Opinie o Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Warszawa

Martini

Dzień dobry, czy ktoś może podzielić się opinią/ doświadczeniem na stanowisku w Biurze Kontroli na Miejscu w Krakowie albo innym mieście? Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej? Jakiego można się spodziewać plus minus wynagrodzenia? Dziękuję z góry za odpowiedź! :)

xyz
@Martini

od czerwca minumum to chyba 4 tyś zł brutto, podstawy. Do tego dodatek stażowy 1% za każdy rok. Pytania oprócz standardowych o doświadczenie zawodowe itp, to z zakresu programów wdrażanych przez ARiMR, nie trzeba znać szczegółów. Ogólne informacje. W zależności na jakie stanowisko aplikujesz praca wygląda zupełnie inaczej. Jako inspektor terenowy- praca głównie w terenie, w zespołach dwuosobowych, raczej dla mężczyzn, ale kobiety też jeżdżą. Trzeba się znać na rolnictwie, budowlance, fakturach, rachunkowości itp. Pojawiasz się w biurze może raz na tydzień, czasem nawet rzadziej. Jeżeli aplikujesz do obsługi dokumentacji, no to weryfikacja raportów z kontroli, zdjęć itd., praca typowo biurowa, papierkowa, monotonna, żmudna, nudna, trzeba się też coś znać na rolnictwie.

abc
@xyz

4 tys brutto nie jest minimum, bo minimum jest niżej.

Tatiana
@abc

Możliwe ze chodziło o minimum dopuszczalne indywidualne w samej agencji? Mimo wszystko co z tym opisem warunków w takim razie? Ktoś już je przetestował i potwierdzi? Co do samej żmudności opisywanej w kontekście tego stanowiska to jakie są opcje na awans i ogólny dalszy rozwój?

praccen

Straszne miejsce, brak kultury i kompetencji na stanowiskach zarządzających jest niewyobrażalny. Zresztą samych kompetentnych ludzi też niewielu bo kto przy tych placach i warunkach kto ma możliwości inne chciałby tu być. Nadanie polityczne, kołowrotek stołków, przepychanki, awantury i niewydolność i nieudolność. Okropne miejsce. Przed wyborami to już w ogóle kołomyja taka, że jest to niewyobrażalne. Toksyczne miejsce.

Hanna
@praccen

Ale właśnie jedno mnie zastanawia. Bo np. Ty piszesz o centrali w W-wa, tak? Tymczasem w biurach powiatowych też się tak dzieje? Bo ja znam przypadki, że nawet po zmianie władzy po wyborach nie było zmian szefostwa w BP. Tam naprawdę klimaty z centrali ledwie ledwie docierają. Ale to piszę z obserwacji z zewnątrz, a chciałabym wiedziec, czy faktycznie jest aż takie upolitycznienie nawet na poziomie powiatów?

Xyz
@Hanna

To wskaż jakie bp masz na myśli, że Kierownik przetrwał zmianę wladzy. Bo każdy pracownik ARiMR wie, że w 2016 r. tuż po wygranych wyborach, PiSowski prezes Daniel Obajtek, o jednej godzinie nakazał dyrektorom Oddziałów wręczyć odwołania wszystkim Kierownikom Biur Powiatowych. Nowo powołani kierownicy kilka dni później wręczyli w całej Polsce odwołania swoim zastępcom. Nie zachował stanowiska nikt. Każdy pracownik wie również, że większe upolitycznienie panuje w BP niż w centrali. W centrali większość funkcyjnych zachowała stanowiska po zmianie władzy.

