opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

SEKO

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.7/5

Na podstawie 109 ocen
Opinie(237)
Dodaj opinię

Opinie(237)

Dodaj opinię
Logo
  • O nas
  • .
  • Dlaczego My?
  • .
  • Produkty
  • .
  • Kariera
  • .
  • Sklep firmowy
  • .
  • Social Media
  • .
  • Kontakt

O nas

Dlaczego My?

Produkty

Kariera

Sklep firmowy

Social Media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Bydgoszcz
  • Grudziądz
  • Słupsk
  • Kwidzyn
  • Piła
  • Chojnice
  • Tczew
  • Szczecinek
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Chojnice
  • Chojnaty
  • Klawkowo
  • Topole
  • Władysławek
  • Lipienice
  • Pawłówko
  • Nieżychowice
  • Czartołomie
  • Nieżywięć
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Chojnice
  4. /
  5. Opinie o SEKO S.A.

Opinie

Opinie o SEKO Chojnice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o SEKO S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Administrator

    19.05.2018 12:27

    Inne

    Czy ktoś z pracowników chciałby wypowiedzieć się na forum o SEKO S.A. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.
    ReviewUserIcon
    Bajbus

    17.04.2020 16:36

    Inne

    Ten zakład pracy ogólnie jest OK...Tylko, niektórym władza uderza do głowy.... Ktoś kto ma ,,wylane" na pracę to mu to lata....mi to nie lata....Szacunek w pracy powinien działać w dwie strony...to moje pierwsze takie złe doświadczenie...tego jeszcze nigdzie nie przeżyłem!!!Szacunek,Szacunek i jeszcze raz,Szacunek do pracownika!!!!Szanuje to że mam w moim miescie tak potężną Firmę...tylko co z tego,że wyjście do pracy to:stres,myśli co dzisiaj komuś odbije itd...Więcej uśmiechu,swoje problemy zostawmy przed bramą zakładu,a i pracownik z chęcią będzie szedł do pracy...To co piszę może mi zaszkodzi!!!ale wiem jak się jest szczęśliwym i efektywnym w pracy jak uśmiech jest na twarzy...
    ReviewUserIcon
    gość 12

    23.01.2020 18:03

    Inne

    Witam.Ktoś się orientuje ile wynosi stawka dla poczatkujacego operatora ? W ogłoszeniu jest ze obowiązuje system , jak ten system wygląda ?Sa 2 zmiany , rano i popołudniu ? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Diego

    21.03.2020 18:49

    Inne

    Wydaje mi się że może to być 20 zł na godzinę
    ReviewUserIcon
    Black 123

    17.03.2020 22:56

    Inne

    Witam,interesuje mnie praca na produkcji w firmie Seko ,Możecie mi podpowiedzieć jak tam jest? Jak atmosfera w pracy? Czy wogóle warto aplikować. Z góry dziękuję.
    ReviewUserIcon
    Kolo z Seko

    21.03.2020 18:47

    Inne

    Praca jak każda inna z tym że przy żywności. Czasami trzeba na prawdę zapieprzać ale znajdzie się też czas na chwilę wytchnienia. Jak najbardziej polecam
    ReviewUserIcon
    Black

    17.03.2020 22:52

    Inne

    Witam, interesuje mnie praca w Seko .Możecie mi podpowiedzieć jak tam jest?
    ReviewUserIcon
    Koku

    06.12.2019 21:29

    Inne

    Odradzam pracę kierowcy w oddziale seko w Straszynie . Rąbią na kasę jak mogą , przemiał kierowców spory . (usunięte przez administratora) Produkty to jest taka chemia że się w pale nie mieści . Przestrzegam przed tą zgrają , ci którzy zechcieliby tam pracować niech się porządnie zastanowią
    ReviewUserIcon
    Ajax

    23.01.2020 20:56

    Inne

    Czy mógłbyś jakieś szczegóły podać? Na temat oczywiście pracy kierowcy i kasy? Dzieki
    ReviewUserIcon
    thorn86

    20.12.2019 13:26

    Inne

    Jadłem ostatnio rybę po grecku ze srebrzyka, wraz z sosem i warzywami wszystko bardzo smaczne. Rodzicom też bardzo smakowało, byliśmy pozytywnie zaskoczeni. Wczoraj w jednym z marketów była promocja na rybę po grecku ale ze śledzia. Okazało się, że każdy kawałek ryby zawiera bardzo dużo ości. Bardzo twardych ości. Próbowaliśmy je wybierać podczas jedzenia ale to gorsza męka niż z wigilijnym karpiem, a i tak skończyliśmy z podrażnionymi gardłami. Niezjedzoną resztę wyrzucimy pewnie do śmieci. Takiego produktu to nie wziąłbym nawet gdyby był za darmo.
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    19.09.2019 14:51

