Opinie o Herkules Sp. z o.o. w Jastrowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Herkules Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Herkules Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Herkules Sp. z o.o. w Jastrowo

Oreo

Pieniądze są ,policzcie ile pieniędzy wyrzucają w błoto montowali tablety przy drzwiach żeby kontrolować ludzi, nowe biura dla kierowników jak nie ma pieniędzy nowy samochód dla przedstawicieli którzy codziennie siedzą na miejscu od 8 do 16 to też zbędny wydatek,skoro siedzą na miejscu zamiast klientów szukać,widać słabo wywiązują się że swoich obowiązków, i kolejna sprawa nie wierzę że pan Cygan nie da premii osobom z biura ale niech pan nie zapomina że pracownicy na produkcji są też panu potrzebni

Prod

W ciągu roku wielkie inwestycje a na święta dla pracowników nie ma

Skoda
@Prod

Nawet na paczkę albo czekoladę dla pracownika nie ma ale nowe auto firmowe już jest :)

Natalia
@Skoda

Ale do świąt jeszcze daleko więc czemu tak mówicie? Ktoś coś powiedział że na święta nic nie będzie? A jakieś inne benefity tu macie może?

Zdzisław Bąk
@Natalia

Przecież było zebrania i powiedzial dokładnie ze ich nie stać... Zabrali kase za niechorowanie celem pieniędzy na święta a tu lipa...

wuwunio

Praca na magazynie to istny wyzysk.Odbieraj po 500 rolek a na koniec i tak zostań (usunięte przez administratora) że zostawiłeś (usunięte przez administratora) paletę.Ludzie na sortowni są traktowani jak (usunięte przez administratora)

UR

Czy warto podjąć pracę w utrzymaniu ruchu?

@UR

Nie, nie warto. Wiecznie będziesz brudny, mocno brudny. Tylko chodzisz w te i wew te, bo maszyny po kolei się psują. Stawkę też masz małą, patrząc jaka to jest praca. Warto znaleźć inną pracę

@Pracownikessa

Faktycznie praca wydaje się dość ciężka. A z pozytywnych rzeczy - większość pracowników tego działu jest dość uprzejma.

odpowiedź
@UR

Lepiej zająć się czymś mniej stresującym,bo pieniądze takie jak na produkcji w tej lub innych firmach,więc po co się stresować,brudzić i brać na siebie odpowiedzialność sprawności maszyn?

UR
@odpowiedź

To że praca wymaga pobrudzenia się to wiem, bo pracuję w tym dziale tylko w innej firmie, po prostu chcę zmienić miejsce pracy. Warsztat mechaniczny i elektryczny są razem czy osobno? Ile jest działów w firmie?

@UR

Są osobno, ale kierownikiem warsztatu jest elektryk. W sumie są 3 działy, na które się chodzi naprawiać maszyny. Szczerze ci odradzam przychodzić tu na warsztat

Julia
@Pracownikessa

To co, te maszyny są już tak stare że się ciągle psują? ;/ Ciężko się pewnie w takich warunkach pracuje?

@Julia

Tak, maszyny to stare graty z Niemiec. Kiedyś jak przyjechała jedna to na drzwiach było napisane "szrot".

Ono
@Pracownikessa

Ten kierownik to żenujący człowiek który został kierownikiem dzięki lizaniu (usunięte przez administratora) i kapowaniu zachowuje się jak (usunięte przez administratora)

@Ono

To prawda, zeby się nie zdziwił ze wyleci szybciej niż sergiuszek ;)

pracownik 3
@Ono

Widać, że nie jesteś z działu UR, kompletnie nie wiesz co piszesz. To jedyny kierownik który wie na czym ta praca polega, bo sam pracuje tak samo jak wszystkie osoby w tym dziale. Nie boi się pobrudzić sobie rąk. Nie wiem na jakiej podstawie wysuwasz takie wnioski.

Stary
@pracownik 3

Jakoś tego nie widać . Widać tylko jak chodzi za ludźmi i na nich donosi

pracownik 3
@Stary

Czy ty w ogóle widzisz co piszesz? Niby co miałby donosić, że pracownik X dłubie sobie w nosie a pracownik Z je kanapkę przy maszynie? Na prawdę Ci się chyba nudzi...

