplata nie zgadza itp. , pracowałem w norwegi w niemczech i jak mi szef powiedzial jakas stawke to tyle bylo i wy tez tak macie wiec nie sciemniajcie. Jak idziesz do sklepu kupic telewizor i powiedza ci 3 tys. idziesz do kasy i mowi ci 4 tys. to co robisz placisz ? czy tlumaczysz ze powinno byc 3 tys. , tak samo tu zrob, a nie sciemy wypisujesz.
    ReviewUserIcon
    szaman

    15.01.2011 13:50

    Inne

    Ludzie co wy wypisujecie znam i lewego i struga jesli ktos ma cos do nich niech to powie im w oczy a nie rznie bohatera przez internet Szef zatrudnia takich ludzi jakich chce, najlepszy jest ktos co umie prawie nic bo wtedy pan janek od tego kogos ma w podziece psia wiernosc sluzalczosc , przez kilka lat w firmie nie bylo jeszcze normalnego prowadzacego ,brygadzisty i niema do tej pory.Do chcacego sie przyjac, w firmie placa minimom co musza ,dobrze sluchaj co szef obiecuje i podziel to minimom przez 2
    ReviewUserIcon
    izoler

    13.12.2010 12:07

    Inne

    Czesc koledzy mam pytanie jak płacą w tej firmie pytam bo chciałbym wysłac papiery jestem izolerem z 20-sto letnim stażem czy może mi ktoś odpowiedzieć
    ReviewUserIcon
    nnnnnn

    30.08.2010 18:11

    Inne

    czasami trzeba nakablowac na takiego co siedzi za rurą i nic nie robi a dostaje taką samą wypłatę jak inni co robią.
    ReviewUserIcon
    ooo

    30.08.2010 11:41

    Inne

    tak też uczyniłem w dziadowskiej firmie pracował nie bede bo jak słysze pan (usunięte przez administratora) tamto to swiadczy tylko o jednym o kolesiowstwie i l(usunięte przez administratora)a jak sie patrzyłem jak donosicie jeden na drugiego to mi sie (usunięte przez administratora) chcialo niemacie własnej godnosci ale tak to już jest z ludzmi z płocka
    ReviewUserIcon
    zwolniony z minuty na minute

    17.08.2010 11:31

    Inne

    Firma izo serwis to nie jest firma z prawdziwego zdarzenia nie dbają o pracownika (usunięte przez administratora) obiecuje jedno a pozniej jest zdziwiony jak pracownik upomina sie o swoje zaniza stawki nie wypłaca diet i urlopu jak sie upomnisz oswoje to ci odpowiada ze wszystko masz wliczone w stawke i wychodzi stawka 4,50 albo5 euro na godzine na każdej budowie ma donosiciela który informuje go co dzieje sie na kwaterach wszedzie obstawiony rodzinka np (usunięte przez administratora) jakich malo i jeszcze ta gruba lansiara ktora uwaza sie za kogos waznego(usunięte przez administratora) czy jak jej tam (usunięte przez administratora)i poniża ludzi nie polecam
    ReviewUserIcon
    ktoś kto zna tą firmę

    19.07.2010 21:29

    Inne

    Czesc izolerzy z całej polski też miałem okazje pracować w tej firmie nic dobrego kiepska organizacja chociaż byli ludzie którzy chcieli coś zrobić lub robili ale szybko zostali zwalniali jak tylko byli lepsi od tego (usunięte przez administratora) wydaje się jej ze to ona tam jest kimś a jak świat światem jest tylko małym pionkiem BEZ WYGLĄDU BEZ BEZ WZROSTU I ZERO INTELIGENCJI O RESZCIE SZKODA MOJEGO CZASU a bym się rozpisywał mozecie zobaczyć tą (usunięte przez administratora) na fecbooku która kiedyś może zrozumie co złego zrobiła dla ludzi dla IZOLERÓW którzy przyjechali na kontrakt po to aby utrzymać swoje rodziny i taka śmieszna gadka typu ,,jak by nie pili jakby coś tam iii...życzę tobie ty gruba BABO odosobnienia bez rodziny kilka tygodni paznokcie obgryzła byś po kilku dniach zabrakło by ci checi aby dalej pracować (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    zzzz

    07.07.2010 09:41

    Inne

    jak przychodzą "pracować" nieroby to trzeba na nich donosić, ja co pracuje normalnie , nie (usunięte przez administratora) sie mam zarobic tyle samo co tacy co siedza i patrza czy kierownik idzie.
    ReviewUserIcon
    oszukany

    05.07.2010 18:11

    Inne

    Czesc pisze do ludz którzy chcieli by sie przyjąć do izo serwisu z tuliszkowa napewno szef mały (usunięte przez administratora)opowiadał wam o nowej budowie w niemczech na elektrofiltrach ze was zatrudni i jak wspaniale bedziecie zarabiac TO JEDNO WIELKIE KŁAMSTWO OSZUKUJE NA GODZINACH I NA CZYM TYLKO SIE DA odradzam to (usunięte przez administratora) z małymi oczkami i zakłamana firma z donosicielami

    Zostaw merytoryczną opinię o IzoSerwis Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.