Avans Południe -Mega Avans Kraków

Kraków

Opinie o Avans Południe -Mega Avans Kraków

majod

sklepy zawsze były dobrze wyposażone w sprzęt agd i rtv.

klikan

nie ma juz przeciez tego calego avansu przejal ja inny sklep takie mam informacje z teg co pamietam to tak jest chyba ze mi sie sklepy pomylily i teraz nie wiem juz co mowie. mozecie mi potwierdzic te inforamcje bo wiem ze jakies glosne polaczenie bylo. ale nie pamietam dokladnie nazw niestety. piszcieee

ewa

Nie sądze by ktoś z wypowiadających sie na temat firmy Avans Południe był obiektywny. Pracowałam w tej firmie 4.5 roku stawki owszem moze szału nie robią ale uważam ze nie byly złe.Premie oczywiście w 100% były wypłacane jeśli wyrobiło się plan wiec miesięcznie można było zarobić około 2000 na rękę. Osoby pracujące w Mega Avansie niech sie zastanowią czy to przypadkiem nie ich winą był brak premii itd. Ludzie bądzcie obiektywni!!!!!!!!!!!!! Avans nawet po likwidacji naszego sklepu wypłacił mi wszystko (urlop,premie) z nawiązką. No ale skoro o systemie zarządzania firmą i personelem wypowiada się osoba,która najpierw powinna przestudiować podręcznik ortografii....litości i wy mówicie o profesjonaliźmie :D:D:D

Fakt, że dyrektor był niestety kompletnym dyletantem i nie miał zielonego pojęcia o prowadzeniu marketu z elektroniką użytkową, Szkoda pracowników !!

prac

tak to jest jak kompletnie nieprzygotowani sklepikaże z avans chcieli otwierać markety wielkopowierzhniowe w ogóle sie na tym nie znając. kosztem pracowników mega avans chciał sie otworzyć, niewypłacone nadgodziny, obiecane premie za konkursy, kredyty itd, to i sprawiedliwość go dopadła że upadł bo nie dotrzymali szefowie słów.tera otwierajcie warzywniaki avansiaki

nawet żabka z tego nie wyjdzie

rl

Podobno na Bonarce ma być Euro zamiast mega avans

kita

premie to pracownicy widzieli tylko na umowie.... bo nawet za grudzień (wysokie utargi) premii nie było.... po za tym pracownicy są głównie zatrudniani jako sprzątaczki, i traktowani jak potencjalni [usunięte przez administratora]. odradzam

onn

W sieciach handlowych tak to własnie jest , sprzedawców / doradców klienta ma się w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . Osoby te tworzą zyski, najważniejsza jest "Góra"czyli kierownictwo ( to oni mają realizować zyski ) śmiech...oni jacy oni , i premie wezmą odpowiednie , nie mówiąc o dyrektorze , zarządzie spółki , a skąd te osoby w zarządzie się znalazły , z ulicy że niby rekrutacja i w ogóle ? Pozdrawiam .

milord

W Krośnie zarobki pracownika Avans 1400brutto. To jest dopiero żenada

NIUNIA

ZGADZAM SIĘ Z TYM JAK NAJBARDZIEJ STAWKI TO ŻENADA JEŚLI CHODZI O SPRZEDAWCÓW....MY HARUJEMY NA KOGOŚ A ONI ITAK MAJA NAS W[usunięte przez administratora].CO DO PREMII ZAPRACUJESZ ROBIĄC PLAN TO MASZ A JAK NIE TO LIPA GENERALNIE JAK NA 3MIES JEST 1 PREMIA TO JEST DOBRZE......

ktos

Witam , tak tak . To jest prawda jeżeli chodzi o wynagrodzenie. PREMIE- takie pojęcie istnieje oczywiście .Tylko jakie plany są , znaczy jakie dyrektor ustali ,to są nie do zrealizowania . Tak to ogólnie wygląda . Co do kierownictwa to głownie wszytko po znajomości jest załatwione .

abc

Co za brednie wypisujesz. Sprzedawca ma taka podstawe jak podajesz 1400 netto ale do tego dochodzi premia jeszcze; natomiast stanowiska kierownika i dyrektora sa znacznie wyzsze.

szok

To powiem Ci, że szukałem właśnie opinii o firmie i stawki bardzo niskie, jeśli faktycznie są takie jak podałeś.

spec adg rtv

Gratuluje świetnej rekrutacji - za takie grosze to pracować będą u Was tylko nieudacznicy życiowi, a nie specjaliści !!! Stanowisko Dyrektor Marketu 5000 brutto (z branży - brak zainteresowanych! ) Kierownik działu tu będzie ciekawie 2500 pln brutto śmiech na sali.... Sprzedawcy , którzy BĘDĄ MIELI decydujący wpływ na obroty firmy 1400 netto. ŻENADA!!!

Zostaw opinię o Avans Południe -Mega Avans Kraków - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Avans Południe -Mega Avans Kraków