@pracownik 3

a nawet jeśli to dobrze robi, nie je się w miejscu pracy... kierownik pierwszy dostanie po uszach jak zauważy to ktoś z bhp albo wyżej

Ktoś
@Marta

BH co?

Leszek
@Ktoś

BHP, nie miałeś szkolenia z bezpieczeństwa pracy? Bo na pewno podpisywałeś taki świstek że jesteś zapoznany z warunkami. Nie ma w firmie stołówki albo pokoju socjalnego gdzie można spokojnie zjeść żeby nie przy maszynie?

Chuck Norris
@Leszek

Stolowka jest ale za mala i jeszcze polowe zabrali i zrobili szatnie a w tej szatni smierdzace buty robocze zostawione na szawkach i smierdzi w calej siolowce

@Leszek

Jest stołówka

@pracownik

W sensie serwują tam cokolwiek czy to ala kantyna po prostu?

Amelia Hernandez - Lopez
@Katarzyna

Jedyne co serwują to nerwy i złe samopoczucie oraz dużo protokołów..

Izabela
@Amelia Hernandez - Lopez

no ale skoro jest stołówka to nie wprowadzaj w błąd, na pewno jest tam miejsce gdzie można usiąść i coś zjeść ?

@Amelia Hernandez - Lopez

No cóż, po czymś takim to raczej apetytu człowiek nie ma. A jakieś automaty z jedzeniem ewentualnie?

UR odpowied
@UR

Bardzo warto,wspaniały kierownik Marcin,człowiek wymagający ale też bardzo koleżeński,służy pomocą jak również załoga,pieniądze dobre jak na zarobki w okolicy,premia co miesiąc uzależniona od zaangażowania.Praca natomiast jak praca,swoje trzeba zrobić jak wszędzie,pozdrawiam Marcina i załogę od byłego pracownika;)))

Operator Maszyn

Fajna rozmowa, pokazali mi firmę, wytłumaczyli i zapytali na końcu czy mi to odpowiada.

Czy chcę się rozwijać

Leszno

Power

A, kto to jest ?

Michael

Mnie najbardziej dziwią te oszczędności podobno teraz mamy oszczędzać prąd bo rachunki są za duże a kierownicy służbowymi autami za firmowe pieniądze bo napewno sami nie tankują jeżdżą z rodzinami cały weekend gdzie chcą i wtedy się nie mówi o oszczędnościach

hulk
@Michael

W punkt.

@hulk

Nie wiem na ile z tym tankowaniem to prawda ale zastanawia mnie to oszczędzanie. Do dziś firma coś wdrożyła odnośnie tego zakresu? Były jakieś cięcia?

Herkules Zoo

Patrząc na mechaników z bonela to wydaje im się że są najlepsi naprawiajac maszyny wow każdy może się tego nauczyć nawet ludzie z rolki. Jdnym z przykładów jest mechanik (Arek) co się opiernicza siedząc z telefonem w maszynie naprawde klasa. Co niektórym wydaje się że są jak kierownik . A najlepsze jest to że każdy z nich opiernicza Ci (usunięte przez administratora) a poźniej robi dobra mine do złej gry. Brawo panowie jesteście najlepsi pod tym względem oraz pod względem latania do kierownika

kk
@Herkules Zoo

to fakt, kierownicy myślą, że oni są tacy super i lojalni bo im mówią wszystko,a tak naprawdę za placami ich obgadują... czego się nie robi, aby utrzymać się przy stanowisku....

BOSS
@Herkules Zoo

Verleumde nicht die Mitarbeiter der Firma Herkules, schreib keinen Quatsch, mach dich einfach an die Arbeit. Beste Grüße, BOSS

Nikt
@Herkules Zoo

A myślisz że na rolce (usunięte przez administratora) pracują jeśli tak to w błędzie jesteś. A Pan Arkadiusz W to typowy przykład gościa bez kręgosłupa moralnego matkę (usunięte przez administratora) za parę zlotych

Oprocentowanie

Firma niech lepiej sie pospieszy z aneksami do umów bo za chwile nie beda mieli ludzi żeby jakąkolwiek produkcje robić, a zresztą i tak ludzie sami sie zwalniaja nawet nie trzeba czekac na redukcje etatu

