BUDROPOL Katowickie Przedsiębiorstwo Naprawy Maszyn Budowlanych S.J.

Czeladź

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 8 ocen.

Opinie o BUDROPOL Katowickie Przedsiębiorstwo Naprawy Maszyn Budowlanych S.J.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BUDROPOL Katowickie Przedsiębiorstwo Naprawy Maszyn Budowlanych S.J.

anonim

(usunięte przez administratora)

były pracownik

Max płaca to 2000 brutto. Wyciągniesz 3000 na dwa miesiące. Tylko desperaci i emeryci tam pracują. Ja uciekłem.

Jorg

2000-3000 zł owszem zarobisz ale w dwa miesiące. Właściciel postawił siedzibę za 10 mln i teraz spłaca kredyty. Na pracownika juz brakło kasy.

anonimowa

jest to firma z zasadami szanują swoich pracowników. nie zgadzam się ze swoim poprzednikiem uważam że pan ( usunięte przez administratora )był cudownym człowiekiem i dawał tej firmie to coś ale nadal pozostaje jego współ pracownik( usunięte przez administratora )

Szukasz pracy?

anonim

Kiedyś firma na poziomie, szczególnie za św.p. pana Liczberskiego. Dziś dla zarządu liczy się jedynie budowa siedziby, a pracowników mają za nic. Budowa spowodowała, że obowiązków przybyło, a podwyżek ludzie już dawno nie widzieli. Nie polecam !

Zostaw opinię o BUDROPOL Katowickie Przedsiębiorstwo Naprawy Maszyn Budowlanych S.J. - Czeladź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BUDROPOL Katowickie Przedsiębiorstwo Naprawy Maszyn Budowlanych S.J.