Opinie o Kancelaria Prawno-Podatkowa Focus Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kancelaria Prawno-Podatkowa Focus Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Prawno-Podatkowa Focus Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawno-Podatkowa Focus Sp. z o.o. w Toruń

Oluś Nowy wpis

Ostatecznie z parę miesięcy temu wszystkie trzy osoby z opisu na stanowisku księgowego się dostały i odeszły? Chyba ze to dalszy rozwój? chodzi mi ofertę, która obecnie jest dostępna i ma wpisana identyczna liczbę wakatów. Wymagane jest 2-letnie doświadczenie, więc zastanawiam się czy by nie spróbować

Były pracownik Nowy wpis

A szkoda było przejść na emeryturę:)

Halina Nowy wpis

Na emeryturę Pan po pracy tutaj przeszedł? ;) No to aż ciekawa jestem z jakiego stanowiska i po ilu latach, bo to chyba znaczy, że można tu liczyć na stabilne zatrudnienie?

Były pracownik Nowy wpis
@Halina

Przepraszam, nie widziałem wcześniej wpisu. Stabilne zatrudnienie przez okres 16 lat, az przyszedł wiek, że się chce już w domku być

Edi

Gorąco polecam.

Józef Nawrocki

Nic dodać nic ująć, Swietna firma!

Sylwia
@Józef Nawrocki

A pod jakim względem świetna?

Józef Nawrocki
@Sylwia

Jak świetna to świetna, żadnych problemów, wszystko na czas, kontrole z urzędu zawsze bez uwag, mi nic więcej od biura nie potrzeba. Robie swoją robote, zrzucam im dokumenty i reszta mnie nie obchodzi. A jak coś potrzeba lub czegoś brakuje to sami dzwonią.

Honorata
@Józef Nawrocki

A jak cenowo wychodzą ich usługi? :)

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
JMS Polska sp z oo

Wzorowa współpraca. Focus prowadzi nam outsourcing płac dla 130 osób łącznie z kadrą zarządzającą Spółka. Rozliczają nam umowy o pracę, zlecenia, nieobecności, chorobowe, urlopy itp.

Aśka

Focus prowadzi mi księgowość już 2 lata. Jestem osobą niepełnosprawną. W związku z tym, że firma jest na 1. piętrze nie mogę się tam sama dostać. Ale moja księgowa zawsze schodzi na dół, przygotowuje miejsce do siadania, bierze laptopa i o wszystkim możemy pogadać. Nawet kawę przynosi:). Bardzo polecam ich usługi a w szczególności Pani Eweliny.

Wojciech Smoczyński

Pozytywy: Co prawda nie pracuję w Focusie, ale jestem klientem i zawsze czuję się "zaopiekowany" przez pracowników. Z moim doradcą w Kancelarii wszystko zawsze mogę wyjaśnić telefonicznie lub osobiście. I szybko odpowiadają na maile. Negatywy: Z tego co wiem, mają kilkaset firm, dla których robią płace i czasem zbyt późno dostaję informację o wynagrodzeniach. Ale nigdy po terminie więc zbytnio na to nie narzekam, Ot, taka mała rzecz do udoskonalenia.

Czy firma Kancelaria Prawno-Podatkowa Focus Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Kancelaria Focus

Tak, szkolenia są finanswane w całości, ale oczywiście wszystko zależy od czasu pracy w firmie i zaangażowania pracownika. Na szczęście nie mamy z tym problemu, a nam jak najbardziej zależy, żeby wiedza naszych pracowników była jak największa.

Iwona
@Kancelaria Focus

Z finansowaniem szkoleń to nie do końca tak jest...

Jan
@Iwona

To znaczy, jak dokładnie wygląda finansowanie ewentualnych szkoleń przez Kancelarię Focus? Skoro masz jakieś doświadczenia w tym zakresie to może zechcesz się nimi podzielić na forum, aby pomóc wszystkim osobom, które odwiedzają ten wątek?

@Iwona

Jest dokładnie tak jak zostało to opisane. Szkolenia są finansowane w całości. W razie wątpliwości zapraszam do Kancelarii i wskażemy jakie szkolenia finansowaliśmy

Joanna Więcławska

Współpracuje z tym biurem już kilka lat i widzę, że załoga jest stała więc chyba wszystko ok. Inaczej by się ludzie zwalniali.

