Opinie o Herkules Sp. z o.o. w Jastrowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Herkules Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Herkules Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Herkules Sp. z o.o. w Jastrowo

Koksownik

Do dzisiaj żałuję ze zmienilem prace. Teraz doceniam kolegów z ktorymi pracowalem zawsze byli pomocni nie to co w nowej pracy. W herkulesie wystaczylo ogarnąć maszynki i wymiataly a w razie awarii zawsze ktos pomogl do tego tez dobrze placili jak na dzisiejsze czasy. Pozdrawiam dziewczyny z działu recykingu kieszoni

@Power

Czemu nie ten skład, ludzie się zmienili pod względem charakteru, czy faktycznie się zmienili, w sensie że albo zostali zwolnieni albo sami odeszli? Bo mam robotę i nie chciałbym zmieniać na taką, gdzie łatwo z pracy wylecieć. A tym bardziej na taką, gdzie ludzie sami odchodzą. Jak więc tu jest, czy łatwiej stracić pracę, czy jednak ludzie sami składają wypowiedzenia i dlaczego?

ALFRED

Jakiej stawki można się spodziewać na start ?

@Staś

Nie ma tu takiego stanowiska, pomyliłeś firmy.

ALFRED

Jakiej stawki można się spodziewać na start ?

Shrek
@ALFRED

Z tego co wiadomo to 28zl brutto na okres próbny

Emilia
@Shrek

Okres próbny standardowe 3 miesiące? Wiesz może czy stawka wzrasta po tym czasie i o ile?

Grzegorz
@Emilia

Pod warunkiem że Cie przyjmą z tego co wiem zbierają sobie CV do danych osobowych.Bardziej im chodzi o zatrudnienie elektryka i mechanika jak na produkcji

mechanik Nowy wpis
@Emilia

Po okresie próbnym raczej stawka znacząco nie wrasta, jak już to o jakieś znikome śrubki :D

Staś Nowy wpis
@mechanik

Czyli warto negocjować dobra stawkę na rekrutacji skoro nie ma zbyt dużych podwyżek. Chce starać się o pracę elektryka-konserwatora żurawi wieżowych. SEP do 1 kV są wystarczające czy trzeba mieć wyższe? W razie co można starać się o szkolenia finansowane przez pracodawcę bo zależałoby mi na takim rozwiązaniu.

Nick Nowy wpis
@Staś

Nie ma tu takiego stanowiska, pomyliłeś firmy.

Prezes Nowy wpis

Tak naprawdę to chce zarobić, nie obchodzi mnie co dzieje się na lini produkcyjnej, trochę przejechałem się organizując imprezę na urodziny firmy przez co musiałem jechać do zjednoczonych Emiratów niemieckich się tłumaczyć, teraz jasno jest warunek postawiony wszystko do kieszeni a pracownicy mogą się cieszyć że pracują w takiej firmie, dałem wam herbatę za darmo i prawie wyleciałem z roboty, powinniście się cieszyć że macie robotę a nie podwyżki wam w głowie.

Bazi

Racja ta M.S tylko nastawia przeciwko sobie gada z jedną a zaraz drugiej rąbie (usunięte przez administratora) jej. Słyszałem że z hanexu zostało jej to trzeba uważać. Nie wydawała się taka... Pozory mylą ????

To może podasz jakieś kwoty, najlepiej widełki? Jak ktoś trafi do tego działu to może potem się przenieść czy to nie taka łatwa sprawa? Co takiego ta Pani gada, że tak to wpływa na atmosferę?

Stary

Uroda nie ma nic do tego liczy się człowiek a w tym przypadku o ile wiem pozory mylą nie jest taka super jak się wydaje karierowiczka

Anula

Wisi ogłoszenie dla elektryka konserwatora żurawi, akurat coś dla mnie. Ale oprócz tego że trzeba mieć uprawnienia i że firma oferuje umowę o pracę nie ma nic ponadto. Chciałbym wiedzieć czy na tym stanowisku są dla pracowników jakieś systemy motywacyjne? Premie, nagrody? Rozumiem, że zdążają się jakieś ciężkie przypadki ale atmosferę na tym dziale określacie pozytywnie?

