Herkules Sp. z o.o.

Jastrowo

Opinie o Herkules Sp. z o.o.

solaris

10 Lat temu jak się zwalniałem z tej firmy to było dziadostwo. Nowo wcodzacy prezes zwolnił 1/3 załogi. przez wiele lat jeszcze tam było dziadostwo. teraz? Z tego co wiem nadal nie jest różowo.

konkretny
@solaris 09.10.2017 22:28

A pracujesz tam? Czy tylko mówisz co byli 10lat temu ??

Zadowolony
@solaris 09.10.2017 22:28

Zgadzam się jak przyszedł nowy prezes to dużo zwolnił. Ale kłamstwo to jest że jest tak samo pracuje 13 lat i fajna to praxa. Firma się zmienia i rozwija.

Vero

Ile firma płaci na początku zatrudnienia na godzinę?

Walus
@Vero 14.09.2017 22:04
Ile firma płaci na początku zatrudnienia na godzinę?

Jakoś koło 16.50 i do tego premie wszystkie Atmosfera fajna się zrobiła ostatnio wiec chyba zostanę dłużej hahahahh

sent

Po wpisach na go work dużo pozytywnych komentarzy jest umieszczanych na temat firmy

Marek

Witam. Czy za prace w systemu zmianowym jest dodatek do stawki godzinowej ?

nowy

To firma stawia na rozwój

Hejka

Spoko firma cygana juz dawno odsuneli a lysego wyrzucili. Teraz jest coraz lepiej widać ze się starają.

Hello

dla mnie atmosfera ok robię swoje, koledzy spoko nie mam na co narzekać można czepiać się kierowników że wymagają ale to raczej wszędzie najważniejsze że kaska na czas i to spoko poza tym luzik

.....

A jak atmosfera panuje we firmie kluczowe?

Nowy

Witam.Czy we firmie znajduje się dział utrzymania ruchu naprawa remont?

solo
@Nowy 25.08.2017 14:27
Witam.Czy we firmie znajduje się dział utrzymania ruchu naprawa remont?

Tak jest warsztat oni naprawiaja wszystkie maszyny

To firma stawia na rozwój i blisko do pracy

Jaca

ja jestem nastawiaczem z premią mam 24-25 brutto - po ponad 3latach z tego co wiem na start zależy od doświadczenia chyba coś pomiędzy 17-19brutto nowe są premie za wydajność no i za nie chorowanie więc kasa jest spoko i nie trzeba jeździć daleko

dzony
@Ster 24.08.2017 14:49
To lepiej jak w Sterze można wyjść finansowo nie wspomnę o wronieckiej amice

Ster....buahahhah pracowałem tam żartów sobie ze mnie nie rób W herkulesie widać że starają się rozwijac firme ale pamiętają o pracownikach - pracowac trzeba ale płacą za to.

kentel
@dzony 27.08.2017 07:59

Pracowałeś w Sterze i jakie masz opinie na temat tej firmy a firmą Herkules co pracujesz teraz?

Zainteresowany

To ile tak można zarobić w Herculesie na początek i z późniejszym stażem? Mniej więcej

Mario

Firma fajnie się zmienia jest coraz lepiej, duże inwestycje, my mamy dobre stawki - tylko wszystko zależy ile umiesz i jak szybko się uczyć - można dobrze zarobić. W sumie polecam jest stabilnie.

Jaca
@mk 19.08.2017 19:11
A premia jest w Hercuesie ?np świąteczną i miesięczną ?

świąteczna była co roku, premie są miesięczne uznaniowe i za nie chorowanie i za wydajność można spoko zarobić ale wiadomo jak się chce a nie jak ci młodzi ciągle narzekają tylko

vil
@Jaca 21.08.2017 14:01

System pracy trzy zmianowy?

zaciekawiona

jak wygladaja teraz zarobki na produkcji w herkulesie? mowie o pracy dla kobiet

vin

Ja byłem w Gdyni, niestety praca wiązała się z częstymi wyjazdami a płaca nie adekwatna do wykonywanej pracy. To było chyba rok temu.

wacek
@vin 23.10.2016 18:10

to nie ta firma :)

oszukany

Firma oszukuje na czym tylko może. Prezes nagarnia tylko dla siebie. Innym odbiera co tylko może. Jak sam nie moze dać rady to prosi o pomoc niemiaszków. Już kiedyś stwierdzoneo że w nazwie firmy widnieje błąd. Nie powinno być spzoo tylko kl. Najgorsza firma w jakiej można dostać pracę. lepiej juz iść na bezrobocie niż do pracy w herkulesie pod rządami cygana.

Zostaw opinię o Herkules Sp. z o.o. - Jastrowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Herkules Sp. z o.o.