SEKO S.A.

Opinie o SEKO S.A.

Kukia

Ja pracuje w seko 5 lat zwyczajnie na produkcji. Nikt mnie jeszcze nie pobil o nie wyzwal:-) Mogę się wypowiedzieć. Jest nie raz ciężko ale napewno nie tak jak to było z 15 lat temu. Nie pracuje już się na akort i standard pracy jest ok. Jak ktoś chce pracować a nie ściemiać i brać kase za nic to zapraszam.

RKS

Witam, ponoć szukają RKS-a na podkarpackie. Jakie warunki firma oferuje i jakie narzędzia. duża roszada wśród PH? dzięki

anonymous

raz kupilem w sklepie zakladowym produkty z seko to wogole nie nadaje sie do jedzenia powinni zmienic tych co zajmuja sie smakami tz technologow lepiej wziasc pierwsza babke z produkcji to zrobi to lepiej i bez problemu bo w domu tez robia takie potrawy i o wiele lepsze

anonymous

to jest chojnicki (usunięte przez administratora) dzieki brygadzistkom

Igor

Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać na forum? Czyżby wakacje odciągnęły niektórych?

jws

Kupiłem w Selgrosie makrelę z warzywami w galarecie. 1/3 to skóra-nie polecam. Jak można robić taką garmażerkę! Kto tam może pracować produkując takie produkty?

Karolina

@Gutek czy jesteś zainteresowany pracą w SEKO S.A.? To początek Twojej kariery czy może szukasz już stanowiska wymagającego określonej wiedzy i doświadczenia? Zajrzyj na: http://www.sekosa.pl/pl/praca a jeśli zdecydujesz się aplikować, podziel się swoimi wrażeniami o procesie rekrutacji na forum.

Гость

Я не знаю, туда ли я обратилась, но очень хочется поделиться впечатлениями о работе в Seko. На первый взгляд, все очень солидно и приятно, новая чистая одежда, правда, минимум условий как переодеться и как оставляешь свои вещи. Но это все ерунда, по сравнению, с тем, что ожидает в самом цеху...шумно- это полбеды, холодно...но никто и не обещал жаркие страны))). А вот что касается, отношения руководства...это вопиющее пренебрежение, крики промывание, складывается впечатление,что находишься в концлагере. Улыбаться, говорить....переминаться с ноги на но...это оказывается нарушение! С криками ...отправляют домой, как нашкодивших школьников! Раболепие, согнутые шеи, опущенные вниз глаза.....вот что приносит радость руководству! Им бы плётки выдать они бы ещё секли нас за любые косые взгляды!

Czy ktoś z pracowników chciałby wypowiedzieć się na forum o SEKO S.A. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Gutek

Szkoda, że pracownicy nie piszą. Miałem nadzieję na najnowsze informacje o pracy!!

Karolina

Ostatnie komentarze dotyczą produktów firmy Seko S.A. Są to bardzo ważne opinie, jednak to jest forum opinii o pracodawcach i głównie użytkownicy zaglądają tutaj, by dowiedzieć się czy dobrze pracuje się w firmie i czy warto aplikować. Zatem czy pracownicy zechcieliby się podzielić swoją opinią?

Tora.Tora.Tora

W dniu dzisiejszym zakupiłem w sklepie firmowym notatenię mrożoną . Po powrocie do domu ok 50 km rozmroźiłem rybę . W większości śmierdziała przy przedniej części. Zakupiłem tego cały karton 6 kg. W Chojnicach byłem przy okazji wizyty u lekarza. Jutro niestety pracuję więc niemam jak oddać towaru a do 16 nie zdążę dojechać z Czarnego.

Karolina

Dzisiaj na śniadanie otworzyłam beczkę śledzi z olejem wiejskim SEKO 550g. W słoiku jest dużo cebuli a pomiędzy cebulą znalazłam CZARNY WŁOS !!!!!!!!!!! Dodam że ja jestem blondynką więc na pewno nie był mój. Cała ta sytuacja obrzydziła moje śniadanie i wolałam być głodna i nie jeść już nic. Masakra!

Zenobia

W dniu 10 czerwca 2017 roku w Auchan Kraków - Bonarka miałem nieszczęście kupić 2-słoiki Rolmopcy marynowane z datą gwarancji 26 czerwca 2017 r oznaczone 082S /drugi słoik ze złości wyrzuciłem/ Takiego świństwa to jeszcze nie widziałem, po otwarciu zakrętki. Tego rolmopsa nie można było wyjąć bo rozlatywał się w rękach. Po odkręceniu zakrętki na wierzchu rolmopsa była jakaś maż, o kolorze popielato-brązowym. To jest skandal że coś takiego nazywacie Państwo rolmopsem !! Powiadomię również Kierownictwo Auchan w Krakowie, o złożonej opinii w SERWISIE KLIENTA .

zz
@Zenobia 14.05.2017 19:34

jA JADŁAM RYBĘ PO GRECKU ... świństwo to mało powiedziane ...sam tran i czarna skóra ryb

