Webtel Sp. Z o.o.

Opinie o Webtel Sp. Z o.o.

Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dostateczne. Szkoleń brak, scieżki kariery bak . Atmosfera i ludzie tam pracujący to najlepsza rzecz w tej firmie Od jakiej stawki można negocjować pensję? od 3000 Najbardziej podobało mi się w Webtel Sp. Z o.o.: atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w Webtel Sp. Z o.o.: Bałagan w projektach, brak systemu motywacyjnego, czeste rotacje na stanowiskach kierowniczych

Słowa kojarzące się z Webtel Sp. Z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są wspaniali Od jakiej stawki można negocjować pensję? od 3000 Najbardziej podobało mi się w Webtel Sp. Z o.o.: Najbardziej nie podobało mi się w Webtel Sp. Z o.o.: zły system organizacji pracy, ogólny bałagan w projektach, firma niedotrzymuje terminów realizacji projektów.

Zostaw opinię o Webtel Sp. Z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Webtel Sp. Z o.o.