Pc Service Firma Komputerowa

Pabianice

Opinie o Pc Service Firma Komputerowa

ppi

jak na firmę komputerową, jak się tytułują, to mogliby moim zdani9em nieco podrasować designe swojej strony internetowej, ale jak na Pabianice to i tak są najlepsi

Madzia

Witam parę razy byłam z różnymi problemami i zawsze byłam miło obsłużona i wszystko było naprawione to z czym byłam. więc nie rozumiem twojego postu że "zero profesjonalizmu" ja gorąco polecam

jaro

W skrocie - 2012-12-15 18:02:35 Ściema! Zero profesjonalizmu.... Bez komentarza - a firmę i pracowników znam bardzo dobrze..konkurencja? - Gdybyś znał pracowników to nie pisałbyś o zerowym profesjonaliźmie ...

W skrocie

karola

Zgadzam sie z Poprzedniczka. Firma jest juz dlugo na rynku co swiadczy o tym ze rzetelnie traktuja klienta i podejscie do swojej pracy. Nie tak jak inne firmiki komputerowe ktore co pol roku od pojawienia sie i nachapania klientow na dobre objecanki poznikaly juz dawno z rynku Pabianic. Czasami zagladam i zawsze mile podejscie i obsluga. A przede wszystkim nie wciskaja kitu tylko zawsze staraja sie doradzic optymalne rozwiazanie do zadanego tematu. szkoda ze nie chca nikogo zatrudnic do siebie lub chodzby na praktyki wziasc. bo sie tam znajomy dowiadywal u nich.Ceny maja rozne tansze lub drozsze niz konkurencja w zaleznosci od tego co sie szuka. ale idzie sie porozumiec. i braku doswiadczenia w temacie nie mozna im zarzucic. znaja sie na rzeczach jakie sprzedaja i naprawiaja a nie tak jak sprzedawcy w markecie czy niektorych innych firmach jakie w okolicy Odwiedzilam.

Zostaw opinię o Pc Service Firma Komputerowa - Pabianice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pc Service Firma Komputerowa