Opinie o Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Warszawa

Szary urzędnik

Praca bardzo bardzo słaba, w oddziale regionalnym pracownik merytoryczny po studiach z doświadczeniem dostaje 2800 brutto, podwyżka możliwa tylko jeśli podnosi się najniższa krajowa. Premie zostały zabrane przez COVID, wiec gola pensja bez żadnych perspektyw finansowej poprawy/awansu. Bardzo dużo obowiązków, wiedzy i odpowiedzialności za czym nie idzie wynagrodzenie. Kto moze niech ucieka :)

Od dawna nikt nie wypowiadał się na temat zarobków w Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa? Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmienił się ich poziom w przedsiębiorstwie?

tas

od 2700 brutto. Większość u mnie (BP na wschodzie) z 10 letnim doświadczeniem ma ok. 3 tys. brutto.

@tas

@tas To niezbyt wygórowana stawka. A, czy benefity pozapłacowe dochodzą do pensji w ARiMR? Wczasy pod gruszą, paczki?

Adrianna
@Teresa

Premie kwartalne - zależne od tego jak bardzo lubisz wchodzić szefowi oraz partii w .... ;) do tego trzynastka oraz grusza

2700 brutto !!! + stażowe = żenada, przeżyć się za to nie da. Premie kwartalne bardzo słabo. Praca głównie na programach dziedzinowych - tzn bez pomocy kogoś kompetentnego samemu nie dasz rady, a nie każdy chce uczyć bo większość ludzi "wypalona" ...i ma to gdzieś. tj. praca bez żadnego rozwoju i perspektyw = wiedza bezużyteczna.

Srulan
@pracownik

W sedno... Przetyralem 15 lat... Koniec pracy nerwica wk itp... Wiedza bezużyteczna gdzie indziej. Podjąłem pracę na produkcji średnio 5 tys brutto dziękuję do widzenia

Oddziałowy
@tas

dodaj, że 3 tyś brutto podstawy. W ARiMR funkcjonuje coś takiego jak dodatek stażowy, 13-stka, nagrody kwartalne, świąteczne. ;)

s

Bez zmian. Pensje kasjerów w sklepach wielkopowierzchniowych już dawno nam odfrunęły. Obowiązków i odpowiedzialności przybywa, zwłaszcza w biurach powiatowych. Poziom zatrudnienia ten sam. Radzę szukać innego zatrudnienia.

Dorota
@s

W takim razie, jak zrozumiałam, zarobki w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa nie są adekwatne do ilości obowiązków i poziomu odpowiedzialności. Miałam jeszcze dopytać o ewentualne benefity. Czy pod tym względem nie można nic zarzucić temu pracodawcy - oferuje Wam jakieś atrakcyjne dodatki?

Dawid

Czy wypłaty są bez opóźnień?

uyt
@Dawid

tak, to jest budżetówka , to zawsze na czas

Badass
@Dawid

Bez opóźnień.

takaprawda

w Centrali kierownikiami i naczelnikami są tę paki po znajomości z plecami, zero kompetencji, NIE MAJA ZIELONEGO POJĘCIA o strukturach, którymi zarządzają tj. o sytuacji w oddziałach regionalnych zwłaszcza o trudnej sytuacji oddziału w Warszawie, gdzie w porównaniu do pozostałych oddziałów w POLSCE jest NIEporównywalnie więcej roboty a ludzi ZA MALO-centrala NIE CHCE TEGO WIEDZIEĆ i WYPIERA TEN FAKT Z GŁOWY!!! Centrala tylko dokopuje OR mazowieckiemu, zamiast go wspierać ORAZ PODJUDZA AUDYTORÓW WEWNETRZNYCH NA MzOR! dlatego m.in. ludzie stamtąd uciekają! Pupilkami dla centrali sa inne oddzialy, które robią możne jedną 20-stą tego, co OR mazowiecki. Jest to obrzydliwe. Do tego w mazowieckim kadra kierownicza NIE ROBI KOMPLETNIE NIC, żeby DOBRYCH pracowników zatrzymać. Awanse i podwyżki tylko PO CICHU dla SWOICH. NIC SIE KOMPETNIE NIE ZMIENILO, OBOJETNIE JAKA PARTIA BY RZADZILA, CALY CZAS TAKIE SAMO KUMOTERSTWO!

