Seko S.A.

Chojnice

Opinie o Seko S.A.

Marta

Kazdemu kto chce podjąc tu prace stanowczo odradzam!!!sa to oszuscu!! Po miesiacu mozna dostac wypowiedzenie. Auto dostawcze, ktore przedstawiane jest jako w pelni sprawne bo ma tylko 5 lat i jezdzil nim jeden dostawca, ktory ponoc o nie dbal...Jak sie pozniej okazuje auto to szrot, totalnie zajechane a winą za stan auta zostajesz obiciazony wlasnie Ty -po nie calym miesiacu pracy. Osobiscie zglaszabe byly wszystkie defekty, wyczuwane od pierwszych dni pracy...nagroda?!wypowiedzenie????. Zycze firmie, aby upadla a wszystkie auta rozpadly sie w ciagu jedngo dnia????

Karolina
użytkownik zarejestrowany

@gość a możesz powiedzieć dlaczego? Po samym stwierdzeniu ciężko stwierdzić czy nie polecasz pracy w Seko S.A. czy zaś produktów tej firmy. Nie wiem czy wiecie, ale firma Seko S.A. w tym roku zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz zdobyła nagrodę Gazela Biznesu.

gość

nie polecam

Zenobia

W dniu 10 czerwca 2017 roku w Auchan Kraków - Bonarka miałem nieszczęście kupić 2-słoiki Rolmopcy marynowane z datą gwarancji 26 czerwca 2017 r oznaczone 082S /drugi słoik ze złości wyrzuciłem/ Takiego świństwa to jeszcze nie widziałem, po otwarciu zakrętki. Tego rolmopsa nie można było wyjąć bo rozlatywał się w rękach. Po odkręceniu zakrętki na wierzchu rolmopsa była jakaś maż, o kolorze popielato-brązowym. To jest skandal że coś takiego nazywacie Państwo rolmopsem !! Powiadomię również Kierownictwo Auchan w Krakowie, o złożonej opinii w SERWISIE KLIENTA .

Kate

Hej, opisuję Radę Nadzorczą i Zarząd w kontekście powiązań rodzinnych w firmie Seko, czy ktoś coś wie na ten temat - czy członkowie rodziny wnoszą realną wartość do spółki czy raczej są hamującymi rozwój?

użytkownik zarejestrowany

mam nadzieje ze atmosfera dopisuje bo dla mnie to jest mega wazna przynajmniej..przecież tam wlasnie w pracy spedza się dużo swojego czasu wiec relacje poiwnny być przyjacielskie w takiej atmosferze szybicje czas plynie i jest lepsza efektywność tez

ivo099

Poczytaj wcześniejsze opinie. Wszystko to prawda.

Nowak

Dawno tutaj nie zaglądałam ale widzę że się posypało . Kiedyś tam pracowałem i widzę że się nic nie zmieniło haha odradzam szkoda czasu

ivo099

@ertg Ty tak z nudów tu zaglądasz tak regularnie, czy starasz się wybielić oblicze tego cyrku? XD

ivo099

Opieka medyczna? Od kiedy? A nawet jesli to np pakiet w pzu (a chyba nie muszę tłumaczyć jakie powiązania mają seko i pzu) to koszt 50pln/mc. Ngi- z całym szacunkiem- pracownik, który nie ma stabilizacji emocjonalnej (a na to w seko nie ma co liczyć) czy będzie piąty, czy dziesiąty na danym stanowisku - nic nie zmieni na lepsze. Owszem, możesz iść-zaznaj tego miodu xD A potem koniecznie nam opowiedz czy widziałeś Yeti (czytaj premię) :-)

ivo099

Ki akunt która to wymiana na stanowiska KAM-a w ciągu roku? Zdaje się, że trzecia xD nikt tego nie ogarnie, bo zarząd na to nie pozwoli. Zarzad tj ludzie bez żadnego doświadczenia w handlu- od małego wychowani na dywaniku w biurze tatusia i kompletnie nie znający realiów rynku. Ich głowny cel, to oszukiwanie. Pracowników, klientow. Bajze. I tyle

ivo099

Brak pomysłu na prowadzenie firmy, zarządzanie. Marketing leży. Co kilka - kilkanaście tygodni zmiana strategii. Premie zabierane wstecz ( ogólnie premie w seko wkrótce będą jak Yeti- niby każdy wie, że istnieje, ale nikt go nie widział)- wkrótce będą zupełnie nie do zdobycia. Handlowcy- zatrudniani a za chwilę nowy pomysł zarządu- zwalniamy. Boki? Faktycznie! Błaszczykowski i Lewy w jednym. Jedyny plus to wypłata na czas. Jako były pracownik- odradzam! Szkoda nerwów, bo to cyrk na kółkach!

fish

Spędziłem w tej firmie lat wiele i powiem jedno - to już nie jest to Seko...... Pracuj dobrze, bo praca jest wartością ale nie ufaj i nie wierz zarządowi. Nigdy, pracuj efektywnie dla firmy i nie dawaj wiary - nigdy..