Operator Maszyn

Fajna rozmowa, pokazali mi firmę, wytłumaczyli i zapytali na końcu czy mi to odpowiada.

Czy chcę się rozwijać

Czy pracownicy Herkules Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

A co to konkretnie znaczy? Jakie to są formy i jak często ta integracja się odbywa? To są bardziej jakieś wyjazdy czy mowa tu o organizowanych imprezach?

Do dziś ponad dwa lata temu nie wypłacić pieniądze z a zatrudnia ludzi traktują ludzi jak darmową siłę roboczą jeżeli firma istnieje to dlaczego na nie wypłacą za urlopy i pracę

Dominika

Czemu tak długo zwlekają z wypłatami? Wszyscy mają podobną sytuację czy nowym pracownikom wszystko wpływa w terminie?

Koksownik

Mary
@Koksownik

Znasz jakieś stawki? Bo jak dobrze płacą, to chętnie dowiem się czegoś więcej. I ci pomocni ludzie to tylko jakiś jeden dział, czy wszyscy tacy fajni?

...
@Mary

Jesli choszi o pomocnych luszi ro jedna zmiana na dziale kieszeniowym a tak to poszczególne osoby.

Stsry pracownik
@Mary

Stawki calkiem dobre na start dostaniesz jakies 24/25 zl plus premie. No i jak bedziesz sie spisywać ogarniesz maszyny to dostaniesz z 50gr moze złotówkę

Power
@Koksownik

Dział recyklingu to już nie ten skład.

@Power

I jak tam poprawila sie sytuacja w pracy ? Slyszalem ze nowy prezes wyciaga firme w dobrym kierunku. Moze czas wrocic...

kandydat

Czy warto aplikować na stanowisko elektryka?

Czesc jest jakas szansa zeby sie dostac na mechanika działu kieszeniowego jesli mam doswiadczenie w produkcji na takich samych maszynach ?

@Nowy

Jak najbardziej,zapraszamy. :)Prosimy o przesłanie cv,

XYZ
@123

A jak wygląda onboarding nowej osoby na posadzie mechanika? Dla nowej osoby, jakie są szkolenia, kursy, praktyki? I ile czasu trwa takie wdrożenie, nawet jak ma sie w tym minimalne doświadczenie?

No powiem nie ładnie się Pan dyrektor Sebastian zachował kłamać ludziom na zebraniu w oczy że firma nie wie skąd wziąć pieniądze na zapłacenie już zaplanowanych inwestycji min. biur dla kierowników czy też nowego sprzętu na warsztat,pracownicy nie byli zadowoleni że nie będzie premii ale też obeszło się bez większych protestów a tu nagłe nowa Skoda a chcę zaznaczyć że dwie stoją na parkingu nie używane,można było sobie podarować ten nowy samochód jak nie ma pieniędzy,a po za tym nikt nie jest (usunięte przez administratora) i wie że jak się kupuje auto pod koniec roku to po to żeby zrobić koszty czyli aż tak źle nie jest

Niestety osoby, które się udzielają nie rozumieją istoty sytuacji. Zmiany, które zostały wprowadzone były ustalone już cztery lata temu i podpisane przez ówczesna radę oraz załogę firmy. Teraz każdy pracownik już wie, że były prowadzone rozmowy obecniej rady jak i załogi z dyrekcją, które nie zmieniły stanowiska firmy. Szkoda, że ktoś nie rozumie, że już wcześniej należało się zainteresować dlaczego i w jakiej sytuacji fundusz został zawieszony, a nie teraz szukać winnych w internecie zamiast wyrazić swoje zdanie u przełożonych.

