MM Proj-Bud Marcin Młodziankiewicz

NIP: 9561952292 REGON: 365974794

MM Proj-Bud Marcin Młodziankiewicz

Opinie o MM Proj-Bud Marcin Młodziankiewicz

patryk1987

Miałem przyjemność współpracować z MM Proj-bud Marcin Młodziankiewicz. Tematy przekazane w terminie długo czekały na sprawdzenie i akceptację. O jakiekolwiek informacje ciężko się doprosić co fatalnie wpływało na współpracę. Na uregulowanie należności za wykonane opracowanie trzeba było prosić się wielokrotnie. Za dwie rzeczy do tej pory nie dostałem zapłaty.

Jacek Nowak

Profesjonalne podejście do tematu budowy i ciekawe rozwiązania. Na każdym kroku realizacji budowlanej mogłam liczyć na pomoc. Polecam firmę z MM Proj-Bud Marcin Młodziankiewicz Lubię atmosferę w MM Proj-Bud Marcin Młodziankiewicz za: Uśmiech i życzliwość.

Jak wygląda oferta pracy u nich w przedsiębiorstwie MM Proj-Bud Marcin Młodziankiewicz w miejscowości Toruń? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na aktualne info. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw opinię o MM Proj-Bud Marcin Młodziankiewicz - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MM Proj-Bud Marcin Młodziankiewicz