Karolina

@gość a możesz powiedzieć dlaczego? Po samym stwierdzeniu ciężko stwierdzić czy nie polecasz pracy w Seko S.A. czy zaś produktów tej firmy. Nie wiem czy wiecie, ale firma Seko S.A. w tym roku zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz zdobyła nagrodę Gazela Biznesu.

gość

nie polecam

Kate

Hej, opisuję Radę Nadzorczą i Zarząd w kontekście powiązań rodzinnych w firmie Seko, czy ktoś coś wie na ten temat - czy członkowie rodziny wnoszą realną wartość do spółki czy raczej są hamującymi rozwój?

mam nadzieje ze atmosfera dopisuje bo dla mnie to jest mega wazna przynajmniej..przecież tam wlasnie w pracy spedza się dużo swojego czasu wiec relacje poiwnny być przyjacielskie w takiej atmosferze szybicje czas plynie i jest lepsza efektywność tez

ivo099

Poczytaj wcześniejsze opinie. Wszystko to prawda.

df potrafisz czytać?

Zainteresowany
@ivo099 30.08.2016 22:21

ivo099 widać że masz wiedzę, więc proszę o szerszą opinie na temat firmy i ludzi. Firmę budują ludzie, więc patrząc na wyniki to nie powinno być chyba tak źle. Proszę o pomoc .

Nowak

Dawno tutaj nie zaglądałam ale widzę że się posypało . Kiedyś tam pracowałem i widzę że się nic nie zmieniło haha odradzam szkoda czasu

ivo099

@ertg Ty tak z nudów tu zaglądasz tak regularnie, czy starasz się wybielić oblicze tego cyrku? XD

ivo099

Opieka medyczna? Od kiedy? A nawet jesli to np pakiet w pzu (a chyba nie muszę tłumaczyć jakie powiązania mają seko i pzu) to koszt 50pln/mc. Ngi- z całym szacunkiem- pracownik, który nie ma stabilizacji emocjonalnej (a na to w seko nie ma co liczyć) czy będzie piąty, czy dziesiąty na danym stanowisku - nic nie zmieni na lepsze. Owszem, możesz iść-zaznaj tego miodu xD A potem koniecznie nam opowiedz czy widziałeś Yeti (czytaj premię) :-)

kaszub

Spróbuj jak się dostaniesz to nam powiesz jak było i czy te wszystkie opinie to wylewane frustracja zwolnionych pracowników czy prawda . Ale powiem Ci, że to wszystko prawda bo mamona się liczy a nie człowiek Ty masz się narobić a nie zarobić bo to prywatny folwark więc zastanów się 2 razy

ivo099

Ki akunt która to wymiana na stanowiska KAM-a w ciągu roku? Zdaje się, że trzecia xD nikt tego nie ogarnie, bo zarząd na to nie pozwoli. Zarzad tj ludzie bez żadnego doświadczenia w handlu- od małego wychowani na dywaniku w biurze tatusia i kompletnie nie znający realiów rynku. Ich głowny cel, to oszukiwanie. Pracowników, klientow. Bajze. I tyle

ivo099

Brak pomysłu na prowadzenie firmy, zarządzanie. Marketing leży. Co kilka - kilkanaście tygodni zmiana strategii. Premie zabierane wstecz ( ogólnie premie w seko wkrótce będą jak Yeti- niby każdy wie, że istnieje, ale nikt go nie widział)- wkrótce będą zupełnie nie do zdobycia. Handlowcy- zatrudniani a za chwilę nowy pomysł zarządu- zwalniamy. Boki? Faktycznie! Błaszczykowski i Lewy w jednym. Jedyny plus to wypłata na czas. Jako były pracownik- odradzam! Szkoda nerwów, bo to cyrk na kółkach!

fish

Spędziłem w tej firmie lat wiele i powiem jedno - to już nie jest to Seko...... Pracuj dobrze, bo praca jest wartością ale nie ufaj i nie wierz zarządowi. Nigdy, pracuj efektywnie dla firmy i nie dawaj wiary - nigdy..

Ochotnik

CZY TO PRAWDA ZE SEKO MA W ZESPOLE RKS a BLASZCZYKOWSKIEGO???? Podobno podaje swietnie bokami az bramkarz prezes na lawie siadl???? I WSZYSTKO JASNE:):):)

z

Za nędzne grosze nikt nie pójdzie robić na sieci ! 12 wizyt dziennie z dojazdami zajmuje o wiele więcej niż 8 godzin pracy.

adamnawerty

Witam, mógłby ktoś napisać jakimi autami jeżdżą handlowcy? Słyszałem, że Punto albo Fabia. Wie ktoś z których roczników? Pozdr

aa
@adamnawerty 05.03.2016 03:44

Fabia z gps, po pracy płacisz za kilometry. Ciężka robota za głodową pensję.

Zostaw opinię o SEKO S.A. - Chojnice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SEKO S.A.