Opinie o Sebastian Wilk Techcan w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sebastian Wilk Techcan. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Sebastian Wilk Techcan na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sebastian Wilk Techcan w Warszawa

Edyta Nowy wpis

No cóż, sądząc po opiniach, klienci są na pewno zadowoleni z usług tej firmy. Mnie ciekawi jednak druga strona medalu - czyli perspektywa pracownika. Szukam pracy, posiadam duże doświadczenie jako sprzedawca. Może ktoś z byłych lub obecnych pracowników mógłby napisać mi, jakie warunki oferuje firma (zarobki, atmosfera, benefity)? Często zatrudniane są nowe osoby, czy lepiej odpuścić, bo nie szukają pracowników?

Gość Nowy wpis
@Edyta

To firma jednoosobowa i nie zatrudnia nikogo.

Maciek Nowy wpis

Macie dwie zmiany w firmie ? Można wybrać na która godzinę chce się chodzić do pracy ?

Filharmonia Nowy wpis

Jeśli szukacie fachowego serwisu,to tylko do Pana Sebastiana. Zawsze pomoże, doradzi jaki sprzęt byłby najlepszy. Przy serwisie nie ma problemów. Przyjeżdża,patrzy w czym problem i naprawia. Polecam

Basti

Potrzebowałam pilnie pomocy technicznej. Przyjechał pan z serwisu,punktualny,rzeczowy. Po pół godzinie,wszystko działało jak trzeba. Polecam,profesjonalna obsługa,przystępna cena :)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Sebastian Wilk Techcan się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
księgowa

Wynajmujemy drukarki od tej firmy już kilka lat i zero problemów. Mili Panowie z serwisu zawsze uśmiechnięci :) . Ceny atrakcyjne, szybki czas działania. Polecam

vfghykia

tak @muka od dawna nie poszukiwali ludzi do tej firmy

arek

jak miło piszę konkurencja, bo nie uwierzę że to któryś z naszych klientów.(usunięte przez administratora)

Danuta

facet w porzadku,komputer naprawil jestem zadowolona z uslug tego pana .polecam go wszystkim znajomym.dziekuje i pozdrawiam.

Majuto

NIe prawda Koles w porzadku drukarka mi sie popsula dal nowa nie musial

odpowiem

To prawda. Poza tym "zapomniałem" - chyba jeszcze nigdy nie przyjechał tak jak się umówił ale zawsze z kilkudniowym poślizgiem. Usługi tego Pana pozostawiają wiele do życzenia.

frykowski

Nie pracowałem bo to jednoosobowa firma. Koleś to oszust. Sprzedał nam stary toner zasypany prosziem jako nowy. Sprzedaje stare trupy, które ciągle się psują i bierze kasę za nic.

Zostaw merytoryczną opinię o Sebastian Wilk Techcan - Warszawa

Sebastian Wilk Techcan