Gardner Polnad sp. z.o.o

Tczew

Opinie o Gardner Polnad sp. z.o.o

Lupis

Widzę, że mało opinii, to chyba jednak firma jest niezła.

Praca w biurze

Nie dotrzymuja slowa i pracownikow maja za nic. Zatrudniaja, wysyłają na badania lekarskie a dzień przed rozpoczęciem pracy dzwonią poinformować że jednak nie potrzebują. Zrobionymi badaniami lekarskimi nie mam się przejmować. Za wszytsko jest oowiedzialna Pani J. przyjmująca pracowników, która w taki sposób mnie potraktowała. Robi sobie z pracownikami co chce bez nadzoru przełożonych z Anglii.

kundakunda

Nie polecam.Płace jak na obowiązki to paranoja! Tyle zarabiają kobiety na kasie w Lidlu. Na dodatek ten pseudo "mistrz produkcji" bez kompetencji jeśli chodzi o branżę cnc. Mobbing i robienie z pracownika durnia jest na porządku dziennym z jego strony.W Trójmieście za taką samą pracę jest min 2600 netto.Pozdrawiam

Zostaw opinię o Gardner Polnad sp. z.o.o - Tczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gardner Polnad sp. z.o.o