Opinie o Magniflex Polska Sp. z o.o. w Rogiedle

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Magniflex Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Magniflex Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magniflex Polska Sp. z o.o. w Rogiedle

Ja chce dowiedzieć sie czegoś o firmie, a głównie o stanowisku regionalny przedstawiciel ds. dystrybucji. Firma zatrudnia na umowie o prace, ale jest też opcja kontraktu b2b. Czy wiecie, jak finansowo to wygląda, czy netto opłaca się bardziej kontrakt?

Marta Nowy wpis

Czy firma działa według kodeksu pracy?

..i.. Nowy wpis

nie.......przez duze NIE

Dziewczyny jaki styl panuje w Magniflex Polska Sp. z o.o.?

..i..

Jezeli jestes choc troche ambitna to daj sobie spokoj

Jurra

Dla dziewczyn super. Wyrywanie, żonatych facetów.

Alexa
@Jurra

Popieram opinie jurry

3aleksa
@Jurra

2 kobiety o niemoralnym zachowaniu i to obydwie zostawione przez swoich facetów mimo to że mają dzieci. Rozbijają małżeństwa. Niech pani Marlena zareaguje na to i zrobi z nimi porządek. Panią też pozbawia pani partnera. Zwolnić te (usunięte przez administratora) Martę z nocnej zmiany i Milenke Żony do was się wybierają, a firma przez takie ma negatywna opinie na całe województwo.

@3aleksa

Miałam (usunięte przez administratora)nie ruszać ale myślę sobie dlaczego nie widzę że kobiety z firmy dobrze się bawią obrażanie i wygadywanie bzdur to bardzo w ich stylu widzę że inteligencja i odwaga po wpisach razi dajcie sobie na luz żony wybierające się do mnie jakoś żadna nie dotarła wpisy na mój temat są wyssane z palca wymyślone przez bardzo zazdrosne kobiety zawistne i bardzo problematyczne nie myśl sobie nie myślcie sobie że jest już po sprawie pozdrawiam Marta z trzeciej zmiany

Milena
@Marta

W 100% zgadzam się z Tobą ja też tej sprawy tak nie zostawię ktoś za to odpowie, skoro tak komuś się nudzi i chce uprzykrzyć życie innym to zobaczymy czy będzie ten ktoś taki odważny przed sądem. To są pomówienia, jak koleżanka wspomina wyżej wyssane z palca. Jak człowiek może być aż tak chamski i okrutny? dlaczego nie podasz swojego imienia skoro odważyłeś/aś się napisać tutaj taką opinię? Człowiek z zazdrości potrafi zrobić bardzo dużo, lecz to nie zawsze jest korzystne dla niego. Firma sama w sobie jest w porządku pracowałam tam rok i większych problemów tam nie miałam, ale to co dzieje się z babami to tragedia, jedna na drugą gada a później wielce koleżanki i udają że wszystko jest w porządku to jest chyba największy minus w tej całej firmie. Atmosfera w pracy jest tak zła że aż nie chce się pracować mówię tu tylko i wyłącznie o (kobietach) bo z facetami nie ma takiego problemu. Pozdrawiam :)

@Milena

Milena a tak fajnie mogło się pracować firma spoko eh

Milena Nowy wpis
@Marta

Tak firma spoko ale jak mówiłam z tym towarzystwem nie da się długo pracować, jak się te Panie nie zmienią to niestety, ale dlugo młode kobiety tam pracować nie będą. Przykro bo chciałam tam pracować ale zdrowie psychiczne jest ważniejsze od pieniędzy a niestety ja nie należę do osób, które mają takie rzeczy gdzieś tylko biorę niestety wszystko bardzo do siebie.

Patryk

Czy firma przyjmuje osoby które maja orzeczenie?

Rozmowę kwalifikacyjną w Magniflex Polska Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Regionalny Przedstawiciel ds. Dystrybucji?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Czy Magniflex Polska Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

..i..

jebyne co organizuje to (usunięte przez administratora)pracownikow z ich wlasnych zarobionych pieniedzy

Mariusz

@..i.. dlaczego ? Nie da się tam rozwijać?

@Mariusz

zatrudnij sie zobaczysz skoda sie rozpisywac

Paweł.

