Opinie o Media-Com Mateusz Zaczkiewicz w Goleniów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Media-Com Mateusz Zaczkiewicz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Media-Com Mateusz Zaczkiewicz o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Media-Com Mateusz Zaczkiewicz w Goleniów

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Czy w Media-Com Mateusz Zaczkiewicz jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Adam S Nowy wpis

Komputer oddany jako praktycznie bez szans na ratunek. Pan Mateusz magik i uratował mój sprzęt razem z danymi. Polecam !

PogromcyP Nowy wpis

Dzięki za pomoc na naszym kanale.

Ola Nowy wpis

Komputer naprawiony chociaż wszędzie mi odradzano i zakupienie nowego. Wszystko działa i jestem zadowolona :)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Media-Com Mateusz Zaczkiewicz? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Piotrek

Oddałem laptopa rano i wieczorem odebrałem :) zadowolony!

Magda

ok :)

Grimm

Niestety, jest to firma znana w Goleniowie z oszukiwania klientów, kilkakrotnie naprawiałem znajomym sprzęt po interwencji tej "profesjonalnej" firmy. Jako osoba z zamiłowania, jestem zdziwiony, że firma nie posiada elementarnej wiedzy na ten temat. Myślę, że firma powinna zmienić branżę.

Mateusz
@Grimm

To jak jesteś firmą bardziej profesjonalna dlaczego ukrywasz dane co? :) Widać konkurencja nie ma co robić z tego profesjonalizmu i oczernia innych :) Przestań wypisywać bzdury i weź się za robotę człowieku!

Niezadowolony

Przekazałem laptopa do naprawy, uszkodzony wyświetlacz. Sprawdzony dysk i płyta główna po podłączeniu do normalnego monitora zewnętrznego wszystko działało. Po prawie 3 tygodniach dowiedziałem się, że uszkodzona płyta główna, nie oddany nawet w częściach, nie zwrócone pieniądze. Nie solidni, nieuczciwi. Sądzę, że złożę zawiadomienie o przywłaszczeniu.

Katarzyna
@Niezadowolony

Rozumiem, jeśli je złożysz, to liczę że dopiszesz tu także, jaki to przyniosło skutek. A może dogadacie się z Media-Com indywidualnie, bez powiadamiania organów ścigania? Tak, czy siak, czekam na wieści o rezultacie Twoich działań.

@Katarzyna

Niestety to trwa 2 lata i stałe zapewnianie, że poszedł na części a pieniążki oddane. Piszę by przestrzec wszystkich. Bałagan, brak uczciwości a już napewno nie liczenie się z klientem, jego własnością.

@Niezadowolony

Moje interwencje to jedynie udawanie, że się nie znamy. Kasa nie oddana. Laptop zatrzymany. Na dzień dzisiejszy sama pamięć w lapku 1250 zł, nowy dysk blisko 650 zł, wszystko zabrane - przywłaszczone... Bez Sądu się nie obejdzie...

Mateusz
@Niezadowolony

I co z tą sprawą w sądzie bo czekam i czekam. Bzdury jakich mało. Widzę konkrecji się nudzi.

Robert

Przy obecnej sytuacji związanej z epidemią to trudno jest odpowiedzieć. Firma ok ale obawy mają wszyscy.

Bartek

Czy mając skończonego technika informatyki jest szansa na zostanie przyjętym? Czy konieczne są studia?

Miśka

Laptop naprawiony, jestem zadowolona

Macie może wiedzę czy firma potrzebuje kogoś do pracy?

Bad_girl

(usunięte przez administratora) Dałam do naprawy iPhona 6 po zalaniu przed "naprawą" włączał się normalnie. Odebrałam telefon i poszłam do innego serwisu tam mi pan powiedział że pan z tego serwisu zepsuł mi coś wyczyszczając płytę glowną coś zepsuli i telefon nadaje się tylko do wyrzucenia. Nie polecam dawać tam telefonów do naprawy bo oni się na tym nie znają w ogóle

wielki minus

coś co mi zajęło kilka minut przy sprawdzeniu, to temu panu koniecznie trzeba zostawić do sprawdzenia na dłużej, coś tu śmierdzi. Szkoda ze przy tak błahej rzeczy nie można zapłacić od ręki i odejść, tylko zaczyna się kręcenie że to coś poważnego, firma nadaje się do programu [usterka]. Dużo sprzętu i brak talentu :|

Klient

witam ten serwis to jedna wielka katastrofa oddaje w pelni sprawny komputer a zwracaja mi komputer ktory nie nadje sie do uzytku nie polecam oszusci

Zostaw merytoryczną opinię o Media-Com Mateusz Zaczkiewicz - Goleniów

Media-Com Mateusz Zaczkiewicz
  • Szczecińska 8B lok. 4