Rollpack
@Oprocentowanie

Wszyscy narzekają na prace i warunki zapraszam na zawijanie wałków odrazy przestaniecie narzekać dzięki nam ta firma istnieje

Kris

No to prawda kiepska ta firma nawet w ogłoszeniach o pracę piszą bzdury jako benefity podają cytuje parking pracowniczy jaki to benefit albo ubezpieczenie na życie jak sami je płacimy drużyna sportowa też ściema jakaś jedyny benefit jaki można zaliczyć to szkolenia ale to tylko na wózek widłowy na którym i tak nie jeździsz nie wiem kto pisze te bzdury w ogłoszeniach o pracę ale jak firma szuka oszczędności to niech zwolni tego głąba co to pisał

Juliusz

Może i zatrudniają ale tutaj nie ma perspektyw na rozwój albo zarobienie dobrych pieniędzy stawka słaba zero premii jakichkolwiek, nieliczylłbym nawet na jakiekolwiek podwyżki nie jest firmą godną polecenia a napewno nie jest liderem w branży jak to oni się określają

Natalia
@Juliusz

A czemu nie ma perspektyw na rozwój? Nie robią żadnych szkoleń ani nic takiego?

Udjdbdn
@Juliusz

Bardzo polecam ta prace,zawsze masz zajęcie-np wyciągasz sobie opiłki metalowe z palca,albo ktoś Ci powie ze jestes zerem,albo nakabluje na ciebie w biurze,albo obrobi tobie (usunięte przez administratora) ,praca marzeń chętnych potrzeba bo nie ma już kogo obgadywać a normę obłudy i układów musimy trzymać na wysokim poziomie zera moralnego.

Zyga

Czy firma przyjmuje do pracy ludzi i jakie warunki?

Venon

Jestem z falistej i co mi się nie podoba to jeden hartowacz Tomasz K. Nie ogarnia nic sam nie jest ogarnięty. Wiecznie (usunięte przez administratora) paletami do owinięcia. Dość tej siwej małpy

Ivern
@Venon

Skoro tak bardzo nie pasuje ci jakiś "Tomasz" to może zamiast wylewać żale na portalu z opiniami podejść do niego i z nim to wyjaśnić? Wydaje mi się to bardziej dojrzałe

@Ivern

Ogarnięty gościu,wszędzie go pełno i radzi sobie a takie opinie piszą mięczaki.Pozdrawiam.

nowy

Witam, czy w zakładzie istnieje pożyczka zakładowa?

@nowy

Tak,wystarczy iść do kadr i poprosić

nowy

Podobno nic takiego nie ma

@nowy

To najwidoczniej złej osoby zapytales, idź do kierownika lub dyrektora

Artur

Jaka jest maksymalna kwota takiej pożyczki?

Młoda

Staro rudawa pukwa z ramki Iwona Bural , chodzi i nic nie robi tylko krytykuję,obgaduje , chodzi do biura i na każdego kapuje ,kierownicy nic z tym nie robią bo dawno bym ja ją na zbity pysk wyjeboł

@Młoda

Zastanawiające, dlaczego nie powiesz tego Iwonie w twarz. Nie masz odwagi, co? Ale, czego spodziewać się po kimś, kto używa nawet nicku wprowadzającego w błąd (jeśli chodzi o płeć), byle tylko nie skojarzyła o kogo chodzi i i wypisuje w chamski sposób swoje żale.

prawda

Może właśnie dlatego, że jak jej się powie w twarz to Ci będzie podkładała świnie w pracy, bo kierownicy itd się jej boją i jej nie wywalą.... Brak słów :) Firma dno.