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa na stanowisku Główny specjalista? 20 kwietnia pojawiły się ich ogłoszenia na Praca.pl.

skandal

Zamiast narzekać bierzcie czynny udział w referendum do 5 lipca trzeba wysłać oświadczenia są na fb, i na stronie solidarność ARiMR. Skandalem jest ze kierownictwo arirm zastrasza pracowników i zniechęca do udzialu w referendum . Na to są paragrafy!!! chyba (usunięte przez administratora) w niektórych sie obudziła! I gdzie tu demokracja?! Ludzie muszą sami walczyć o zarobki ze Związkami, bo oni wam nic nie dadzą! Tam dobrze maja tylko upolitycznieni. Partyjka rządzaca miala czas 8 lat (!) żeby poprawic warunki pracy w agencji i nie zrobili nic przez 8 lat. Raz rzucili jakieś śmieszne ochalpy, a ceny puszyły w gore o 100% na niektóre rzeczy w sklepach. KOWR jak miał 2x tyle pensji za łatwiejszą prace – TAK MA, a w Arimr szkoda gadać. Arimr byl zawsze po macoszemu traktowany przez polityków, a pracownicy nie wyrabiają na zakrętach od przeciążenia robotą. Ale jedyna sluszna partia nie chce tego widziec!! Pieniadze zanazly by się w skali kraju , wystarczy nie krasc jak mawial jeden z klasykow jedynej slusznej partii. Krytykowali poprzednikow, a sami CO? Jeszcze chyba gorsi! Afera za aferą: zbożowa, respiratrowa, szczepionkowa, Willa+, 2 miliardy złotych na propagande tvp, milionowe premie w ministerstwach (tu kasa się znalazła jakos!). Skandal i pogarda dla zwykłych ludzi !

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko STANOWISKO PRACY DS. WSPARCIA INFORMATYCZNEGO w firmie Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Czy firma Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko Młodszy Programista do pracy w Lublin Mapa. Co jako obecni pracownicy przedsiębiorstwa Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa możecie podpowiedzieć zainteresowanym tą ofertą pracy?

j23

Co to jest młodszy programista?

Atmosfera w DI w Lublinie jest ok, niestety zarządzanie i kierownictwo jest do niczego. Proces wytwarzania oprogramowania też obok scrum nie leżał ... niestety. DI ma wymagającego klienta, który myśli że może zmieniać wymagania w trakcie testów akceptacyjnych, a potem jest "wielkie niezadowolenie" że produkt nie został dostarczony w terminie, nie działa, lub nie tak jak chcieli. Niestety Agencja oszczędza na ludziach i oprogramowaniu. Testów wydajnościowych od kilku lat w DI nikt nie widział, bo brak kasy. Może jak przyjdzie spółka to coś się zmieni.

Lesława

Jeśli ktoś lubi pracować w bałaganie to ARiMR jest miejscem idealnym i odnajdzie się tam napewno, choć słowo 'bałagan' chyba nie jest adekwatne bo ten czasem może być twórczy ale tu napewno nie jest, to raczej jedna wielka prowizorka. Ta organizacja to masakra za niewielkie pieniądze, przyzwyczajenia i mentalność rodem z minionej epoki. Ciągłe pretensje że coś nie jest na czas, nieustannie zmieniające się priorytety i ogólny bezład. A scrum? o ludzie, dajcie spokój... to tylko nazwa.

Jan
@Lesława

Rozwiniesz, co dokładnie w Twojej ocenie nie jest tam dobrze zorganizowane i czy ma to wpływ na wykonywanie obowiązków pracownika? O kasie słabej też bym się chciał więcej dowiedzieć, bo akurat myślę intensywnie o tym, czy tam może aplikować. Ile na rękę oferują? Praca pod presją ciągle, czy tylko w przy jakichś pilnych zadaniach?

Wiceprezeska

Trafiłam pod jej skrzydła... miła taka cukierkowa a za drzwiami obrabia plecy i(usunięte przez administratora) Odradzam współpracę..z tym pracodawca jak tacy ludzie zarzadzaja .raz juz pewnego byłego premiera chciala wieszać...ludzie się nie zmieniają

Ciekawy

Hej ktoś pracował w dziale Departamentu Zarządzania Należnościami i może powiedzieć co i jak

Dzień dobry. Chciałabym się dowiedzieć o wynagrodzenie dla nowoprzyjętego pracownika. Chodzi o ARIMR Oddział w Łodzi. Czasy są jakie są, nie wiem czy zostać tam gdzie jestem czy szukać szczęścia w Agencji. Jak w ogóle traktowani są nowi pracownicy? Można liczyć na jakieś wsparcie merytoryczne? Jak przebiega współpraca z pozostałymi pracownikami?

