Safety Anna Kostecka

Gdańsk

Opinie o Safety Anna Kostecka

asa

Przeczytaam bardzo wiele negatywnych opinii na temat tejże Pani. Szkoda, że niektorym woda sodowa uderza bardzo syzbko do głowy chyba w tym przypadku rownież, ponieważ niewlasicei traktowanie pracownikow nie powinno miec miejsca

ulubieniec

Nie polecam, kobieta o zbyt wygórowanych ambicjach, niewielkiej wiedzy merytorycznej (szczególnie w dziedzinie Ppoż), ale za to potrafiący przypisać sobie efekty pracy innych ludzi z zespołu. Od jakiegoś czasu promowana przez P.Dyrektor Pomorskiego Oddziału Obrotu Gazem (tak doniedawna nazywała się Oddział PGNiG) gdzie stara się zabłysnąć w każdej dziedzinie. Pani [usunięte przez moderatora] nie nadaje się do pracy wśród ludzi.

arkanden
@ulubieniec 11.03.2013 21:06

podzielam opinię, znam tę babę bardzo dobrze, nędza, fałszywa, kłamliwa i apodyktyczna

Zostaw opinię o Safety Anna Kostecka - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Safety Anna Kostecka