Gepard Express Sylwia Korkiewicz

Laski

Opinie o Gepard Express Sylwia Korkiewicz

mbn

@iled w każdej firmie jest inaczej. Zwyczajowo są tzw. karty paliwowe, po prostu taką kartą płacisz za tankowanie. To dość popularna metoda wielu firm

kurier

Ja również tam pracowałem.Przed podjęciem pracy mówił mi gość że zarobki od 1700 do 2500 na czysto.Umowa o pracę po okresie próbnym i samochód służbowy.Jezdzisz po całej Warszawie,od okolic Pruszkowa po Piaseczno,rżniesz swoje auto.Ponad 2 tyg prosiłem się o wypłatę a jak otrzymałem łaskawie wynagrodzenie to dniówka( 9-10 godzin jazdy) wyszła po odliczeniu paliwa 60 zł..Śmiech na sali.To są [usunięte przez moderatora].OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ Z DALEKA !!!!!!!!!!.ŻADNEJ UMOWY Z WAMI NIE PODPISZĄ.

wwa

witam nie polecam wykladasz pieniadze za paliwo za swoje a pozniej uzerasz sie bo nie płaca w ostatnim okresie bylo juz z 15 osób oszukanych

freeloper

Też zdarzyło mi się chwilę tam pracować, nie polecam Samochód zarzynasz swój własny, a i za wache też zabulisz z własnej kieszeni(jak masz szczęście to po odliczeniu paliwa wyjdziesz na 0). Sugerowane wynagrodzenie jest dalekie od ram realizmu. Nie podpiszecie też raczej żadnej umowy. Jeżeli ktoś mimo wszystko chce się przekonać o tym sam, to polecam rozliczenia max po tygodniu

kurier

też pracowałem w tym [usunięte przez moderatora] nie polecam

Szopen

[usunięte przez moderatora] a nie firma. Nabijaja ludzi w butelke tylko po to żeby sobie sakwy wypchac.

Darek

Drogi kolego chyba nie wiesz co mówisz lub coś z tobą nie tak, ja pracowałem w w/w firmie kilka lat i nigdy nie było żadnych problemów a twoje słowa świadczą o niskim poziomie kultury. ps. ciekawe czy jako pracownik też prezentujesz taki poziom. pozdrawiam kolegów z geparda.

były pracownik GEPARD EXPRESS

Pan Kazik co pisze u góry to chyba jakaś rodzina że ma takie dobre o nich zdanie. TO SA [usunięte przez moderatora] I [usunięte przez moderatora] SPRAWA JUZ ZGŁOSZONA DO PIP

Zostaw opinię o Gepard Express Sylwia Korkiewicz - Laski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gepard Express Sylwia Korkiewicz