Moim zdaniem ta firma ma już najlepsze lata za sobą. Stare przysłowie mówi ,że o sile firmy stanowią ludzie i tu Seko ma ogromny problem !
Inni ludzie tworzyli inni ludzie "zarządzają ", Nie ma ludzi nieomylnych i wg mojej oceny ta spółka i jej wyniki będą szły w dół. Seko nie ustawia się do rynku , nie widzi rynku i wreszcie popada pod grzech największy ...familijny styl nadzorczy jest bezdyskusyjny czyli zły i nieefektywny. Konkurencja nie próżnuje , Seko okopało się w przeszłości i w niej tkwi. Ludzie widząc nadzór z pozoru biznesowy przychodzą tylko do pracy a nie popracować dla dobra spółki. Markowanie zarządzania poprzez wynajmowanie doradców hobbystów jest uspokojeniem sumienia zarządu a nie celem i wektorem rozwoju....szkoda ale nie wróżę dobrej przyszłości. W modelu francuskim czy szwedzkim docenia się siłę i promuje firmy rodzinne w Polsce same takie firmy skazują się na porażkę. Panowie trochę pokory : )