Plum-Bum Piotr Byliniak

Opinie o Plum-Bum Piotr Byliniak

MerrySia

Nieprzyjemny gość a jakość wydruku pozostawia wiele do życzenia. Na rynku jest masa profesjonalnych drukarni - wystarczy wpisać w google. Nie dziwota, że tego plum-bum nie ma w wynikach wyszukiwania.

Marcin

Masakra, wysłaliśmy naklejki do druku a to co dostaliśmy to była kompletna porażka. Nie dość, że nie miały tła to jeszcze były w fatalnej jakości. Wysłaliśmy zapytanie do innych drukarni czy jest jakiś problem z naszym projektem, wszystkie odpowiedziały, że jakość jest idealna. Piotr uważa sprawę za zamkniętą i nie zamierza poprawić naklejek. Niestety będziemy ubiegać się o pomoc na drodze sądowej. Nie polecam

Zostaw opinię o Plum-Bum Piotr Byliniak - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Plum-Bum Piotr Byliniak