Media-Com Mateusz Zaczkiewicz

Goleniów

Opinie o Media-Com Mateusz Zaczkiewicz

wielki minus

coś co mi zajęło kilka minut przy sprawdzeniu, to temu panu koniecznie trzeba zostawić do sprawdzenia na dłużej, coś tu śmierdzi. Szkoda ze przy tak błahej rzeczy nie można zapłacić od ręki i odejść, tylko zaczyna się kręcenie że to coś poważnego, firma nadaje się do programu [usterka]. Dużo sprzętu i brak talentu :|

Klient

witam ten serwis to jedna wielka katastrofa oddaje w pelni sprawny komputer a zwracaja mi komputer ktory nie nadje sie do uzytku nie polecam oszusci

Zostaw opinię o Media-Com Mateusz Zaczkiewicz - Goleniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media-Com Mateusz Zaczkiewicz