Czy w arimr jest wypłacany dodatek za wysługę lat lub premia miesięczna? I czy faktycznie od stycznia wzrosły pensję pracowników? nie chodzi mi o podniesienie płacy minimalnej tylko ogólnie

Kandydatka

Czy w armir jest możliwość pracy zdalnej?

TaDzik
@Kandydatka

Wszystko zależy od decyzji dyrekcji danego departamentu. Technicznie i organizacyjnie jest możliwa (i czasami jest zlecana) praca zdalna - jest jednak (w moim departamencie) traktowana jako "szczególny przywilej". Tylko nieliczni i w szczególnych okolicznościach (szczególnych w ocenie Dyrektora, niekoniecznie faktycznie szczególnych) otrzymują zgodę na pracę zdalną. Ponadto praca zdalna wiąże się z dodatkowym obowiązkiem raportowania w postaci "Karty zadań dziennych" (w formie "wordowej" tabelki), w której należy w punktach wyliczyć wykonane danego dnia zadania, z podaniem godzin rozpoczęcia i zakończenia każdej czynności. Zapisy w tabelce rzadko mają związek z oceną efektywności pracy, natomiast brak KZD może być powodem odmowy pracy zdalnej w następnych okresach (decyzja oczywiście jest tymczasowa - niezależnie od okoliczności praca zdalna nie jest podstawową/dominującą formą świadczenia pracy).

Kandydatka
@TaDzik

Dziękuję za informację. Nie dość że armir jest na Poleczki gdzie psy (usunięte przez administratora) szczekają, a dojazd niemal każdemu pracownikowi zabiera mnóstwo czasu (czyli jego cennego życia) to jeszcze nie ma możliwości pracy zdalnej. Armir powinien zostać pracodawcą roku!

żenada

pani Kierofnik myśli tylko o sobie, i o kasie , i o tym czy Jedyna Słuszna Partia wygra kolejne wybory- tylko to się liczy, nie robota i ludzie i ich nędzne zarobki, które nawet po tych śmiesznych podwyżkach i tak zżera inflacja i kolejne podwyżki stóp.

@żenada

Nie rozumiem co mają jej poglądy polityczne do jej pracy? Aż tak bardzo się z tym utożsamia że przekłada się to na warunki u was?

yyy
@Małgorzata

tak, najgorzej jak liczy się tylko prywata, a nie dobro i interes służbowy; zero obiektywizmu, zero myślenia o dobru wspólnym tylko krótkowzroczne myślenie żeby jej było dobrze i rodzince. Praca i pracownicy się nie liczą. (usunięte przez administratora) to taki rak na zdrowej tkance. Psuje wszystko.

@yyy

Więc co tam jeszcze ludzie robią skoro jest tak źle jak mówisz? Co ich trzyma?

j23
@Małgorzata

Jak to co? Stołki rozdawane są z klucza partyjnego. Popatrz na to kto siedzi w zarządzie ARiMR. Skąd się wziął Obajtek w Orlenie.

