Opinie o Toruńskie Centrum Usług Wspólnych w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Toruńskie Centrum Usług Wspólnych. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Toruńskie Centrum Usług Wspólnych o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toruńskie Centrum Usług Wspólnych w Toruń

Jaro Nowy wpis

Ostatnio jak szukali kogoś działu działu kontrolingu to proponowali umowę na czas zastępstwa w pełnym wymiarze etatu. Często jest tak że potrzebują kogoś na zastępstwo albo tymczasowo bo od pewnego czasu nie widziałem nowych rekrutacji więc nawet taka na czas określony by mnie interesowała. Przy takiej umowie obowiązują wszystkie świadczenia i benefity?

Kasia Nowy wpis

Witam, podczas epidemii dodane zostało przez firmę ogłoszenie o pracę dla stanowiska Pracownik Działu Kontrolingu. Wtedy firma dawała możliwość pracy zdalnej albo w systemie hybrydowym. Jak jest aktualnie? Interesuje mnie również temat zarobków, pracuje ktoś na tym stanowisku albo przynajmniej ma z nim styczność i powie czego spodziewać się na tle finansowym? Jak z atmosferą bo ktoś napisał na temat pracy w tym dziale "kpina"?

Maria Nowy wpis
@Kasia

Jest możliwość pracy zdalnej, ale tylko pojedyncze dni, po złożeniu wniosku i uzasadnieniu ... praca hybrydowa zdecydowanie nie ...

Fan

Praca w tcuw to katastrofa. Dział kontrolingu to kpina. Szkoda czasu żeby się pochylać nad aplikacja.

Joanna
@Fan

Czemu uważasz, że dział kontrolingu to kpina?

@Joanna

Nie ma żadnych zadań z zakresu kontrolingu. (usunięte przez administratora)myśli że potrafi wszystko, a nie wie nic. Jej sposób zarządzania jest jak u majstra na budowie, poza okresem fajrantu. (usunięte przez administratora)

@Fan

Ah ta humanistyka wśród ludzi... Ale ona miała jakieś szkolenie chociaż z tego kontrolingu lub cokolwiek? Chociaż samo szkolenie też w sumie nic nie daje, liczy się myślenie i doświadczenie... Rozumiem, że doświadczenia głównie brakuje?

@Fan

Bardzo trafne określenie dla braku kompetencji kiero, potwierdzam. Nieformalny zakaz rozmów i wymiany inf z innymi pracownikami, niesubordynacja karana dodatkową pracą ( zaznaczam, że całkowicie wyssaną z palca, celem przycisnięcia i zgnojenia pracowników) … masz czas na rozmowę to znaczy „ masz za dużo wolnego czasu w pracy” trzeba docisnąć!

Maria
@…

Masakra, a ta praca za karę to płatna chociaż tak jak nadgodziny?? Czy nie?

@Marzena

A ja wiem, że tym pracownikom to przede wszystkim brakuje wiedzy. Przyjmują do pracy TCUW każdego, tylko się zgłosi

@Fan

I wiem, że pracownicy z działu controllingu mają problemy ze znalezieniem kolejnej pracy, bo niestety nie za wiele wiedzą

Odpowiedź Nowy wpis
@Natabea

A skąd masz taką informację? Coś więcej w temacie?

ABC

Większość opini, które tu czytam mija się z prawdą. Jeśli szukasz etaciku w budżetówce, żeby się nie przemęczyć i mieć czas na inne rzeczy nie pracę to rzeczywiście szukaj gdzie indziej, bo w TCUW trzeba normalnie pracować. Dla niektórych to prawdziwa tragedia...

XYZ
@ABC

Prawdą jest że w tcuw nie szanuje się ludzi i nie umie się zarządzać ludźmi.

Dziewczyna z sąsiedztwa
@ABC

Zgadzam się. Mam wrażenie że te opinie są pisane przez frustratów, ktorym w TCUW się nie udało i którzy znaleźli sobie sposób żeby się lepiej poczuć.

@Dziewczyna z sąsiedztwa

Widzę, że brak zainteresowania konkursami jest tak duży, że kadrowa się pofatygowala i internet odpaliła. Nie pozdrawiam

Xyz
@Fan

Nawet znajomi nie są zainteresowani ciepłą urzędniczą posadką.

