Opinie o Firma Handlowo-Usługowa Art-Bruk Complex Roman Lipiński w Toruń

Firma Handlowo-Usługowa Art-Bruk Complex Roman Lipiński
counter
Michał Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.
Klient

Zdecydowanie nie polecam jakiej kolwiek współpracy z panem romanem, nie rzetelny, nie terminowy, wszystko załatwia na czarno, na koniec pracy nie chciał wystawić faktury żądając dopłaty na podatek dochodowy, na podatek vat, a jak uzgodniał pracę to nic nie wspominał UWAGA na niego pan roman = same problemy ludzi ma z łapanki, spod sklepu monopolowego, co kilka dni nowe twarze obite i zapite strach tych ludzi wpuścić na podwórko

Mały Nowy wpis

Uwaga, zatrudnia tylko na czarno, mami umową po okresie próbnym, której nikt nigdy nie dostanie, wstrzymuje wypłaty, aby mieć trzymanie na pracowniku, do tego co tydzień szarpanie o pieniądze, dramat. Omijać szerokim łukiem firmę i Romana, Praca w swojej odzieży, rękawiczkach itd. Brak podstawowych środków pracy.

Dodaj komentarz o firmie Firma Handlowo-Usługowa Art-Bruk Complex Roman Lipiński w miejscowości Toruń. Oceń tego pracodawcę. Twoja opinia może być na rynku pracy drogowskazem dla wielu osób.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo-Usługowa Art-Bruk Complex Roman Lipiński - Toruń

Firma Handlowo-Usługowa Art-Bruk Complex Roman Lipiński