J23
@takaprawda

W centrali też podwyżki są po cichu. Rzekomo są zawieszone a kilka osób dostało. Oczywiście nikt nic nie wie.

UM
@takaprawda

w innych urzędach jest TAK SAMO!

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko STANOWISKO PRACY DS. WSPARCIA INFORMATYCZNEGO w firmie Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Panna Na Wyzysk

Sodoma i gomora... Nękanie, mobbing, plotkarstwo, wyzysk, niskie pensje, premie dla tych co siedzą na zwolnieniach lekarskich i aby dostać premię przychodzą na jeden dzień do pracy, a ludzie którzy siedzą i pracują okrągłe 0. Jak zaczynasz pracę jesteś zerem jak długo siedzisz to też chyba że umiesz donosić na kolegów i koleżanki z pracy. Brak przepływu informacji, komunikatywności. Najlepiej zatrudnić nowych i młodych nie doświadczonych i nimi sterować bo są bardziej podatni. Z całego serca odradzam pracę w tej instytucji.

Kier

Wyzysk, najniższa krajowa, wysoka odpowiedzialność, brak właściwego przygotowania pracownika etc

@j23 czyli ogólnie cała struktura firmy lezy?

J23

Dokładnie. Leży i kwiczy. Obecnie niektóre działy (ci co pracują to wiedzą) pracują w _nieplatnych_ nadgodzinach. I w weekendy. Powód? Brak pracowników. Dodatkowo (usunięte przez administratora) związany z pracą zdalną. Agencja w żaden sposób nie jest do tego przygotowana. A pracowników się wysyła na zdalną pracę, która tak naprawdę nie ma żadnego sensu.

@J23

Potwierdzam. Coraz więcej obowiązków nakładanych na biura przy braku nowych etatów wymusza mniej czy bardziej legalne nadgodziny i pracujące soboty. A są one niepłatne.

j23

Praca za grosze, często w niepłatnych nadgodzinach. W wielu wydziałach brak pracowników. Nowi, po zorientowaniu się w tym o co chodzi, szybko uciekają. Sporo pracowników ląduje u psychologów i psychiatrów. Mobing na każdym kroku. Dodatkowo sytuacji nie polepsza kadra kierownicza, często z nadania partyjnego, wsadzana na stanowiska celem przeczekania. Wystarczy spojrzeć na obecnego prezesa koncernu paliwowego, też był prezesem ARiMR.

@j23

Potwierdzam - w 100 % tak to wygląda a nawet gorzej.

Szukają roboli w Warszawie

ARiMR w Warszawie znowu Szukają Roboli, od Czarnej Roboty . Chcesz być wykorzystywany w robocie jak śmieć a później aby cię Centralne Biuro Antykorupcyjne posądzało za korupcje i ciągali po sądach. Zatrudnij się w ARiMR w Warszawie ul. Poleczki 33, na umowę zlecenie albo na umowę na zastępstwo, to się przekonasz. Ja wole ulice zamiatać niż tam pracować.

@Szukają roboli w Warszawie

Widzę, że nie odpowiada Ci praca w Agencji Restrukturyzacji, ale nie napisałeś żadnych konkretów, dlaczego. Byłoby to bardzo pomocne dla osób, które rozważają wysłanie tam CV. Piszesz, że firma wykorzystuje ludzi, w jaki sposób?