precz z pisem
@żenada

Dokładnie to jest żenująca osoba, brak kompetencji, leniwa, myśląca tylko o sobie i o własnych pieniądzach i żerująca, wręcza pasożytująca na pracy podwładnych. Gdyby nie ludzie których ma pod sobą, to by zgnieła. Ponadto osoba ta nie dość, że jest bardzo słaba merytorycznie, to jeszcze prowadzi działalność osłonową dla takich samych jak ona osobnikow- miernot. Na takim stanowisku powinna być osoba z awansu, która przechodziala przez poszczególne szczeble kariery, a nie jak ona w teczce przyniesiona. Nie dosć że nie ma wiedzy, to jeszcze nie zna się na ludziach, nie odrożnia kompetentnego, wartosciowego pracownika od manipulanta, (usunięte przez administratora) i pozoranta. Ktoś kto nigdy nie robił fizycznie spraw w agencji nigdy nie powinien zawiadywać jakąkolwiek komorką, bo najzwyczajniej w świecie nie ma pojecia czym i kim zarządza i nie wie z czym i co się jje. Nie odróżnia też mechanizmow tj. ktore sa proste a ktore trudne dla niej wszystko jest jedno i to samo. Ponadto osoba ta nie ma zrozumienia dla pracowanika, nawet jak jest w potrzebie, totalny egoizm lub zakompleksienie, nie wiem z czego to może wynikać…. Prostej sprawy nie można z nią załatwic począwszy od sprzetu biurowego skonczywszy na jakis poważniejszych sprawach (np. praca zdalna) już o podwyżce nawet nie wspomnę. Cieżko jej wykonać nawet telefon żeby coś załatwic dla biura, dla ludzi. Ale poganiać ludzi to już tak!!! szybciej, szybciej, na kiedy zrobisz to, na kiedy zrobisz tamto. Ludzie już na nią patrzeć nie mogą. Za takie zaniedbania jakie ona ma ostatnio, to w normalnej firmie już dawno wyleciałaby z wielkiem hukiem. Jak ktos napisał wcześniej kierofnik-figurant. Dojna zmiana w wykonaniu (usunięte przez administratora) Tyle w temacie.

Olga
@żenada

Grzegorz Nieszczerzewski to kłamcą i (usunięte przez administratora) Nie powinien pracować w państwowej instytucji!

Urszula
@Olga

Grzegorz Nieszczerzewski to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Uciekajcie od niego z daleka!

Były optymista

To były jakieś podwyżki?

brak slow
@Były optymista

tak, 150 zl brutto. dziękuje. dobranoc.

@brak slow

brutto? a w zeszłym roku jak z tym było, o wiele więcej dali? Ile?

tragedia

bezczelny PIS- sami sobie horrendalne podwyżki po 60%, a zwykłym ludziom każą pracować za 3tys! skandal! w poobcinali ludziom premie i każą harować za gołe 2,5-3tys, i innych budżetówkach niżej też! Roboty full, po godzinach, non stop kontrole i audyty i kupa stresu, a oni siedzą! pogarda i skandal! precz z pisem! Centrala arimr odrealniona, właśnie jeden z departamentów ds.grup jest w rozwałce.-tacy kompetentni, tylko kasę brać sie nauczyli i wymagać od OR tylko umią, a pomocy zero!!! non stop rotacja pracowników, zero motywacji w tym finansowej. Niedługo wszyscy będziemy tu zarabiać najniższa krajowa, jak pis w takim tempie ją podnosi co roku, już niewiele brakuje do tego.Jeden wielki skandal i pogarda dla pracownika!

Mała
@tragedia

Netto- 2080 zł, bo powinno się mówić ile widzę realnie. To jest wyzysk, takie zarobki po studiach, do tego ogromne wymagania.Niestety z pracą ciężko w tej okolicy????

pisowska rzeczywistość
@tragedia

najgorsze jest to ze stołki kierownicze z klucza partyjnego rozdawane są dla pociotków i rodziny. Pół biedy jakby to były osoby kompetentne, a to są osobniki naprawdę mało inteligentne, (usunięte przez administratora) nic nie wiedzą, tylko siedzą i dosłownie biorą kasę tylko za podpisywanie listy obecności. Tylko żeby im się na koncie kasiorka zgadzała. Okropni ludzie -dla szarego pracownika nawet symbolicznej podwyżki nie da (zwłaszcza jedna paniusia). To jest rzeczywistość naprawdę smutna. A ten co jest pod nimi zasuwa za(usunięte przez administratora) dosłownie jak powiedział pisowski premier. W tym kraju nie będzie nigdy dobrze bo wszędzie taka sama polityka jest prowadzona.

była
@pisowska rzeczywistość

To prawda. Toatalnie niekompetentni ludzie, łamią procedury narzucone przez UE byleby tylko rozdać kasę swoim. Nie liczą się procedury, przepisy. Przekaz jest jeden- rolnik wyborca ma być zadowolony. Pracownik ma łamać zasady, bo rolnik jest wyborcą.