Bażant

Takie są efekty zarządzania firmą a karma zawsze wraca, co do osób które zostały wybrane do zarządu to każdy wie ze nie mają nic do powiedzenia,więc nie miejcie do nich pretesji, poprostu się boją i ich zdanie nie ma znaczenia.

@Bażant

Ty sie lepiej za robote wez zeby siatki nie byly (usunięte przez administratora) Największy złomiarzu firmy Herkules

Operator

Pan Piotr który od niedawana jest brygadzistą bardzo kompetentna osoba z którą można normalnie porozmawiać, załatwić sprawy które czekały kilka miesięcy, tylko się cieszyć że mamy ,tak zaangażowanego w dobro firmy człowieka.

Szymon
@Operator

Kurczę, fajnie widzieć taką opinię :) A współpracownicy, to na ile są w porządku i mogą pomóc gdy się czegoś nie wie? I czy tu stosują wewnętrzne awansa?

Kandydatka
@Operator

To jakie sprawy zostały popchnięte przez nowego brygadzistę? Co stało się s poprzednim pracownikiem? Jesteś zadowolony z pensji jaką Ci tu płacą? A tak swoją drogą to Pan Piotr byłby w stanie wynegocjować dla Was jakieś podwyżki?

Co jakiś czas pojawia się ogłoszenie na stanowisko kontroler jakości. Czy w tej firmie jest taka rotacja pracowników, czy firma się rozwija i wciąż potrzebują nowych pracowników na to stanowisko?

Katarzyna

Ale, że zatrudniają nowych pracowników i zwalniają starych czy zwalniają tych nowych? Chodzi o nieprzedłużenie umowy po okresie próbnym? Często tutaj nie przedłuża się umowy ogólnie po okresie próbnym ?

Cześć. Może mi ktoś opowiedzieć jak wygląda praca w kontroli jakości?? Chodzi mi o stanowisko kontrola jakości. Jak atmosfera, ludzie i najważniejsze zarobki i czy możliwy rozwój??

Joanna
@Kandydat

Powiesz, gdzie można znaleźć ofertę? Sama bym chciała spróbować, to stanowisko akurat pasuje do mojego doświadczenia. Jeszcze bym chciała wiedzieć dodatkowo w jakich godzinach jest praca?

@Joanna

Na olx było bądź jest. Trzy zmiany.

Natalia
@Kandydat

W jakich godzinach te zmiany? Czy pracownicy mają jakiś wpływ na grafik? W sensie czy uwzględniają jakieś preferencje pracowników co do godzin pracy? Czy raczej sztywno ustalają i nie można nic zmieniac?

Justyna

Wiadomo że nie ma tak dobrze. Ile tka na prawdę można tutaj zarobić? Jeśli na trzy zmiany to pewnie są dodatki za pracę w nocy - doliczają do wypłaty czy to jest wypłacane osobno?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Herkules Sp. z o.o.?

Ono

Atmosfera jest taka że większość ludzi chodzi do biura i kapują na drugich i robią karierę a tych normalnych można policzyć na palcach

Natalia
@Ono

A kariery na pracy i rozwijaniu swoich umiejętności to zrobić sie nie da? Doceniani są tutaj tacy ludzie? Awanse jakieś u was się zdarzają?

Olga

Mnie ciekawi jedna sprawa na posadzie Montera Żurawi. Na stronie firmy jest ogłoszenie właśnie i jest informacja, że to praca na terenie całego kraju. Chciałabym wiedzieć, czy do pensji podstawowej dodawane są jakieś diety, czy bonusy finansowe właśnie za pracę poza domem?