Żenada
@Teresa

Widać, że nie czytasz ze zrozumieniem

robol
@Teresa

Zgłaszają do urzędu pracy zatrudniają stażystów za marne grosze dla kandydata a sami jeszcze z tego korzystają bo UP im płacą a jak robol zrobi swoje to fora ze dwora

@robol

Chciałbym uprzedzić rozczarowanych- ARiMR ma taką umowę z urzędami pracy, że nie musi zatrudniać żadnych stażystów- faktem jest, że ma roboli bez żadnych perspektyw na zatrudnienie tylko i wyłącznie z powodu odbycia stażu i sprawdzenia się i z powodu braków kadrowych związanych z ciągłym poszerzaniem obowiązków dla ARiMR jak np. obowiązki po zlikwidowanej ARR bardzo chętnie z tej darmowej pracy korzysta.

nie

Nie polecam pracy w ARiMR, wykorzystują ludzi, nie szanują ludzi, zatrudniają tylko jak mają natłok pracy a jak prace się zrobi to z dnia nadzień Cie zwolnią. Nigdy więcej ARiMR.

@nie

W związku z podjętą przez Ciebie kwestią zwolnień, chciałam doprecyzować warunki zatrudnienia. Jaką umowę podpisuje z pracownikami Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa? Stabilność jest jednym z najważniejszych czynników branych pod uwagę przy poszukiwaniu pracy. Użytkownicy forum będą wdzięczni za przedstawienie sytuacji.

Argjyu
@Honorata

czu mozna prowadzic działalnosc gospodarcza i pracowac w ARMIR KEDNOCZESNIE NA UMOWE O PRACE

@Argjyu

Nie można prowadzić żadnej działalności zarobkowej, chyba, ze pracodawca wyrazi na to zgodę. W praktyce zdarzają się odmowy z powodu braku dyspozycyjności pracownika . W Agencji jest dużo nadgodzin więc pewnie o to chodzi. Nawiasem mówiąc to chyba jedyna taka poszkodowana grupa pracowników w Polsce. Zgodnie z konstytucją ograniczenie zarobkowania może wynikać tylko z ustawy. W ARiMR wystarczy widzimisię pracodawcy czyli regulamin pracy.

@tas

@tas Dziękuje, że udzielasz się na wątku, w ten sposób bardzo pomagasz osobom, które interesują się pracą w tej instytucji. Co możesz napisać o warunkach zatrudnienia w Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa? Ile wynosi tam wynagrodzenie? Z góry dziękuję.

Ula

Podpowiedzcie czy taka instytucja prowadzi czasami rekrutacje?

@Ula

Cześć. Dużo osób rezygnuje z pracy na zachodzie Polski.Z tego co wiem jakaś część matek z dziećmi myśli też o rezygnacji w związku z częstym wprowadzaniem pracy w trybie dwuzmianowym (6-14 i 14-22). Sprawdzaj oferty na stronie Agencji, są jawne.

Lg
@Ula

Prowadzi... swego czasu aplikowalem do Oddziału ARiRM w Lublinie na stanowisko techniczne. Rekrutacja składała się z testu i rozmowy. Test był podchwytliwy i niełatwy, o rozmowie nie wiem co myśleć, w sumie bez większej historii, wszyscy raczej zdystansowani itp. W sumie ciężko mi powiedziec jak wypadłem bo do tej pory brak informacji zwrotnej a minęło już sporo czasu, brak też informacji na stronie.vZapewne wybrali kogoś innego, nie wiem czy znajomego królika ale w sumie to nieważne. Frustrujące są jednak standardy w administracji publicznej, poświęcasz swój czas na rekrutację a oni ani be ani me... nie są Ci nawet w stanie powiadomić o odmowie i podziękować za udział w rekrutacji.