    Inne

    Powaznie az taka tam tragedia na produkcji ?czy to tylko opinie bylych pracownikow
    ReviewUserIcon
    Lewa

    06.12.2019 08:23

    Inne

    Nie ma talonów, nie ma szkoleń, nie ma wigilii, nie ma karty multisport. Nie wspomnę już o wdrożeniu pracowanika. Ta firma nie jest w stanie zaoferować za wiele. To co jest napisane w ogłoszeniu nijak ma się do rzeczywistości. Dostajesz raz do roku 50 zł z socjalu, raz w roku jest piknik z kiełbaskami i tyle.
    ReviewUserIcon
    Mały

    22.11.2019 16:22

    Inne

    Kupiłem śledź w garalecie beznadzieja nie polecam a po drugie strach teraz rybę kupować
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    18.11.2019 22:09

    Inne

    Ryba po grecku bardzo dobra ale tylko partia. 304 N. nie mam pojencia ile jest tam zmian ale na tej zmianie ryba jest wypieczona super bo trafia się że jest zbyt wypieczona i smakuje jak łyko czyli podeszchwa jak trafię tą partię to napiszę ten numer parti co zbyt mocno wypieka rybę
    Company logo
    SEKO S.A.

    20.11.2019 08:23

    Pracodawca

    Dziękujemy za zgłoszenie zaistniałej sytuacji. Otrzymana od Pana informacja jest dla nas bardzo ważna i zajmiemy się jej zbadaniem. Uprzejmie prosimy o przesłanie przez Pana numeru partii produktu na adres [email protected].
    ReviewUserIcon
    Młody

    13.11.2019 12:22

    Inne

    Kupiłem koreczki więcej cebuli niż ryby nie polecam .
    ReviewUserIcon
    Ciczy

    11.11.2019 23:23

    Inne

    Nie muszę reklamować bo i tak nie będę już kupował z tej firmy wolę kupić świeżą i sam sobie zrobić .
    ReviewUserIcon
    Cichy

    15.10.2019 22:26

    Inne

    Nie dobre wyroby sama chemia a płat smażony rozlatuje się i nie tylko nic wspólnego z zdrową żywnością. Masakra koszmar
    Company logo
    SEKO S.A.

    17.10.2019 13:35

    Pracodawca

    Prosimy o przesłanie reklamacji na adres [email protected], podając nazwę produktu oraz numer partii
    ReviewUserIcon
    Kamil

    07.10.2019 21:20

    Inne

    Śledzie w sosie musztardowym - masakra, zakupione w Dino, nie da się tego jeść, pali strasznie i smakuje jak lizol, cała biksa wylądowała w hasioku, do końca gwarancji pozostało jeszcze miesiąc... Takie zdrową żywność nam oferuje SEKO.
    ReviewUserIcon
    Seba

    26.09.2019 22:38

    Inne

    Wyroby sama chemia ludzie nie czytają etykiety tylko wsuwają a potem się dziwią że chorują.
    ReviewUserIcon
    Rafal

    19.09.2019 14:30

    Inne

    Witam jak wyglada praca jako operator lini jaka atmosfera w pracy i czy warto aplikowac?Dziekuje za informacje
    ReviewUserIcon
    wio

    28.12.2018 17:56

    Inne

    wypowiadam się jako konsument w rybie po grecku czarny włos nie za długi
    ReviewUserIcon
    Kukia

    10.10.2018 23:50

    Inne

    Ja pracuje w seko 5 lat zwyczajnie na produkcji. Nikt mnie jeszcze nie pobil o nie wyzwal:-) Mogę się wypowiedzieć. Jest nie raz ciężko ale napewno nie tak jak to było z 15 lat temu. Nie pracuje już się na akort i standard pracy jest ok. Jak ktoś chce pracować a nie ściemiać i brać kase za nic to zapraszam.
    ReviewUserIcon
    RKS

    03.09.2018 18:46

    Inne

    Witam, ponoć szukają RKS-a na podkarpackie. Jakie warunki firma oferuje i jakie narzędzia. duża roszada wśród PH? dzięki
    ReviewUserIcon
    anonymous

    30.08.2018 13:47

    Inne

    raz kupilem w sklepie zakladowym produkty z seko to wogole nie nadaje sie do jedzenia powinni zmienic tych co zajmuja sie smakami tz technologow lepiej wziasc pierwsza babke z produkcji to zrobi to lepiej i bez problemu bo w domu tez robia takie potrawy i o wiele lepsze
    ReviewUserIcon
    anonymous

    29.08.2018 07:59

    Inne

    to jest chojnicki (usunięte przez administratora) dzieki brygadzistkom
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w SEKO?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - SEKO S.A.