Powiem tak 5% dodatkowe premi aha za byle co brane jak na umowie nic o tym nie ma czyli tego nigdy nie dostaniemy premia świąteczna zdupy wzięta bo się postawiliśmy wam pracownicy ,, i. A byście wiedzieli ten co to czyta będziemy robić tak dalej jak nas tak w będziecie w kulki robić starzy pracownicy sami pokazali na co ich stać typowe (usunięte przez administratora) Tele powiem , jak ktoś nowy to czyta nie przychodz tu nie ma sensu na (usunięte przez administratora)

Juliusz

Jak się zatrudniałem to miało być tak pięknie a rzeczywistość jest inna miało być atrakcyjne premiowanie premia jest tylko jedna od wydajnosci zero premii za nie chorowanie i od przełożonego bonusów żadnych tak naprawdę to gola stawka godzinowa plus nadgodziny jak są socjal słaby tylko karnet na basen a w ofertach pracy piszą że firma jest liderem i obiecuje takie atrakcyjne warunki

Premia
@Juliusz

Premia wydajnosciowa jest jak ja wypracujesz cały miesiąc będziesz sumiennie pracować a ostatni dzień się noga podwinie i coś zepsujesz to kierownik danego działu potrafi zabrać część premi .(usunięte przez administratora)

Julia
@Premia

Czyli nie można być na L4 lub na urlopie, aby dostać premię wydajnościową?

Francuski piesek

Jeśli masz odruchy wymiotne w toaletach na stacjach benzynowych przy autostradzie to tutaj z toalety męskiej nie skorzystasz. Nie pozdrawiam ludzi którzy nie widzą w tym problemu.

Tomasz
@Francuski piesek

Od tego są sprzątaczki żeby sprzątały jak ktoś się (usunięte przez administratora),a nie siedzą w szatni i kawki piją

Mieciu
@Tomasz

Na trzy zmiany, produkcja 24/h a sprzątaczka zawita tam kilka razy...

Tomasz
@Mieciu

Jakie kilka razy tylko po śniadaniu wejdzie a od 12 w szatni siedzi na telefonie i wpierdala a na stołówce stoły jakie zasyfione

Pracownik I
@Tomasz

Gratuluję podejścia do innego zawodu, niż Twój. Nie zamierzam wdawać się w dyskusję, bo nie widzę godnego siebie rozmówcy. Powiem tylko tyle, że najwyżej co, to sprzątaczki są od posprzątania pomieszczenia, a nie jak tobie się wydaje, od sprzątania jak ktoś się .....Nie są na zawołanie Twoje, ani tobie podobnym. Poza tym pracę innych trzeba szanować. A, tak naprawdę, WC sprawia wrażenie, jakby korzystało z niego (usunięte przez administratora) Zero poszanowania pracy sprzątaczek, że już o własnej kulturze użytkujących nie wspomnę. Czyżby nawyki przeniesione z domu?

Stary
@Tomasz

Sprzątaczki sprzątają tylko ci co korzystają nie wiedzą do czego służy szczotka do toalety i ubikacja tylko leją gdzie popadnie one nie mają tylko toalet do sprzątania jakas kultura obowiązuje.Jakby każdy posprzątał po sobie to by tego nie było . Trzeba szanować czyjąś pracę.

Izabela
@Mieciu

to co, sprzataczki tez pracuja na 3 zmiany? czy na 1 i dlatego sprzataja rzadko ?

Ty
@Tomasz

Wystarczy nie być (usunięte przez administratora)i nie robić (usunięte przez administratora)

Wszyscy sramy sie o premie świąteczne.... Ale mam pytanie kto na to pozwolił??? Kto wybrał taką trójkę naszych przedstawicieli??? 1. Pani M. która wiecznie jest najbardziej zapracowana... Jak ci kobieto źle to zmień prace 2. Pani A. Kobieto ty lepiej zmień prace bo ty jesteś chodzącym ideałem... Twojego gadania już się naprawde nie chce słuchać.... Poprostu chodząca encyklopedia haha 3. Pan (usunięte przez administratora) Jakim cudem chłopie ty się zgłosiłeś na przedstawiciela.... Jednym słowem Jakub wróć... jedyny człowiek który wyraził opinię pracowników... A nie jak te pi.... powyżej... Szczególnie pani Diabeł hahah wyszczekana na hali... I tylko na hali

