Genex Krzysztof Osiński

Olecko

Opinie o Genex Krzysztof Osiński

hubi

działaja widze w zakresie oprogramowania i chyba teraz jest lepiej

Marcin

Nie polecam tego typa. Krętacz i naciągacz. Zalega pieniadze dla kilkunastu osob, teraz jest pod szyldem C\'est moi. Nie dajcie sie ludzie nabić w butelke http://www.infoveriti.pl/firma-krs/320493.html

Stefan

spokojnie i ciekawie to bajki opowiada. a tak realnie to [usunięte przez moderatora]. Zalega z płatnościami dla dużej ilosci osób. Odradzam i omijajcie go.

XYZ

marek - 2011-12-01 08:04:24 a świnie latają..... ten pracodawca to oszust jakich wiele. Mimo zasądzononego wynagrodzenia facet nadal nie wypłacił mi pieniądzy. Jeżeli ktoś chce pracować za darmo to rzeczywiście polecam......zapomina o wypłacaniu wynagrodzenia we właściwym czasie.

marek

Zostaw opinię o Genex Krzysztof Osiński - Olecko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Genex Krzysztof Osiński