Jom
@tragedia

To zmien robote jak tak zle...

as

Najlepszy przyklad charakterustyki pracy w Agencji to obecnie realizowana pomoc suszowa dla rodzin. W połowie terminu przyjmowania wniosków minister wydaje rozporządzenie zmieniające zasady przyznawania pomocy a prezes zmienia wzór wniosku. Tysiące rolników, którzy już złożyli wnioski trzeba jakoś o tym powiadomić aby zdążyli w ciągu tych kilku dni, które zostały wnieść dodatkowe wymagane obecnie załączniki, bez których zgodnie z nowymi regulacjami nie dostaną dopłaty. Cała frustracja i złość rolników jest oczywiście skierowana na pracowników Agencji. Oczywiscie minister nie wydłużył przy tym terminu dla pracowników na rozpatrzenie tych wniosków. Fundusze muszą być wydane do końca roku. Wniosek- święta w pracy.

Dariusz
@as

No to czeka cię masa roboty. Może jakieś nadgodziny ci wpadną? Płacą za nie czy wtedy robi się za free?

Pieniądze i $tołki

dobre miejsce dla (usunięte przez administratora)- lewe naciągane L4, że aż się prosi o kontrolę z ZUSu, żerowanie na młodszych uczciwych pracownikach, rżnięcie głupa, że nic nie wiem "bo mnie nie było" i jeszcze kasę brać (nie małą) i jeszcze mieć osłonę pożal sie boże kierofnika, który jest taki sam. Zero konsekwencji. A ci co uczciwie pracują mają tylko dowalane roboty i są poganiani "w nagrodę" oczywiście. Kierofnik (usunięte przez administratora) ludzi - obiecuje premie za robotę, a potem jak przychodzi co do czego, to pieniędzy nie ma. Scyzoryk się w kieszeni otwiera.

Szukam opinii, jak się pracuje w BWI Wrocławiu? Interesuje mnie wszystko, szkoleni, atmosfera, przełożony.

Tobie Ja

Już wcześniej pisano.. Odradzam 01.07.2022 20:07 Niestety mialam nieprzyjemność pracować w bwi we Wrocławiu. Na szczęście zakończyłam tam karierę po kilku miesiącach. Zarobki nędzne!!! Pracy ogrom , zrzucanie obowiazkow ,stres...jedzenie przy biurku ze słuchawka w uchu.Brak jakiejkolwiek współpracy między działami. Ale najgorsze to brak poszanowania przez kierownictwo! Naczelniczka Marta B. Zero kultury osobistej ! 10

@Tobie Ja

A teraz pytanie na ile w tym wszystkim jest prawdy? Tego jestem najbardziej ciekawa

@Tobie Ja

Ale w BWI we Wrocławiu nie ma naczelniczki Marty....

Sprawdź dokladnie

@Tobie Ja

Nie muszę nic sprawdzać bo tu pracuję ????

@Kłamstwo

O no to ładnie, czyli słusznie się zastanawiałam. Tzn., że wszystko co opisane nie jest zgodne z prawdą? Jeśli tak to możesz naprostować jakoś te warunki tak dla jasności?

@Małgorzata

Opinie o zarobkach to prawda. Prawie najniższa krajowa (niżej niż ma być najniższa krajowa w przyszłym roku), pracy dużo i bardzo odpowiedzialna. Sama szukam czegoś innego, bo ani się tu człowiek nie rozwinie ani nie zarobi, niestety, a odpowiedzialność do zarobków nieadekwatna. Między pracownikami atmosfera jest w porządku i to chyba jedyny plus :(

@Kłamstwo

No to słabo jeśli tak z tą kasą i odpowiedzialnością by wychodziło... Czyli czekaj styczeń przewyższy tę wartość? To co, wiadomo co z tym zrobią? Podwyższą proporcjonalnie tak jak teraz czy przyjmą stawki styczniowe?

