Opinie o Przedsiębiorstwo Sprzętu i Transportu Em-Tech Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Sprzętu i Transportu Em-Tech Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Sprzętu i Transportu Em-Tech Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Sprzętu i Transportu Em-Tech Sp. z o.o. w Toruń

admin

Mieliście styczność z firmą eM-Tech sp. z o.o. lub z pracownikami? Wiecie coś na temat firmy? Napiszcie nam o tym, pomóżcie potencjalnym pracownikom.

Karol Nowy wpis
@admin

nic się niezmieniło jest nadal to samo do tego moje stanowisko pracy to była pomyłka(zero bhp i niezgodne z umową) nadal rozpadają się maszyny a pomimo tego że byłem na umowie operatorem ani razu nie jedziłem koparką a pomimo tego że miałem 8 godzinną umowę z urzędu często niechcieli mnie wypuszczać z zakładu na początku kilka razy się zgadzałem na to ale później sam zawijałem do domu nikogo sie niepytając 8 godzin mija tyle na umowie to mnie niema w zakładzie powinno być :D

Marek Nowy wpis

Właściciel płaci pod stołem, brak ubezpieczenia i rozpadające się maszyny. Nie polecam tam pracować!!!

Sebastian Nowy wpis
@Marek

Faktycznie dość mocno negatywna opinia. Piszesz o rozpadających się maszynach. Czy te wszystkie koparki nie mają przeprowadzanych okresowych badań technicznych? Pracodawca nie boi się, że podczas pracy może dojść do jakiejś poważnej usterki, która może być przyczyną poważnego wypadku?

Sebastian Nowy wpis

Zauważyłem, że pracodawca część pensji wypłacał pod stołem. Wciąż tak jest? Zmieniło się coś w tej kwestii?

Czyli nadal u Was nic więcej niż najniższa krajowa ?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Sprzętu i Transportu Em-Tech Sp. z o.o. na stanowisko Główny księgowy / Główna księgowa bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek

operator

Do "be" tak jak napisałem wcześniej mi proponowali 10/11zl za godzinę pracy na rękę(oczywiście nie na umowie,pod stołem)i średnio w granicach 160-180h miesiecznie plus umowa o prace najniższa krajowa.(rachunek prosty 11złx180h=1800pln na reke) praca wszędzie,jak to na wynajmach raz 5km od domu nastepnego razu 25km od domu ponoć miał mnie wozić do pracy i z pracy wynajmujący maszynę wiadomo jak w praktyce.

Operator

Nie polecam,nienormoway czas pracy(soboty,niedziele za 10zl pod stlolem za godzine),wyplata do reki w koperte,maszyny złom z zachodu(tam juz nikt niechce tym robic),smiesznie niskie zarobki,nie zaplacone nadgodziny zgodnie z kodeksem pracy,BHP nie istnieje.umowa najnizsza krajowa. Generalnie typowy prywaciarz jak wiekszosc torunskich kundli pseldo biznesmenow. Firma dobra dla dziadkow pijaczkow. Pozdrawiam wyzyskiwaczy z EM techu. Pozdrawiam z zachodu europy placa 2500 euro za 8godzin od poniedzialku do piatku,na rocznej maszynie...niedlugo wy wlascicele tych pseldo firm sami bedziecie robic na tych maszyna i nie bedzie mial kto robic na wasze emerytury!!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Sprzętu i Transportu Em-Tech Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Sprzętu i Transportu Em-Tech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Sprzętu i Transportu Em-Tech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przedsiębiorstwo Sprzętu i Transportu Em-Tech Sp. z o.o.
  • Bukowa 10 B
    87-100 Toruń

Przedsiębiorstwo Sprzętu i Transportu Em-Tech Sp. z o.o.