Diaz

Gdańsk

Opinie o Diaz

a-walko

Firma, która głęboko tkwi w czasach komuny. Firma rodzinna, w której kierownikiem kadr jest córka właściciela. To jest jedno wielkie nieporozumienie. Ta osoba powinna być przykładem dla pracowników, ale tak nie jest. Można długo opowiadać jak oszukują pracowników. To na marginesie. Jedna rzecz bulwersuje pracowników mocno. Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Jak co roku szef zmusza pracowników do udziału w mszy świętej przed kolacja wigilijną (w kościele zaprzyjaźnionym). Nie ważne czy ktoś jest więżący czy nie - musi być. Bo jak nie jest zdobywa minusy. Jak można tak gnębić ludzi w 21. wieku.

Zostaw opinię o Diaz - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diaz