Hotel Renusz Danuta Renusz

Adres: Nadwiślańska 56, 80-680 Gdańsk

NIP: 5830207224 REGON: 191266600

Hotel Renusz Danuta Renusz

Opinie o Hotel Renusz Danuta Renusz

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Hotel Renusz o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

marceli szpak dziwi się światu

Cv wysłałem kilka (lub może i kilkanaście) miesięcy temu. Zadzwonili. "Na jakie stanowisko Pan aplikował?" - usłyszałem. A przyznaję nie pamiętałem po tych miesiącach co to było. "Bo w cv widzę, że jest Pan młodym człowiekiem, co chwilę zmieniał Pan pracę i imał się już chyba wszystkiego" - usłyszałem od Pani w słuchawce. Cóż... W życiu zajmowałem się gotowaniem lat kilkanaście a potem reklamą i marketingiem. A wiekiem dobiegam już powoli do 40. :)

Zostaw opinię o Hotel Renusz Danuta Renusz - Gdańsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Renusz Danuta Renusz