@Kłamstwo

To chyba nie w tym BWI ???? O ile dobrze wiem tam nic się nie zmieniło i od 2011 roku jest ten sam naczelnik w wydziale wdrożeń.

Danuta
@Kłamstwo

Ale nie rozwinie bo nie awansują czy o szkolenia chodzi?

Pracownik Kowr

Do ARMIR uciekają pracownicy KOWR głównie informatycy. Wczesniej ludzie z ARMIR przychodzi do KOWR, teraz w ARMIR się lepiej zarabia, w KOWR żadnych nagród, pensje stoją od wielu lat. Koszty życia są coraz większe a w KOWR żadnych nagród, żadnych premii. Ludzie nie wychodźcie z ARMIR, pracownicy KOWR marzą o pracy w ARMIR. Nawet dyrektorzy którzy wylecieli z KOWR startują w konkursach do ARMIR.

Prawda

Najwięcej dostają starzy wieloletni pracownicy, zatrudnieni za czasów obecnych partii opozycyjnych, i bynajmniej nie zwolennicy partii rządzącej. kierownictwo komórek średniego szczebla też i co jest najciekawsze najczęściej są p.o. bo zawsze można wrócić na gl. Specjalistę z wyższą pensja. A rozstrzał widełek jest ogromny, praktycznie do dwukrotności najniższego wynagrodzenia na danym stanowisku. Reszta to "biali murz...", Choć bywają wyjątki niesamowitych awansów i to zwolenników opozycji z zupełnie z innych powodów. Stara gwardia trzyma się razem i nikt nie zabiega o młodego, odchodzacego, zdolnego i efektywnego pracownika bo jak to ktoś ze starszyzny określi to tylko "zmiana umeblowania". Żeby napisać prawdę należałoby tu użyć mocnych słów określonych w prawie. Ocena pracy w tym urzędzie zależy od korzeni pracownika i jego stażu i wynagrodzenia zasadniczego. Nikt kto ma tu tak źle nie siedzi kilkanaście i dłużej lat. Jest przyzwolenie do bardzo długich L4, a pracę zwala sie na innych. Można by walić konkretami, ale.....uwaga prawo..... no i czy to coś zmieni? No bo jeśli kilka razy zmienia się tego samego kierownika po to by go znowu awansować zamiast zwolnić za nieudolne zarządzanie to jaki sens maja żale.(usunięte przez administratora)

Czy w firmie Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa są regularne szkolenia pracownicze?

tas

Od kilku lat (od czasów (usunięte przez administratora) tylko e-szkolenia. W przerwie obowiązków służbowych odklikujesz plansze z tekstem i wtedy pracodawca ma odhaczone, że ludzie są przeszkoleni. W razie kontroli niby wszystko gra. W praktyce dużo zależy od tego na kogo trafisz w pracy. Nowy pracownik nie jest formalnie na tzw. stażu kiedy się uczy pod czyimś nadzorem więc od razu ma pracować na wielu systemach informatycznych. Pomoc nowemu to dobra wola innych- nikt za to nie odpowiada i nikt za to nie dostaje gratyfikacji finansowych, więc tylko życzliwość ludzka zostaje. Jako osoba, która kolejny rok dostaje do pokoju nowego pracownika, za którego przeszkolenie nie czuje się odpowiedzialny w tej firmie nikt mogę tylko dodać , że mam serdecznie dosyć, chociaż rozumiem, że to nie wina nowych, że nie ma odpowiedniego systemu wdrożenia ich do obowiązków tak jak to jest w innych urzędach.

ARiMR Rzeszów

Witam, ARiMR w Rzeszowie poszukuje pracowników terenowych, czym taki pracownik się zajmuje, ile może zarobić? Proszę o Wasze komentarze !

@ARiMR Rzeszów

A skąd wiesz ze poszukują? Gdzie są jakieś ogłoszenia?

@ARiMR Rzeszów
@Małgorzata

Na pracuj pl są ogłoszenia dla pracowników biurowych jak i terenowych.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa - Warszawa

• Jak się pracuje w Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 1 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa