Tech-Solution M. Chaciński D. Światkowski S.C.

Opinie o Tech-Solution M. Chaciński D. Światkowski S.C.

ania390

czy ten serwis komputerów jeszcze działa? mam nieco wiekowego laptoka którego chciałabym doprowadzić do porzadku i zrobić mu mały lifting - czy tutaj fachowcom można ufać?

Gronek

Naprawiałem u nich komputer,dokładnie wymieniałem kartę graficzną. Fajne podejście i oddali mi stary układ. Polecam

Jeżeli masz ciekawe informacje o firmie Tech-Solution M. Chaciński D. Światkowski S.C., to zachęcamy do podzielenia się nimi na naszym forum. Twoja opinia ma znaczenie.

Zostaw opinię o Tech-Solution M. Chaciński D. Światkowski S.C. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tech-Solution M. Chaciński D. Światkowski S.C.