Techcan Sebastian Wilk

Opinie o Techcan Sebastian Wilk

vfghykia
użytkownik zarejestrowany

tak @muka od dawna nie poszukiwali ludzi do tej firmy

arek

jak miło piszę konkurencja, bo nie uwierzę że to któryś z naszych klientów.(usunięte przez administratora)

Danuta

facet w porzadku,komputer naprawil jestem zadowolona z uslug tego pana .polecam go wszystkim znajomym.dziekuje i pozdrawiam.

Majuto

NIe prawda Koles w porzadku drukarka mi sie popsula dal nowa nie musial

odpowiem

To prawda. Poza tym "zapomniałem" - chyba jeszcze nigdy nie przyjechał tak jak się umówił ale zawsze z kilkudniowym poślizgiem. Usługi tego Pana pozostawiają wiele do życzenia.

frykowski

Nie pracowałem bo to jednoosobowa firma. Koleś to oszust. Sprzedał nam stary toner zasypany prosziem jako nowy. Sprzedaje stare trupy, które ciągle się psują i bierze kasę za nic.

Zostaw opinię o Techcan Sebastian Wilk - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Techcan Sebastian Wilk