4Contact Marek Brożyna

Opinie o 4Contact Marek Brożyna

Paulina

@Ann w takim razie czy możesz powiedzieć coś więcej? Jakie są dobre strony pracy w 4Contact Marek Brożyna? Każda pozostawiona opinia i informacja jest ważna dla tych co zastanawiają się nad przyjęciem się do pracy w tej firmie.

Wojtek

Ja też

Ann

A ja mam bardzo dobre zdanie o tym pracodawcy.

Paulina

@Testerw, a co możesz powiedzieć więcej o warunkach pracy?

Max

Widzę, że jakiś czas tutaj nikogo nie ma, a no szkoda szkoda, bo mam nowe informacje o 4contact, ale przecież bezsensu tak w powietrze gadać sam ze sobą

Tester
@Max 11.05.2016 18:55

A jakież to inforamcje posiadasz?

Testerw

@xxx masz rację atmosfera nie taką jaką powinna być moim zdaniem

kaja

@Tester - już Twoje sformułowania świadczą o Twoim poziomie. Jeśli kiedyś tam pracowałeś faktycznie, choć wątpię, to dobrze, że już nie pracujesz bo tam nie pasowałeś. Osoby wdrażające oprogramowanie ERP to osoby o wysokiej kulturze osobistej, rozwiązują nie tylko różne problemy informatyczne ale często doradzają w aspektach biznesowych, rozmawiają z wieloma osobami na różnych szczeblach, również na tych najwyższych. Zatem nie może im słoma z butów wychodzić. Wówczas faktycznie niewiele zarobią bo niewiele zrobią a w tej branży wynagrodzenie mocno zależy od kompetencji i efektywności. To nie jest firma państwowa gdzie pensja zależy od tego jakich się ma znajomych.

Tester

Podobno czy na pewno ?bo mówisz oo znajomym który podobno pracował

tester

to wiele lat temu możliwe że było lepiej teraz tam kamieni kupa

Sławo

A ja tam pracowałem wiele lat temu. Musiałem zmienić pracę z powodu zmiany miejsca zamieszkania. I bardzo żałuję. Lepszego pracodawcy do tej pory nie miałem. Te opinie wyżej to widać pisała konkurencja albo jakiś frustrat co miał złe doświadczenia w innej firmie i myśli, że każda inna działa tak samo. Nie ma bladego pojęcia o pracy w tej firmie.

hahaha44contactzenada

Jak nie ma prezesa? 4CONTACT MAREK BROŻYNA JEST PREZESEM

Zosia

Chyba jesteś z konkurencji i Twoje zadanie to szkalowanie. Tak na marginesie - tam nie ma prezesa.

cekin

Znam kogoś kto tam pracuje. Owszem wymagania duże - oczekują wysokich kompetencji, dokształcania, bardzo dobrego traktowania klientów ale jak ktoś jest dobry i pracowity może zarobić. Bardzo dobra atmosfera, jak w rodzinie, nie ma problemu z urlopami, ludzkie podejście, nie trzeba pracować w nadgodzinach, nie ma wyjazdów w Polskę, itp.

tester

Jeżeli chodzi o pracę w tej firmie to jeżeli szukacie pracy gdzie chcecie zarabiać a nie tylko pracowac to nie trafiliście. Wymagania ogromne a płcić nie ma komu....

Zostaw opinię o 4Contact Marek Brożyna - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 4Contact Marek Brożyna