Mediadat Tadeusz Parcheta

Szczecin

Opinie o Mediadat Tadeusz Parcheta

Robert
użytkownik zarejestrowany

Do Mediadat Tadeusz Parcheta jest jakieś ogłoszenie Programista Microsoft Dynamics NAV i zastanawiam się o jakiej kwocie tutaj mówimy, nie ma nigdzie podanych stawek, myslicie, że ile można zarobić, czy opłaca się czy raczej niespecjalnie, jakie macie zdanie?

nie kris-21

Panie [usunięte przez moderatora], może zająłby się Pan naszą firmą, a nie wymyślał komentarze, ni jak mające się do prawdy... Poza tym, gdyby [usunięte przez moderatora] miał rzeczywiście 21 lat to byłby na 2-3 roku studiów, a nie przypominam sobie, żebyśmy mieli takiego pracownika w firmie :)

Zostaw opinię o Mediadat Tadeusz Parcheta - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mediadat Tadeusz Parcheta