Ochotnik

CZY TO PRAWDA ZE SEKO MA W ZESPOLE RKS a BLASZCZYKOWSKIEGO???? Podobno podaje swietnie bokami az bramkarz prezes na lawie siadl???? I WSZYSTKO JASNE:):):)

z

Za nędzne grosze nikt nie pójdzie robić na sieci ! 12 wizyt dziennie z dojazdami zajmuje o wiele więcej niż 8 godzin pracy.

adamnawerty

Witam, mógłby ktoś napisać jakimi autami jeżdżą handlowcy? Słyszałem, że Punto albo Fabia. Wie ktoś z których roczników? Pozdr

aa
@adamnawerty 05.03.2016, 03:44

Fabia z gps, po pracy płacisz za kilometry. Ciężka robota za głodową pensję.

Daria_K

A ile może zarobić w tej firmie przedstawiciel handlowy ? Jaka atmosfera w pracy ?

tata

hej, czy to prawda że szukają RKS in. na Kielce i Radom? CZy moze ktoś napisać jaki teren ta osoba ma obsługiwać i co się z nią stało?

były pracownik
@tata 12.01.2016, 19:57

Nie wytrzymał presji. daj sobie spokój i jeśli masz doświadczenie to szukaj jakieś spokojniejszej firmy. Tutaj jest cyrk na kółkach.

Alff

Firma posiada dobre,szerokie portfolio produktów,natomiast zarządzanie i traktowanie ludzi to inna sprawa.Szczególnie regionalna p.Łucja na łódzkie,mazowiecki,lubelskie powinna iść na kursy zasad dobrej kultury i szacunku wobec pracownika. Gdyby nie ona to nie byłoby tak żle,ale jak ktoś jest chamem i nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi to nie mamy o czym rozmawiać.

ivo

W Łodzi nie ma już wolnych etatów

szukacz

Czy ktoś może powiedzieć jakie są warunki pracy jako zwykły ph bo opinie są raczej negatywne jeśli chodzi o kadrę regionalnych szczególnie na Łodzi?

von Nogaj

Moim zdaniem ta firma ma już najlepsze lata za sobą. Stare przysłowie mówi ,że o sile firmy stanowią ludzie i tu Seko ma ogromny problem ! Inni ludzie tworzyli inni ludzie "zarządzają ", Nie ma ludzi nieomylnych i wg mojej oceny ta spółka i jej wyniki będą szły w dół. Seko nie ustawia się do rynku , nie widzi rynku i wreszcie popada pod grzech największy ...familijny styl nadzorczy jest bezdyskusyjny czyli zły i nieefektywny. Konkurencja nie próżnuje , Seko okopało się w przeszłości i w niej tkwi. Ludzie widząc nadzór z pozoru biznesowy przychodzą tylko do pracy a nie popracować dla dobra spółki. Markowanie zarządzania poprzez wynajmowanie doradców hobbystów jest uspokojeniem sumienia zarządu a nie celem i wektorem rozwoju....szkoda ale nie wróżę dobrej przyszłości. W modelu francuskim czy szwedzkim docenia się siłę i promuje firmy rodzinne w Polsce same takie firmy skazują się na porażkę. Panowie trochę pokory : )

Negocjator

Najważniejsze to wynegocjować odpowiednie zapisy na umowie. Ta firma wypłynie na powierzchnię bo podnosi się z kolan. Odbudowuje lub buduje kadrę sprzedażową pomimo tego, że inni redukują. Im więcej polskich firm tym lepiej. Seko musi wypracować sobie nowy wizerunek szyty na miarę XXI wieku i roku 2012. Czy nowa kadra da radę to czas pokaże. Zobaczymy słupki sprzedaży od września do końca roku.

hmmm

a co to u was zwolnienia były że tylu ludzi przyjmują???

regional sales manager

potwierdzam (usunięte przez administratora) firma zero jakichkolwiek standartów racjonalnej polityki stanowczo odradzam!!! współprace szkoda nerwów

Zostaw opinię o Seko S.A. - Chojnice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Seko S.A.