    Zakładowa 3 89-620 Chojnice

    NIP:5860102990

    KRS:0000255152

    http://sekosa.pl
    Branża główna: Przetwórstwo rybne
    ReviewUserIcon
    jws

    22.08.2018 18:52

    Inne

    Kupiłem w Selgrosie makrelę z warzywami w galarecie. 1/3 to skóra-nie polecam. Jak można robić taką garmażerkę! Kto tam może pracować produkując takie produkty?
    ReviewUserIcon
    Tora.Tora.Tora

    12.03.2018 19:55

    Inne

    W dniu dzisiejszym zakupiłem w sklepie firmowym notatenię mrożoną . Po powrocie do domu ok 50 km rozmroźiłem rybę . W większości śmierdziała przy przedniej części. Zakupiłem tego cały karton 6 kg. W Chojnicach byłem przy okazji wizyty u lekarza. Jutro niestety pracuję więc niemam jak oddać towaru a do 16 nie zdążę dojechać z Czarnego.
    ReviewUserIcon
    Karolina

    16.02.2018 08:46

    Inne

    Dzisiaj na śniadanie otworzyłam beczkę śledzi z olejem wiejskim SEKO 550g. W słoiku jest dużo cebuli a pomiędzy cebulą znalazłam CZARNY WŁOS !!!!!!!!!!! Dodam że ja jestem blondynką więc na pewno nie był mój. Cała ta sytuacja obrzydziła moje śniadanie i wolałam być głodna i nie jeść już nic. Masakra!
    ReviewUserIcon
    Zenobia

    14.05.2017 19:34

    Inne

    W dniu 10 czerwca 2017 roku w Auchan Kraków - Bonarka miałem nieszczęście kupić 2-słoiki Rolmopcy marynowane z datą gwarancji 26 czerwca 2017 r oznaczone 082S /drugi słoik ze złości wyrzuciłem/ Takiego świństwa to jeszcze nie widziałem, po otwarciu zakrętki. Tego rolmopsa nie można było wyjąć bo rozlatywał się w rękach. Po odkręceniu zakrętki na wierzchu rolmopsa była jakaś maż, o kolorze popielato-brązowym. To jest skandal że coś takiego nazywacie Państwo rolmopsem !! Powiadomię również Kierownictwo Auchan w Krakowie, o złożonej opinii w SERWISIE KLIENTA .
    ReviewUserIcon
    zz

    28.12.2017 11:21

    Inne

    jA JADŁAM RYBĘ PO GRECKU ... świństwo to mało powiedziane ...sam tran i czarna skóra ryb
    ReviewUserIcon
    gość

    18.10.2017 21:31

    Inne

    nie polecam
    ReviewUserIcon
    Kate

    16.01.2017 14:57

    Inne

    Hej, opisuję Radę Nadzorczą i Zarząd w kontekście powiązań rodzinnych w firmie Seko, czy ktoś coś wie na ten temat - czy członkowie rodziny wnoszą realną wartość do spółki czy raczej są hamującymi rozwój?
    ReviewUserIcon
    ivo099

    03.09.2016 18:26

    Inne

    Poczytaj wcześniejsze opinie. Wszystko to prawda.
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.08.2016 15:59

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ivo099

    30.08.2016 22:21

    Inne

    df potrafisz czytać?
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    01.09.2016 08:14

    Inne

    ivo099 widać że masz wiedzę, więc proszę o szerszą opinie na temat firmy i ludzi. Firmę budują ludzie, więc patrząc na wyniki to nie powinno być chyba tak źle. Proszę o pomoc .
    ReviewUserIcon
    Nowak

    25.08.2016 15:30

    Inne

    Dawno tutaj nie zaglądałam ale widzę że się posypało . Kiedyś tam pracowałem i widzę że się nic nie zmieniło haha odradzam szkoda czasu
    ReviewUserIcon
    ivo099

