MM Elektronik Sklep Komputerowy

Sosnowiec

Opinie o MM Elektronik Sklep Komputerowy

jacek

przemo, aby nie pomyliłes firm, bo to dobra firma, działa nieprzerwanie od 20 lat. Maja naprawdę szeroki asortyment komputerów i to w bardzo dobrych cenach.

przemo

Firma, którą lepiej omijać. Ukarana za nieterminowe wypłaty wynagrodzeń. Wyzysk i oszustwo. Odradzam

Michal88

naprawa kas bardzo kosztowna. Pan coś robi przez kilka godzin i wystawia fv bez pytania. Znajomy poinformował mnie, że niedaleko jest serwis producenta gdzie dowiedziałem się, że ta naprawa powinna być 3 razy tańsza.

Zostaw opinię o MM Elektronik Sklep Komputerowy - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MM Elektronik Sklep Komputerowy