Drodzy Koledzy .Pracowałem w tej firmie od samego początku gdy firma była w Olsztynie .Pracowała nas garstka spawaczy tylko spawaczy garstka na 3 zmiany po 6 osób na zmianie .Spółka była jeszcze z Panem B I Dt. L obecnym właścicielem. Atmosfera była Ale sami ja tworzyliśmy Każdy przychodził do pracy A nie na zbieranie pozytywnych czy negatywnych odczuć. W pracy jesteśmy po to by pracować, każdy ma prawo do swoich roszczeń wynagrodzenia i kultury pracy .Po prostu zacznijcie rozmawiać z właścicielem o tym co was boli.Nadmniejajac do pracy później pracowałem w obecnej miejscowości firmy .Kilka lat .Praca była by ok I może jest Ale sami ludzie mimo pracy na godzinę chcieli się pokazać że są lepsi od tzw konkurencji z innych zmian .Wyścig szczurów Ale później brak sił czasu norma nie wykonana .W imię czego A można było wolniej wtedy zarząd chce więcej można było o podwyżce porozmawiać A Sami sobie normę podkreciliscie I więcej się nie da za te same pieniądze za godzinę. Przykre Ale prawdziwe .Praca ciężka podziwiam kobiety i kolegów.Gracoe do jednej drużyny razem możecie starać się o lepsze jutro ..Ale !!!!!!!rozłam kłótnie między pracownikami będą przedłużać sytuację może nie najgorsza ale nie najlepsza .Tam pracownicy na są wam w niczym winni .Zacznijcie myśleć!!!!!!Pozdrawiam

Człowiek

Takiej komedii jak w tej firmie to nie grali nawet w kabaretach ... od góry do dołu debile ..

Wojciech
@Człowiek

Dość mocne słowa pod adresem pracowników firmy. Możesz wyjaśnić czemu masz takie zdanie i co chciałbyś zmienić, żeby pracowało Ci się lepiej?

Byle nie do Karakańca na zmianę, bo to (usunięte przez administratora) jest. Królik, konus mały a wyszczekany. Mirek spoko, ale ma humorki. Ludzie się zwalniają, bo się (usunięte przez administratora) robi. Sam roboty już szukam.

Wojciech

Również planujesz zmianę miejsca pracy? Może mógłbyś napisać coś dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie Magniflex Polska? Twoje uwagi mogą być bardzo cenne, tym bardziej że pewnie niedługo pojawią się ogłoszenia, skoro rzekomo pracownicy zaczynają się zwalniać.

Jeremi

A ja uważam, że jeśli ktoś dobrze wypełnia swoje obowiązki to jest zadowolony z pracy bo firma jest dobra!!!

Debil2

Piepszyc tych wszystkich jeziorancow ich smierdzace zakamarki. To są tempaki. Naprawdę nie polecam tej firmy dopóki chociaż nie wiem czemu te szmaty pracują. Najgorsze scierwo. Naprawdę firma byłaby ok oprócz jezioran. Same geje, podpierdalacze i banda kredytowi bezmozgow którzy nic tępe (usunięte przez administratora) nie potrafią. Na tą chwilę nie polecam.

Debil2
@Debil2

Kolego bardzo ale to bardzo dobrze mówisz ????. Mamy wszyscy nadzieję że wkoncu zwolnia ich wszystkich i wkoncu byłaby normalna firma gdzie rąk do pracy by nie brakowało. Także praca dla miejscowych a nie dla tych nierobow! Nie pozdrawiam jeziorany!

Czesław

Mielony , czemu nie powiesz mu tego wprost , jak dla mnie to jedna z normalnych osób w tej firmie , jak ci się nie podoba to do jutrzenki cukierki zwijać albo drogi zamiatać,. Nikt ciebie nie trzyma, problem nie tkwi w ludziach tylko w tobie nie podoba się to się zwolnij

Czesław
@Debil2

Nie wiem jaki jest poziom twojego iQ ale u nas z jezioran nikt nie pracuje bynajmniej. masz problemy z określeniem się, widocznie po przedszkolu jesteś , a co w tej firmie robisz to nie wiem , ze zmiany od budnego jesteś chudy wysoki , także uważaj nie wiesz kiedy i gdzie, hahaha

Robol
@Czesław

Owszem masz rację z tym że nie powie tego wprost. Ale widzisz, jakbyś troszkę poruszał główka to byś się domyślil że nie chodzi tu konkretnie o kogoś tylko o całokształt. Dodając jakikolwiek komentarz zastanów się dwa a nawet kilka razy co piszesz. Wiadomo jak jest na firmie. Nawet zgodzę się z tym komentarzem powyżej.

Luck

Bendo premie na swienta?

Juzek spot Danki
@Luck

Jak sie kurła pracuje to premie som. Jak sie w cohones leci to premii nima . Ale kurła slyszalem od brygacisty ze premie bedom w pyte.

Najleprzy
@Juzek spot Danki

Dzienki juzek. Mam nadzieie rze bendom bo sie pszyda kilka piniendzy na swienta. Posdrawiam

Najleprzy

Bendo premie na swienta

aa

Odnosnie firmy : -Jezeli chodzi o kase 10 zl dla spawacza na start w 3 zmianowym systemie pracy? wiecej daja juz w zieleniaku - wyplaty na czas? z "delikatnym poslizgiem" do paru dni po 10 - atmosfera ? w zaleznosci od zmiany gdzie Cie przydziela jedynie na jednej sa normalni ludzi mozna tez trafic na zmiane podpierdalaczy - brygadzisci ?jedynie jeden wporzadku ktory nie lata i nie kabluje M.W. dwaj pozostali maja chyba premie od podpierdolenia -biuro ? * kierownik kretacz i notoryczny klamca tu cos powie tam sie wyprze * ksiegowa u niej nic nie zalatwisz ma wszystko w dupie,najlepiej jak bys przyjezdzal i za darmo robil,praktycznie czesto jej nie ma a jak jest to zajeta przegladaniem allegro. Jedna wielka porazka jezeli chodzi o firme (usunięte przez administratora) i wyzysk ludzie stad uciekaja zero poszanowania dla pracownika tylko robic i robic.Jezeli jestes czlonkiem rodziny brygadzisty badz z tej samej wioski caly dzien mozesz nic nie robic drapac sie po jajach a nawet Ci uwagi nie zwroci jedynie podejdzie i nawet z toba porozmawia ustawi Ci robote tak abys sie przeslizgal do konca dnia pracy i byl dalej wypoczety.. ODRADZAM TAM PRACOWAC najgorsza firma w jakiej mialem "nie"przyjemnosc pracowac.

Marcin Grzegorczyk
@aa

Piotrze, dlaczego ukrywasz się pod nickiem ''aa''?? Ja wiem, że dla Ciebie firma Magniflex jest najgorsza na świecie. Nie wybaczalne jest żeby zmuszać pracownika aby stawiał się do pracy codziennie... Na szczęście pracę w Magniflexsie masz już za sobą. Powodzenia na dalszej drodze zawodowej.

Dama
@Marcin Grzegorczyk

Tylko że to co Piotr napisał to jest najświętrzom prawdą a prawda boli

Xxx
@aa

@Dama najświętrzom? Polecam zaopatrzyć się w Wielki Słownik Ortograficzny i nauczyć się zasad ortografii, a dopiero później zabierać głos na forach.

Kolega Ignacy

Rzałośni ludzie tu pracujom. Chodzom gadajom że ktoś podpiernicza. A sami latajom co chwilę do biura

...
@Kolega Ignacy

Wojtek, osmieszasz się swoją Ortografia i wgl sposobem pisania, a co do tego co napisałeś proszę Cię jesteś największym podpierdalaczem w tej firmie

Janusz internetu

Robota wspaniała, tylko ludzie kur*y, ot cały Magniflex. Oczywiście nie wszyscy, ale jest paru chamów i prostaków. „Polecam tom firme”

Nietypowy Polak

Przyzwoite zarobki jak na region, trochę nadgodzin trzeba zrobić i niema co narzekać. Jest stała premia. Robota powtarzalna i nudna jak flaki z olejem. Proste elementy do spawania/gięcia, geniuszem nie trzeba się urodzić. Budynek stary, czuć komunę, ale na łeb nie pada. Brak miejsc w szatni. Kierownicy młodzi, średnia organizacja.

Dominika
@Nietypowy Polak

Jak konkretnie opisałbyś to w jaki sposób zorganizowana jest praca w Magniflex Polska? Z Twojej opinii wynika, że ten aspekt współpracy z pracodawcą do końca nie jest satysfakcjonujący. Z pewnością są osoby, które chętnie zapoznają się z Twoją opinią na ten temat.

@Nietypowy Polak

Premia jest.... jak Ci jej nie zabiorą za byle co nie informując Cię o tym , a co do tego czy nie pada na głowę to można by było się kłócić :)

Kolega Ignacy

Polecam tom firmę.

Debil
@Kolega Ignacy

Polecam Ci zapisać się na kurs języka Polskiego, a później polecaj

Syf

Dno, patola nic więcej jeżeli chodzi o kobiety to jeżeli jest ładna to nie musi nic robić dwóch brygadzistow to myśli raczej (usunięte przez administratora) a nie głowami także nie polecam

Spadkobierca

-robota taka sobie , jedno i to samo w kółko -ludzie , fałszywi i banda (usunięte przez administratora) ze tak powiem (Jeziorany i okolice tego zadupia) ale co zrobisz jak słoma z butów wystaje -nie nauczysz sie niczego -kierownicy? Porażka totalna nie wiedzą nawet co sie dzieje na zakładzie -kobietom na basenie brakuje troche kultury , drą mordy o byle co -ogółem jak jestes z Elkamu to masz stawke jak starzy robole bo kierownik wielbi elkam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Magniflex Polska Sp. z o.o. - Rogiedle

Magniflex Polska Sp. z o.o.