Ble ble

Klamstwo

@ABC

Tragedii by nie było gdyby się miało wiedzę. W prywafjej firmie tak niekompetentnych osób nikt by nie trzymał.

@ABC

No taka praca to rzeczywiście koszmar przede wszystkim dla ludzi z brakiem wiedzy. Szkolcie się, wiedzą jest dodatkowym atutem, miłe widziana w dziale kadr i płac

Odpowiedź
@Natabea

W tej firmie nie docenia się ludzi z wiedzą. W końcu pracownik nie rodzina - zawsze można zmienić.

Referent

Kultura rozmowy pozostawia wiele do życzenia, zachowanie rekruterów zresztą też.

Pierwszy raz pytania były na takim poziomie, że każdy z ulicy potrafi na nie odpowiedzieć. Wygląda na to, że mają duże braki kadrowe i biorą wszystkich jak leci.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek

Bieda

Wynagrodzenie zasadnicze poniżej 3 tys. brutto. Nie warto.

Natabea

A tam jest jakaś rekrutacja? Biorą kazdego

Odpowiedź
@Bieda

I obecnie niewiele więcej.

Jak w TCUW wygląda dofinansowanie do szkoleń i kształcenia zawodowego ?

Fan

W TCUW nie ma takich dofinansowań, dodatkowo jeśli znajdziesz darmowe szkolenie które odbywa się w godzinach pracy to musisz z niego zrezygnować lub wziąć urlop aby móc się szkolić. W godzinach pracy, masz pracować.

@Fan

Aż trudno mi w to uwierzyć. Ale nawet gdyby szkolenie było tak istotne, że mogłoby zwiększyć wydajność pracownika tutaj? Nie lepiej trochę czasu przypadkiem w takie coś zainwestować dla lepszego późniejszego efektu?

@Marzena

W teorii tak, w praktyce dział niby "kontrolingu" to zwykły (usunięte przez administratora).

@Marzena

Jeśli wybierasz się tam do pracy to spytaj jak wygląda rotacja w dziale na rozmowie, może ktoś szczerze Ci odpowie. Jeśli w ciągu miesiąca odchodzi 3 z 6 pracowników to sama sobie odpowiesz.

@Fan

A możesz udowodnić, że faktycznie 3-6? Bo z ciekawości serio bym spytała na rozmowie, ciekawa jestem ich prawdomówności

@Marzena

A w jakiej formie tego dowodu oczekujesz?

@Natabea

po takim czasie to i tak już nie wiem. A co, dalej odchodzą, że podpytujesz? Jaka rotacja teraz jest i w jaki sposób praca przed nowym rokiem wygląda? dasz znać?

Magdalena

Czy można liczyć w tej firmie na pracę zdalną? Lub chociaż hybrydową?

@Magdalena

Absolutnie nie.

@Fan

A w trakcie pandemii był taki tryb dostępny?

Jan
@Fan

Generalnie nic nie wolno.

@Magdalena

Można liczyć na wszystko

Jaki jest okres rozliczeniowy w Toruńskie Centrum Usług Wspólnych? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Byly fan

Przelew jest tak mały że prawie niezauważalny ...

@Byly fan

:( dookreślisz? co na tę kwotę się w takim razie składa, że tak martwi Twoje oko? Ile z tego to podstawa?

Natabea

Termin wypłaty jest określony w regulaminie

Natabea

Panie w księgowości mega kompetentne czego nie można powiedzieć o kadrach i co najważniejsze o płacach. Płacowe i kadrowe z brakiem wiedzy. Kto je zatrudnił należałoby zapytać?

AAA

Cyrk to jest na tym portalu! Niby "kandydat", a nazywa "miernym" kogoś, z kim nigdy nie pracował...

@AAA

no cóż niby opinię każdy może wyrazić swoją... a ty jaką w takim razie na temat firmy obecnie masz skoro tak Cię to wzburza? coś do dziś się zmieniło?

@AAA

Sława już Panią wyprzedziła. Gdziekolwiek Pani się wybiera nikt nie czeka z otwartymi ramionami.

KOkr.

Nie wierzę - ja chyba śnię - naprawdę to dzieje się tcuw w Toruniu? Obserwuje te opinie o tcuw-ie toruńskim i stwierdzm, że nie ma tu żadnych pozytywnych opinii. A już o dziale kontrolingu to tam jest czysty cyrk. I nie ma nadzoru nad tą panią, ktora tak traktuje w końcu swoje koleżanki. Gdzie jest dyrektor ? gdzie są działania w dyrektora aby zapobiec takim zachowaniom tej "miernej" pani.

