Hotel Petite Fleur

Toruń

Hotel Petite Fleur

Opinie o Hotel Petite Fleur

Czemu nic nie piszecie na wątku Hotel Petite Fleur? Czy to oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

Gama

Pracodawca bardzo niemiły dla pracowników. Miał wiele rozpraw sądowych odnośnie łamania przepisów wobec zatrudnionych.

Mario
@Gama 05.01.2016 13:54

Tyle wiem że mieli jedną którą zresztą wygrali bo Pani chciała sobie ustawić życie na koszt właściciela hotelu ale jej przed sądem jakoś nie poszło a jej koleżanki które już też nie pracowały w tym czasie to zamiast jej pomóc i wziąć działkę to ją pogrążyły. Pani musiała obejść się smakiem a sąd miał podobno z niej niezły ubaw. Zaznaczam że nie byłem nigdy pracownikiem tego hotelu ale mam koleżankę która tam pracowała jakiś czas. Tam 4 lata temu w ciągu miesiąca wyleciała cała stara ekipa , mówią że nie bez przyczyny ale nie mnie to oceniać.

Gama
@Mario 08.12.2016 13:14

I tak każdy wie ze pod nick Mario ukrywa się Bogdan B...to po co się tlumaczysz bo wygrałeś jedną sprawę może pochwal się o podluchach założonych w kamerach na kuchni wtedy będzie beka w sądzie

Zostaw opinię o Hotel Petite Fleur - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Petite Fleur