FJK Małgorzata Kubicka

Legionowo

Opinie o FJK Małgorzata Kubicka

emol

słyszałem od wielu ludzi, że usługi pani małgorzaty naprawdę są na wysokim poziomie i słucha przede wszystkim co jest najważniejsze potrzeb klienta i umie się do nich dostosować nie tracąc przy tym własnego zdania

adrian

Polecam ich usługi, profesjonalna i fachowa firma, ich produkty są najwyższej jakości, bardzo sobie chwalę współpracę z nimi.

Renia

Znakomite przedsiębiorstwo, jestem bardzo zadowolona z ich usług, szybko i profesjonalnie zajęli się wykonaniem banerów reklamujących moją firmę, dzięki nim coraz więcej klientów korzysta z naszych usług, to znakomici specjaliści od spraw reklamy

Sara

Znakomita firma, zajowali się wykonaniem banerów rekalmowych dla mojej pizzerii, to profesjonalna i solidna firma, dzięki ich banerom coraz więcej klientów odwiedza nasz lokal, polecam.

Zostaw opinię o FJK Małgorzata Kubicka - Legionowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FJK Małgorzata Kubicka