@KOkr.

Dyrektor zajęty jest wdrażaniem w placówce procedury antymobbingowej

Anka

Dzień dobry! Poproszę o opinie na teat pracy w dziale kontrolingu.

lepiej nie

lepiej nie.

@Anka

Rotacja, rotacja i rotacja pracowników.

@andreas
@Rotacja

Co jest powodem rotacji?

@@andreas

Nieskie wynagrodzenie, niska jakosc zarządzania ludźmi i pracą, brak miejsca na wspolprace i budowanie pozytywnych relacji z pracownikami, mikrozarzadzanie, nieumiejetnosc delegowania zadań, nieumiejetnosc przekazywania informacji zwrotnej z poszanowaniem rozmówcy. Słabe warunki socjalne pracy.

Xyz
@@andreas

Motywowanie poprzez uprzejme informowanie, że takich a takich pracowników to się tutaj zwalnia.

@@andreas

zakaz rozmów z innymi pracownikami.

mariusz
@Anka

kontroling wystarczy zobaczyc bip um. ludzie przychodza i okresu probnego nie wytrzymuja dlatego taka rotacja. nie warto za te pienidze dawac sobą pomiatać

Gaarn
@Anka

Odradzam. Rotacja- jedni zwalniają sie w czasie okresu prubnego, drudzy nie przedluzaja umowy po okresie probnym. Niskie zarobki, brak szacunku do pracownika, praca pod presją przelozonego. Nie ma co, to nie praca przyszlosciowa tylko na chwile i szkoda nerwow za takie pieniadze.

@Gaarn

A trzeci już zostają na stałe? Ile średnio osób z całości decyduje się na dalszą współpracę? Bo z tego co piszesz należy się spodziewać, że nie jest to spora grupa osób?

Antyfan

Pracuje od początku powstania tcuw i nie słyszałam o żadnym łamaniu prawa.W głowach się poprzewracało ... Widać że część tych komentarzy to zwykle złośliwości. Idx do prywatnej firmy zobaczysz co będziesz mógłi czy premie dostaniesz. Co z was za ludzie, że zwyczajnie innych obrażacie, bo anonimowo.to wszystko mozna...?

@Antyfan

Karma wraca...

Biuf

Z jakiego powodu jest rotacja w dziale controllingu? Co jest nie tak?

Honorata
@Biuf

widziales gdzies ogloszenie w tym miejscu ? ze piszesz o rotacji ?

BIUF
@Honorata

Ktoś tu pisał, że jest rotacja. Ogłoszenie o controlling jest ciągle ponawiane. To jak jest pani Honorato?

@BIUF

Z kontrolingu odeszło 6 osób w ciągu pół roku. Etatów tam jest niewiele więcej...

Były fan
@Biuf

Ludzie odchodzą z powodu złego szefa i złego zarządzania. Nikt nie wyciaga wniosków.

BIUF
@Były fan

Zły szef? Jakieś konkrety?

@BIUF

Brak podstawowych umiejętności zarządzania zasobami ludzkimi przez kierownika działu K, stosowanie „białego mobbingu”, dyrektor jako manager jednostki pozwala sobą sterować ww. kierownikowi…zaznaczam, że cierpią na tym inne działy jednostki. Odchodzą osoby z kompetencjami i wiedzą, rotacja na poziomie blisko 100% w ciągu ostatniego roku ( oczywiście nie wliczam kierownik działu). Wnioski należy wyciągnąć samemu.

@Fan

Jeszcze kolejne 6 osób i pozew o mobbing zbiorowy gotowy...

@Byly fan

Fakt…powody odejścia z tego działu zapewne były zbieżne… i nie o ilość pracy i pensje się rozchodziło…

Szkoda słów.

Jak wygląda Dzień Kobiet w TCUW ? Czy Dyrektor składa życzenia pracownikom ? Czy są kwiaty ?

Gil

Jeżeli chcesz nabawić się nerwicy, wracać do domu z bólem głowy i lubisz jak przełożony wydziera się na Ciebie, to stanowisko w tej firmie jest dla Ciebie. p o dyrektora, obieca Ci złote góry żebyś tylko podpisał umowę a potem będzie dalej obiecywał i obiecywał i prosił o cierpliwość. Jeszcze tylko miesiąc, potem kolejny miesiąc już prawie urobił Panią Skarbnik ale jeszcze miesiąc i tak w kółko. A i jeszcze jak zdecydujesz się odejść to nie licz na to, że regulaminowa premia zostanie Ci wypłacona, o co to to nie. Łamanie przepisów prawa i praw pracowniczych jest tam na porządku dziennym. Jest jeden pozytyw, pracują tak wspaniałe specjalistki, prawdziwi fachowcy tylko Zarządzanie tej jednostki leży na obu łopatkach.

lepiej nie
@Gil

nic się nie zmieniło nadal jest beznadziejnie.

Grudziądzkie Centrum Usług Wsp
@Gil

U nas GCUW powstało do sierpnia 2022 - to jest jedna wielka tragedia! Żadnej ZASTĘPOWALNOŚCI!!!! ŻADNEJ A TO BYŁ DUŻY ARGUMENT POWSTANIA TEGO (usunięte przez administratora) DZIEWCZYNY SĄ W SZOKU JAKIE WARUNKI IM ZGOTOWANO! BÓL GŁOWY, NERWICE, PŁACZ, ROZKŁADANIE RĄK! NIE MASZ CZASU CHOROWAĆ! OBRABIASZ 3-4 PLACÓWKI ..... SZOK

Grudziądzkie Centrum Usług Wsp
@Grudziądzkie Centrum Usług Wsp

SIERPNIA 2021

nowy

Dzień dobry, co sądzicie o pracy w dziale księgowości?

nowy
@nowy

Nie polecam. Praca tylko dla desperatów.

Niestety prawda

Moze
@nowy

Może coś się zmieni na lepsze jak wymienia kadrę zarządzająca

Zyczymy
@Moze

Zyczymy im długiej i owocnej kariery gdzie indziej.

nick
@Zyczymy

Dyrektorem i kierownikiem kontrollingu się (usunięte przez administratora) człowiekiem się jest!

opinia

Na rynku pracy w Toruniu TCUW ma opinię słabego pracodawcy.

Pracownik administr.Grudziądz

Właśnie się dowiedzieliśmy, że w Grudziądzu od 1 lipca przykładem innych miast w Polsce w ramach oszczędności i w celu ZASTĘPOWALNOŚCI PRACOWNIKÓW wprowadzają nam CUW (na spotkaniu on-line usłyszeliśmy jak to jest och i ach u Was i w innych miastach). Początkowo plotki mówiły o tym, że tylko księgowe przechodzą i to nie wszystkie, część na emerytury, renty i część do zwolnienia. Teraz słyszymy, że i kadrowe mają tam przejść ale jeszcze mniejsza ilość tych pracowników, więc reszta do zwolnienia. W placówkach oświatowych pracują również sekretarki oprócz sekretarzy, referenci oraz kierownicy gospodarczy. Co z nimi? Jak u Was w placówkach to się odbywało? Szkoły zostaną bez Administracji? Powiedzcie co o tym sądzicie? Jak się "wygugluje" cuw Grudziądz to cisza! Wszyscy się martwią, dyrektorzy również sobie tego nie wyobrażają! Wg nas żadnych oszczędności nie będzie, przecież na nowo będą musieli przygotować jakiś budynek, zainwestować w sprzęty. A co z tymi gabinetami, które zostaną po nas? Sprzętem? Jaka tu oszczędność? Przecież to chore. Takie ala CUWY mieliśmy w Grudziądzu dwadzieścia pare lat temu - to była durnota - bieganie z księgami, fakturami, zeszytami do potwierdzenia itp Dyrektorzy wisieli ciągle na telefonach .... Czy o to znowu chodzi????

Zostaw merytoryczną opinię o Toruńskie Centrum Usług Wspólnych - Toruń

• Jak się pracuje w Toruńskie Centrum Usług Wspólnych?

Zobacz opinie na temat firmy Toruńskie Centrum Usług Wspólnych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Toruńskie Centrum Usług Wspólnych?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Toruńskie Centrum Usług Wspólnych?

Kandydaci do pracy w Toruńskie Centrum Usług Wspólnych napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Toruńskie Centrum Usług Wspólnych
1.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Plac Św. Katarzyny 9
    87-100 Toruń