Panda Security Polska

Opinie o Panda Security Polska

panda to praca wylącznie, dla rozpoczynających pracę na rok góra 2 lata, jak tylko nabierzesz doświadczenia, szukajcie lepiej i finansowo i pod względem warunków. To mała firma, jest częścia innej firmy, Passusa. Generalnie po 1,5 roku nie masz już tam, coo robić. Profesjonalizmu i dobrej organizacji się tam nie nauczysz, brak jakiegokolwiek planowania, wszystko ad hoc. Chwalą się że ludzie to firma, pozory, tylko do czasu, jak przychodzi co do czego, ludzie są na ostatnim miejscu. Z braku laku na początek lub przetrwanie firma ok.

Zostaw opinię o Panda Security Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Panda Security Polska