Niktważny

Również nie polecam tej firmy, pracowałam/em tam jakieś dwa lata. Wstawiałam/em się na każdy telefon, gdy byłam/em potrzebny/a. W tej firmie nie potrafią jakkolwiek docenić pracownika. Bardzo się zżyłam/em z paroma osobami w Herkulesie. Niektóre osoby są tam do rany przyłóż, ale są też osoby, które są bardzo fałszywe i wiecznie biegają do biura skarżyć, a same najwięcej ściemniają. Jeśli chodzi o pracę, nie jest ona zła, jak to praca na produkcji. Ale jeśli chodzi o dobre traktowanie pracowników, to nie w tej firmie. Patrzą tylko, żeby wykorzystać, a na końcu "olać", tak jak np. mnie. Serdecznie nie polecam tam pracować. Aa, przede wszystkim, Pan dyrektor techniczny oraz prezes to dwie zadumane w sobie osoby, które myślą, że są najlepsi, tyle, że sam prezes jest o wiele gorszy, stary, zgorzkniały facet, który myśli, że jak ma pieniądze, to może pomiatać innymi ludźmi i odnosić się do nich bez szacunku. Nie pozdrawiam.

@Niktważny

Chciałam/em jeszcze dodać coś na temat kierowników. Bonell - Rafał, wszystko ma gdzieś, w ogóle się nie interesuje działem, ani pracownikami, niekompetentny człowiek do tego stanowiska. TFK, kieszonka - Dominik, wiecznie o wszystkim zapomina, cały czas trzeba mu się przypominać, gubi się w tej pracy, na pewno nie powinien być na tym stanowisku, bo sobie nie radzi. Falista - Krzysztof, najbardziej kompetenty kierownik, jeśli się o coś poprosi, postara się to zrobić, nigdy mi nic nie odmówił, jeśli jest jakiś problem stara się go rozwiązać. Magazyn - Lech, człowiek z nienawiścią do życia i ludzi, bardzo nieprzyjemny. Wiecznie robi jakieś problemy i wyzywa, kolejny nieodpowiedni człowiek na stanowisku.

@Niktważny

Nie rozumiem co masz na myśli pisząc "docenić pracownika". Podpisując umowę o pracę, godzisz się na zawarte w niej warunki. Ty musisz się wywiązać z sumiennego wykonywania swoich obowiązków, a pracodawca musi się wywiązać co do wypłacanej Tobie pensji. Pracodawca ma trudniej, bo niezależnie od tego czy będziesz sumiennie te obowiązki wykonywał czy nie, on zawsze wypłaci Ci pensję na jaką się umawialiście podczas podpisywania umowy. A jeśli pracownik nie wywiązuje się z obowiązków, pracodawca nie może wypłacić mu mniej. Jeśli masz na myśli "docenić" w postaci premii to moim zdaniem, pracownik żeby dostać premię powinien zrobić coś ponad zakres swoich obowiązków i wtedy taka praca powinna zostać nagrodzona premią. Jeżeli faktycznie istnieje jakiś problem, to warto pójść do kierownika i z nim o tym porozmawiać, zamiast pisać tutaj opinie, ponieważ dodawanie opinii w internecie nie rozwiąże problemów.

Niktważny

Właśnie chodzi o tę premię, zawsze pracowałem/am ponad stan, a nigdy nie zostałem/am nagrodzony/a. Myślisz, że nie było rozmów? Owszem, były, bez żadnego rezultatu. I jaki widzisz problem, że napisałem/am opinię? Po to ta strona istnieje, aby skomentować. Mam prawo do wyrażenia swojej opinii na temat owej firmy. Aa, przede wszystkim, rozmowa też nie rozwiązała problemu.

Prywaciarz
@Niktważny

Na opinie o kierownikach częściowo się zgodzę ale jeżeli chodzi o Dominika z Tfk, to fakt często zapomina i trzeba się przypominać ale złego słowa nie mogę o nim powoedzieć zawsze jest uprzejmy i uśmiechnięty a to się ceni. Nigdy nie ma z nim problemu jeżeli chodzi o załatwienie czegokolwiek. Natomiast ciągłe zapominanie tłumacze sobie tym że ten człowiek może ma dużo rzeczy na głowie. Ludzie każdy z nas jest człowiekiem. Jeżeli chodzi o kierowników z bonella i magazynu zgadam się z poprzednią opinią.

Lukas

Pewnie jesteś kierownikiem:) nam nie pomoże wystawienie opini ale ktoś kto będzie chciał zmienić pracę i zobaczy opinię o tej "firmie" do was nie przyjdzie:)

@Lukas

Otóż to! To samo sobie pomyślałam albo kierownik, albo po prostu ktoś z biura, która nie widzi żadnego problemu.