    09.08.2016 19:57

    Inne

    @ertg Ty tak z nudów tu zaglądasz tak regularnie, czy starasz się wybielić oblicze tego cyrku? XD
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.08.2016 22:33

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    kaszub

    05.08.2016 11:35

    Inne

    Spróbuj jak się dostaniesz to nam powiesz jak było i czy te wszystkie opinie to wylewane frustracja zwolnionych pracowników czy prawda . Ale powiem Ci, że to wszystko prawda bo mamona się liczy a nie człowiek Ty masz się narobić a nie zarobić bo to prywatny folwark więc zastanów się 2 razy
    ReviewUserIcon
    ivo099

    04.08.2016 07:53

    Inne

    Ki akunt która to wymiana na stanowiska KAM-a w ciągu roku? Zdaje się, że trzecia xD nikt tego nie ogarnie, bo zarząd na to nie pozwoli. Zarzad tj ludzie bez żadnego doświadczenia w handlu- od małego wychowani na dywaniku w biurze tatusia i kompletnie nie znający realiów rynku. Ich głowny cel, to oszukiwanie. Pracowników, klientow. Bajze. I tyle
    ReviewUserIcon
    ivo099

    25.07.2016 21:39

    Inne

    Brak pomysłu na prowadzenie firmy, zarządzanie. Marketing leży. Co kilka - kilkanaście tygodni zmiana strategii. Premie zabierane wstecz ( ogólnie premie w seko wkrótce będą jak Yeti- niby każdy wie, że istnieje, ale nikt go nie widział)- wkrótce będą zupełnie nie do zdobycia. Handlowcy- zatrudniani a za chwilę nowy pomysł zarządu- zwalniamy. Boki? Faktycznie! Błaszczykowski i Lewy w jednym. Jedyny plus to wypłata na czas. Jako były pracownik- odradzam! Szkoda nerwów, bo to cyrk na kółkach!
    ReviewUserIcon
    fish

    13.07.2016 09:58

    Inne

    Spędziłem w tej firmie lat wiele i powiem jedno - to już nie jest to Seko...... Pracuj dobrze, bo praca jest wartością ale nie ufaj i nie wierz zarządowi. Nigdy, pracuj efektywnie dla firmy i nie dawaj wiary - nigdy..
    ReviewUserIcon
    Ochotnik

    29.06.2016 18:07

    Inne

    CZY TO PRAWDA ZE SEKO MA W ZESPOLE RKS a BLASZCZYKOWSKIEGO???? Podobno podaje swietnie bokami az bramkarz prezes na lawie siadl???? I WSZYSTKO JASNE:):):)
    ReviewUserIcon
    z

    27.04.2016 16:46

    Inne

    Za nędzne grosze nikt nie pójdzie robić na sieci ! 12 wizyt dziennie z dojazdami zajmuje o wiele więcej niż 8 godzin pracy.
    ReviewUserIcon
    adamnawerty

    05.03.2016 03:44

    Inne

    Witam, mógłby ktoś napisać jakimi autami jeżdżą handlowcy? Słyszałem, że Punto albo Fabia. Wie ktoś z których roczników? Pozdr
    ReviewUserIcon
    aa

    07.03.2016 11:16

    Inne

    Fabia z gps, po pracy płacisz za kilometry. Ciężka robota za głodową pensję.
    ReviewUserIcon
    Daria_K

    16.02.2016 14:45

    Inne

    A ile może zarobić w tej firmie przedstawiciel handlowy ? Jaka atmosfera w pracy ?
    ReviewUserIcon
    tata

    12.01.2016 19:57

    Inne

    hej, czy to prawda że szukają RKS in. na Kielce i Radom? CZy moze ktoś napisać jaki teren ta osoba ma obsługiwać i co się z nią stało?
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    13.01.2016 20:26

    Inne

    Nie wytrzymał presji. daj sobie spokój i jeśli masz doświadczenie to szukaj jakieś spokojniejszej firmy. Tutaj jest cyrk na kółkach.
    ReviewUserIcon
    Alff

    27.09.2015 18:46

    Inne

    Firma posiada dobre,szerokie portfolio produktów,natomiast zarządzanie i traktowanie ludzi to inna sprawa.Szczególnie regionalna p.Łucja na łódzkie,mazowiecki,lubelskie powinna iść na kursy zasad dobrej kultury i szacunku wobec pracownika. Gdyby nie ona to nie byłoby tak żle,ale jak ktoś jest chamem i nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi to nie mamy o czym rozmawiać.

    Zostaw merytoryczną opinię o SEKO S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.