POWER

Ja to myślę, że ta trójka tylko sprawia wrażenie, że coś robią, a właściwie, że chcą coś robić, ale im to nie wychodzi. Przejęci swoją rolą, ale żadnych efektów bycia na "stanowisku". Poza tym podpisuję się pod każdym punktem komentarza, zwłaszcza pod punktem 2. Tego ciągłego gadania i tych mądrości nie da się już słuchać.

@POWER

Co za kompletny brak mózgu w tych komentarzach. Nie widzicie że firma nas (usunięte przez administratora) bez względu na radę. Rada i tak (usunięte przez administratora) może to nie jest związek zawodowy. Mogliście się odezwać do dyrektora albo kierownika a nie w necie pisać mądrości. Gardzę wami

Elo

Beznadzieja! Zamiast prosto w twarz powiedzieć co kogo boli i jaki ma problem to w internecie obsmarowac tylko potrafi. Wstyd!

Dyrektor

Ludzie zastanówcie się nad sobą nie myślicie wcale logicznie firma zabrała wam premie bo tam i nikt niema na to wpływu czy to ja czy ty taka sytuacja. Jak się nie podoba to zmieńcie pracę. Cieszcie się że macie co do gara włożyć. Banda (usunięte przez administratora)

Krzyś

Jak na warunki Szamotuł to i tak jest dobrze w tej firmie mamy kryzys i trzeba ponieść koszty załamania koniunktury na rynku. Albo będą zwolnienia albo oszczędności zrozumcie że te pieniądze na święta to spokojnie miesiąc waszych wypłat

Dajcie spokój. M, A i D chociaż coś próbują zrobić i działać w tej firmie. Wstyd, że tak po nich jedziecie

Abu

Agugabugaga.... Gorzej niż władca narodu na wyjeździe

Kierownik

Kozak w necie, (usunięte przez administratora) w świecie. Szkoda że tacy wyszczekani nie byliście na zebraniu załogi z dyrektorem

Jest ciekawie

Po firmie nie widać że jest źle,nie wprowadziliśmy żadnych oszczędności jedyna oszczędność to ta z naszych premii.Zadaniem dyrekcji jest przedstawic zmianę w sposób aby nie było szumu i to zrobili dobrze.Caly rok pracowaliśmy na premie,bo tylko to w tej firmie naprawdę człowiekowi cos moze zapewnić dodatkowego a mowienie pracownikowi ze przez rok nie odłożyli tak śmiesznych pieniędzy przypadających na jednego pracownika jest jak słuchanie Rydzyka o mercedesie od bezdomnego. Jeżeli wolą wybrać premie lub zwolnienia to niech zwalniają a reszta niech dostanie premie.Nikogo nie zwolnią,bo nie maja juz kogo zwolnić,a jak zwolnią jeszcze innych ludzi to przecież nie będzie miał kto obsługiwać sprzętu a jak nie będzie miał kto obsługiwać sprzętu to firma będzie upadać proste jak budowa cepa a tez dobrze wiedza ze niektórzy szukają pracy a jeśli znajdą to odejdą wystarczy żeby odeszło chociaz 5 osób aby było ciężej.Pozdrawiam.

Rafale nie kozacz
@Kierownik

O widzę że kierownikowi na rękę że tak zostali potraktowani pracownicy, jak się dostanie premię na święta to się wspiera zarząd,

@Kierownik

Czyżby domokrążca od termomixów zabrał głos???

Zostaw merytoryczną opinię o Herkules Sp. z o.o. - Jastrowo

• Jak się pracuje w Herkules Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Herkules Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Herkules Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 11 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Herkules Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Herkules Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Herkules Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 145 ocen.
  • świętego Walentego 44
    64-500 Jastrowo