@Prywaciarz

No ja niestety parę razy się zawiodłem na Dominiku. Fakt, jest uprzejmy, miły i uśmiechnięty, ale jego pamięć zostawia wiele do życzenia.

Pracownik I
@Prywaciarz

No, fakt, trzeba powiedzieć, że Dominik zawsze jest uprzejmy. Zapominanie to chyba, po prostu taka jego przypadłość. Jeśli, chodzi o jakieś inne sprawy to było kilka "wpadek" z jego strony (które, niestety, mnie osobiście zapadły w pamięć), ale ogólnie nie jest z tym najgorzej. Można powiedzieć, że w większości idzie na rękę. Ogólnie, podsumowując to w rankingu wymienionych kierowników na pewno nie plasuje się na ostatnim miejscu.

Halina

Chyba piszesz o czystej teorii. W ilu firmach "ruchoma" premia to tak naprawdę fragment podstawy wypłaty, czasem nawet najniższej krajowej. Myślę że Niktważny nie rozwiązuje problemu komentując tylko pomaga kandydatom którzy ewentualnie złożyliby u Was CV. O tym pomyślałeś?

Lukas

Ja może opiszę opinie na temat bonellu.... Jaki tam jest (usunięte przez administratora) Kierownik Pan szanowny Rafał W. nie robi nic, dosłownie nic... Za wszystko karci swoich pracowników, nigdy nie pochwali... A o podwyżkę możesz pomarzyć... Będzie obiecywał ci złote góry, przyjdź za miesiąc potem przyjdź za dwa , potem przyjdź za rok i tak podwyżki nie dostaniesz choćbyś stanął na głowie. Firma to jakieś dno totalne. Zero inwestycji w pracownika, zero zrozumienia cały czas pod górkę robią pracownika. Pan mechanik Arek wszystko najwięcej i najlepiej wie a sam siedzi w maszynie 8 godzin i nie robi nic. Pan mechanik Michał A. ze wszystkimi lata do swojego kumpla kierownika Rafała. Ze wszystkimi i kłamiąc tobie w oczy mówi że nigdy by cię nie podkablowal. Jeżeli nie latasz do kierownika nie licz na nic. To co jeszcze zauważyłem do biedne dziewczyny na nocnej zmianie... Jak oni je traktują.... Poprostu szkoda słów. Nie ma na tym dziale jedności i pozytywnej atmosfery. Według mnie był jest i będzie to (usunięte przez administratora). Nie dziwię się operatora którzy robią kilka lat i już mają dosyć tego wszystkiego, starają się jak mogą a i tak ciągle jest źle. Pozdrawiam

@Lukas

Pragnę dodać że na żadnym dziale nie ma jedności.Spoleczenstwo w większości ma niska samoocenę i idzie za tym dowartosciowywanie sie i rzadko komu chce się do tego miejsca wracać i dobrze je sobie kojarzyć.Na integrację nikt nie chce chodzić oprócz zakapiorow młodsi nie chcą mieć nic wspólnego ze starszymi pracownikami bo widzą jaka jest większości z nich a jednak młodszego pokolenia jest więcej.

Cygan

Nie marudzić tylko pracować

Koko

Najlepsze jest kierownictwo wpierdzielaja codziennie obiadki za nasz socjal

Obserwator

Najwiecej łazi i roznosi pierdoły czerwonowłosa Pani z ramki

@Obserwator

No i co z tego, że najwięcej ona roznosi? A ktoś w ogóle chce tego, co one roznoszą czy niekoniecznie?

@Katarzyna

Ani składu ani ładu w tym zdaniu, czyli typowe dla…

Hahah
@Obserwator

Ta pani jest ze złomu kieszonki

Ono

Na ramce jest ruda

@Ono

Pani ruda zmieniła kolor ostatnio hihi chodzi o Panią z ramki!

Kadrowo

Jakie są kadrowe w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Herkules Sp. z o.o. - Jastrowo

• Jak się pracuje w Herkules Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Herkules Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Herkules Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 11 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Herkules Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Herkules Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Herkules Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 145 ocen.
  • świętego Walentego 44
    64-500 Jastrowo