Manhattan Zbigniew Mizgała

Częstochowa

Opinie o Manhattan Zbigniew Mizgała

potrwawka

@ manhattan uważam że jesteś żałosny dokłądnie tak jak twój komentarz.Pokjazałeś właśnie swój zerowy poziom, co mnie zresztą specjalnie nie dziwi. Takk czy inaczej kazdy może wyrazic swoją opinie i tobei nic do tego. Kazdy z kto tu pisze ma przynajmneij jakis poziom

manhattan

sprawa zgłoszona o zlokalizowanie ip komputera bo jakieś pisanie głupot pod jakimś Nickiem to zwykla propaganda pracowałeś u mnie bo myślę że jesteś leniem który ma czas na oczernianie ludzi co pisze i podnieca się stronkami z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o których możesz pomarzyć bo resztę twoich kobiet bzykałem i tyle w temacie

murzarz

wszystko ok tynki ponad 500 m2 zrobione kasa wypłacona popijawka na koniec tylko chwalić jestem podwykonawcą polecam

zibi

chłopki jak mi miło że nie mam złej opinii

tomek

sprzęt mega ach się chce pracować zibienku oby cały rok

tomek

sprzęt mega ach się chce pracować zibienku oby cały rok

brygadzista

po naszemu swój chłop same pozytywy zawozi na robotę płaci za każdy dzień od razu pozwoli wypić piwko swój chłop

kac

ok szef godny zaufania co się liczy u nas wyplacanosc za prace tego pilnuje to mu chwalić a praca jak wszędzie tylko tyle ze nie na stale nie ma pracy ja się pisze zawsze

gips

polecam na krótkie realizacje projektów budowlanych jedynie co może być większa wyplata ale polecam

Zostaw opinię o Manhattan Zbigniew Mizgała - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Manhattan Zbigniew Mizgała