zaorać kartoflisko
@Lg

W Warszawie też nie szanują ludzi, chcą, żeby składać nie wiadomo jakie dokumenty, a niekompletne aplikacje nie będą rozpatrywane. A samo CV to nie łaska na początek? - Będę tracił ileś godzin na skanowanie świadectw pracy, dyplomów, szkoleń itd. a Jaśniepaństwo nawet nie odpowiedzą, bo "skontaktujemy się z wybranymi osobami". Co za arogancja urzędasów... Strach pomyśleć, co tam się dzieje w środku. - Olałem dziadów.

zaorać kartoflisko
@Lg

Jan
@zaorać kartoflisko

Wiecie może, czy od ostatnich wpisów, które pojawiły się w tym wątku uległy może zmianie warunki rozpatrywania kandydatur potencjalnych pracowników? Ciekawi mnie, czy w dalszym ciągu potrzebny jest komplet dokumentów potwierdzających nasze kwalifikacje, czy może firma zmieniła podejście w tej kwestii? Proszę o pomoc.

warszawa

awanse i podwyżki TYLKO dla tępaków po znajomości/rodzinie. Dla normalnych i uczciwie pracujących nie ma szans. Normalni bez pleców/popychadeł są tylko wykorzystywani, kolesie i rodzina jest od brania pieniędzy. Dobra zmiana.

@warszawa

Bardzo Cię proszę o nieobrażanie żadnej z osób zatrudnionych w Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Rozumiem, że temat związany z pracą w tym miejscu wzbudza w Tobie emocje, ale nie ma potrzeby wyrażania ich w ten sposób. Komentarze powinny być merytoryczne i rzeczowe. Dzięki temu mogą być pomocne dla użytkowników forum. Napisz proszę, jak obecnie kształtują się proponowane przez tego pracodawcę warunki zatrudnienia. Czy nastąpiły jakieś zmiany w nowym roku?

znam życie
@Honorata

Zatrudnianie "tępaków po znajomości/rodzinie" występuje chyba w większości firm, a awansowanie "popychadeł", syneczków sławnych tatusiów lub po kluczu etnicznym jest powszechną praktyką, więc nie ma mowy o żadnym "obrażaniu". Być może w innych firmach nie robi się tego tak ostentacyjnie

Czy tak dobrze się wam pracuje, że rzadko zaglądacie na forum? Czy warto aplikować?

Anonymous

Jeśli ktoś nie zna się na rolnictwie i,nie potrafi odróżnić trawy od koniczyny to nie powinien tam pracować. Wg materiału dowodowego była mieszanka traw a to po prostu ekologia, nie wolno używać oprysków. A teraz zwracaj dopłaty. Tacy pracownicy powinni trafić do takiego rolnika i odpracować.

Mi urzędnicy zawsze pomagali, bym dostała dotację.

Honorata

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa szczegółowo na swojej stronie opisuje zasady naboru nowych pracowników. Jeżeli jesteście nimi zainteresowani to odsyłam Was do strony http://www.arimr.gov.pl/o-arimr/praca.html Czy te osoby, które pracują w tym miejscu, mogą wypowiedzieć się jakim jest pracodawcą?

xx

W centrali w Warszawie rekrutacje to pic na wode foto montaż, obrzydliwe wręcz ustawki (jeśli chodzi o ogłoszenia nie na zastępstwo). Ogłoszenia pisane są pod konkretne osoby. Na testy przychodzą kompetentne osoby z doświadczeniem, PO CZYM wybierane są jakieś dziwne osoby bez doświadczenia, prowadzące na boku swoje biznesy typu agroturystyka i to spoza mazowieckiego, tj. warminsko-mazurskie, zachodniopomorskie, z dziwnych miejscowości typu Działdowo czy Wilkasy. Osoby te chcą sobie chyba dodatkowo dorobić w agencji. Dla osób BEZ PLECÓW które myślą o pracy tam, szczerze powiem że chyba szkoda na znaczek pocztowy pieniędzy. Piszcie ludzie jak jest w pozostałych częściach Polski.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa - Warszawa

• Jak się pracuje w Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 1 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa