Opinie o Magniflex Polska Sp. z o.o. w Rogiedle

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Magniflex Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Magniflex Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magniflex Polska Sp. z o.o. w Rogiedle

Daniel

Skąd wziął się pomysł na taki kalendarz? Dlaczego akurat włoska drużyna jest na nim?

Robota ciekawe romanse iyd Ewa podpórka dają rade

Tomasz

Może to najwyższy czas docenić pracę w dobrej firmie?

Luki

@zainteresowany Kto Ci takich glupot nagadal? dobre rzeczy na temat tej firmy slyszales..w zyciu bym nie polecil nikomu tam roboty jeden wielki cyrk zeby tam zrobic porzadek trzeba bylo by pozwalniac Nie robow z Franknowa i okolic Jezioran nastepnie wywalic na zbity pysk przyglupa ktory udaje ze wszystko umie a tak naprawde jedynie co umie to wciskac kit nic wiecej, pani ksiegowa powinna udac sie do szkoly doksztalcic sie oraz nabrac kultury bo ma wielki problem

Rozmowę kwalifikacyjną w Magniflex Polska Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Regionalny Przedstawiciel ds. Dystrybucji?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Czy firma potrzebuje pracowników? Słyszałem sporo dobrego.

Kroliczek
@Zainteresowany

Sporo dobrego :) kolejny z Franknowa chyba hahaha

RobotnySpawacz

Cześć ludzie. Ogólnie firma ok.kasa na czas. Robi sie swoje i nic do głowy. Biuro inna bajka-kierownik wiecznie wystraszony ale jak z nim porozmawiasz to cwaniak taki że szok. Nie przegadasz go. Dwie uprzejme pani z biura -brunetka-cicha myszka która jest strasznie zapracowana. Nigdy na nic nie ma czasu!nigdy sie nie wyrabia z niczym. BLONDYNKA NIE MUSI SIĘ WYRABIAĆ BO JEST DRUGĄ SZEFOWĄ- ŚCIŚLE ,,WSPÓŁPRACUJE,, Z PREZESEM NAWET PO ZA GODZINAMI PRACY!!! CIEKAWE CO BEDZIE JAK MĄŻ SIĘ DOWIE!?

emil

chyba mało kto szuka pracy jedynie pod względem finansowym. Takie kryterium to chyba w telewizji czy na wysokim stołku w banku można brać pod uwagę :)

Bonia 80

Zdecydowanie dla kobiet bardzo ciężko,dżwigają bardzo ciężkie elementy pracując nawet po 10 godzin,szlifowanie,myjka,pakowanie te czynności powtórnie muszą robić a przy tym naprawdę muszą się nadżwigać,zarobki dla kobiet w porównywaniu z wykonywaną pracą MIZERNE.

Kamil

Czy teraz w ogóle przyjmują tam do pracy jestem zainteresowany gdyż blisko mieszkam Rogiedli

rybka90

również interesuje mnie temat nadgodzin w Magniflex Polska Sp. z o.o. ponieważ mimo tego że jestem zainteresowana zatrudnieniem u nich to jednak temat nadgodzin jest dla mnie kluczowy. śpiewam w zespole weselnym i mamy sporop prób oraz występów i wypełnia mi to cały czas wolny. nie mogę mieć nadgodzin., czy często są i czy są obowiązkowe w Magniflex Polska Sp. z o.o.?

niepolecam
@rybka90

Kobieto zastanów się dobrze zanim popełnisz ten błąd przychodząc do Magniflexu do pracy lepiej zjedz pieczoną kartofel zamiast tu pracować tu jest dno i 5 m mułu. Jest wyzysk i szukanie taniej siły roboczej ! Kobiety są traktowane jak 5 koło u wozu pracują ponad siły a zarabiają malo! Przychodząc do tej ,,Firmy" zakładasz sobie pętel na szyje. Nie łudź się pięknymy słówkami Marlenki jak to jest pięknie i dobrze pracować w Magniflexie.

on

praca jak każda ,jak dobrze kablujesz to jeździsz porządną furą jak się boisz odezwać to 9 zeta na godzinę i szlifierka na 8 godzin.

latosia

Dobrze,że jest praca i to na miejscu.Nie ma co narzekać!I warunki pracy,i zarobki wcale nie takie złe.Wypłata na czas,praca stała i pewna.Nikt nie musi tam pracować,jeśli nie chce.

A anonim.

Ja widzę to trochę inaczej jak inni, zarobki naprawdę nie są złe, możliwość załapania lepiej płatnych nadgodzin, atmosfera w miarę, trzeba wiedzieć komu można co powiedzieć, dziewczyny to prawda obrabiaja sobie du.. i innym przy okazji. Kierownik spoko, Pani Marlena też, z brygadzistami tez nie ma problemu, normalne chłopaki. Nikt nad tobą nie stoi i nie patrzy Ci się na ręce, każdy chętny do pomocy wytłumaczenia co i jak. a co do umowy, na początek 3 msc, jak się "sprawdzisz" to dostaniesz na rok a potem na stałe ale jak nie będziesz leciał w "kulki"// obijał sie to pójdziesz do biura i dostaniesz szybciej umowę na stałe, trzeba się trochę wykazać. Praca jest, czasami są jakieś drobne przestoje ale to jak wszędzie i rzadko. Okulary, rękawice spawalnicze, robocze itp z tym tez nie ma żadnego problemu, idziesz do brygadzisty i dostajesz.

nic dodac , nic ujac

Ja tam powiem o tej firmie w sposób taki jak postrzega to tradycyjny pracownik ; - na pewno właściciel Niemiec dal prace miejscowym i chwałą mu za to - maja miejsca pracy , zarobki tam rzadko wzrastają ale praca jest - porzadek pracy owszem na miejscu , ludzie sie tam nie potykaja o blachy rury itp - organizacja pracy to z tym jest rożnie . Czasami sam musisz chodzic pytac bo cie nie zauwazaja - zarobki okolice 2 tys z 3 zmianowym systemem pracy - praca hmmmm jest bardzo monotonna ciagle to samo . Jest tak nudna ze po 3 mies nawet najwiekszy idiota bedzie robil to na pamiec - atmosfera w miare , kazdy mowi czesto kiedy bedzie stad spier... bo ma tego dosyc - takze wesolo posluchac - szef dodaje atrakcji trenujac nieznane sztuki walki na kilku drewnianych kołkach na boisku dla dzieci - dyrektor szapanuje scigaczem jezdzac po hali produkcyjnej (usunięte przez administratora) - podsumowanie . Praca dla miejscowych , dojezdzajacy to chyba sa malo ambitni ze w tym tkwia w tym lub po prostu pasuje im monotonna i nudna praca . Ogladac sie chlopaki bo szkoda czasu i zdrowia

byly pracownik

Firma w miare spoko babki fałszywe obgadują się na wzajem ,,kierownik zawsze wystraszony zeby go PAN DYREKTOR nie (usunięte przez administratora) wiec porami trzesie ale ogolnie spoko gosc no i ten pajac z ADHD brak slow (usunięte przez administratora),,,,wszyscy sie z niego smieja a on mysli ze jest lubiany a niech mysli choremu trzeba pomagac.....

zenek2712

Ludzie w miare spoko ale jeden człowiek niby czlowiek z ADHD pajac włazi w (usunięte przez administratora) kierownikowi ze masakra .

xxx

bez komentarza

Zostaw merytoryczną opinię o Magniflex Polska Sp. z o.o. - Rogiedle

Magniflex Polska Sp. z o.o.