Interesuje mnie kariera na stanowisku Księgowa. Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w tej branży i podzielić się doświadczeniami z zatrudnienia w firmie Kancelaria Prawno-Podatkowa Focus Sp. z o.o.?

Beata

W naszej firmie można zacząć od praktyk i stopniowo się kształcić. Zawsze lepiej mieć swoich wychowanków, którzy pracują wg naszych standardów. Szukaj ogłoszeń na olx, FB czy pracuj.pl albo po prostu złóż cv, to ktoś się do ciebie odezwie. Prezes i Dyrektorka stawiają nam duże wymagania, ale wolą zarobić mniej ale mieć najwyższy standard usług.

Irena

Jakie są te atrakcyjne bonusy? Widziałam to w ogłoszeniu o pracę dla samodzielnej księgowej jakoś sprzed roku.

@Irena

Mamy wspólne wyjścia na różne imprezy, premie na święta, dodatki za sprawozdania, tańsze karnety do studia fitnes i wiele innych.

Halina
@Pracownik od 6 lat

Z tymi karnetami to chodzi o multisport? ;)

Pracownik księgowości
@Halina

Co roku są inne atrakcje. Sami głosujemy co chcemy robić np iść na kabaret albo mecz. Szef sponsoruje siatkówkę, koszykówkę, żużel, futsal to zawsze możemy sobie bilety wybrać.

Pracownik księgowości

Bardzo dobra atmosfera w pracy. Dużo spotkań integracyjnych. Nie powiem, pracy jest dużo, ale też zarobki nienajgorsze. Wiem, że sa firmy, które płacą więcej, ale tu mam stabilizację a dla mnie to najważniejsze w życiu. Wypłata zawsze przed terminem.

Pracownik od 6 lat

Jestem bardzo zadowolona z pracy. Szef stawia nam różne wyzwania, ale w granicach naszych możliwości. Koleżanki i koledzy w pracy są super. Razem tworzymy fajną grupę.

Joanna

Chciałabym tu pracować do emerytury. Szef traktuje każdego z szacunkiem, ale jak trzeba, cos, to jednym zdaniem zalatwia sprawe. I przyłączam sie do zdania mojej poprzedniczki, ze Szef zawsze dzieli sie z nami sukcesem:)

Czy trzeba mieć ukończone studia prawnicze aby ubiegać się o stanowisko w tej firmie ?

Kancelaria Focus
@Paweł

Wymagamy od naszych pracowników wykształcenia wyższego z zakresu: prawa, nauk ekonomicznych, finansów i rachunkowości lub administracji w zależności od stanowiska, na które prowadzimy rekrutację.

Pracownik od 2 lat

Nie chce sie przedstawiac, żeby nie robić opinii, że się podlizuję szefowi, ale pracuję tu od 2 lat i nie zamienię tej pracy na żadną inną. Atmosfera jest super, pensja wiadomo... mogłaby być wyższa, ale regularnie dostajemy podwyżki. Szef zawsze mówi, że dzielimy się sukcesem.

Gosia

Pracodawca na szóstkę. Lubię atmosferę w Kancelaria Prawno-Podatkowa Focus Sp. z o.o. za: Zrozumienie między pracodawcą a pracownikiem

Hubert

Bardzo dobre opinie o kancelarii można znaleźć w internecie. Szkoda, że pracownicy rzadko tu piszą.

Iwona

Super firma. Polecam każdemu. Lubię atmosferę w Kancelaria Prawno-Podatkowa Focus Sp. z o.o. za: Atmosfera

Barberia sp z o.o.

Bardzo sie ciesze, ze mozemy wspolpracowac od 8 lat.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawno-Podatkowa Focus Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawno-Podatkowa Focus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawno-Podatkowa Focus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawno-Podatkowa Focus Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelaria Prawno-Podatkowa Focus Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kancelaria Prawno-Podatkowa Focus Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kancelaria Prawno-Podatkowa Focus Sp. z o.o.
  • Władysława Dziewulskiego 39
    87-100 Toruń

Kancelaria Prawno-Podatkowa Focus Sp. z o.o.