Ikona

Bydgoszcz

Ikona

Opinie o Ikona

Czy od czasu dodania ostatniego komentarza w Ikona zmieniło się coś, na co warto zwrócić uwagę? Podzielcie się swoją opinią!

Jacek K

Tak jak Tomasz oceniam bardzo wysoko warunki pracy i przede wszystkim produkt, a to mnie najbardziej interesuje, wszak to moje podstawowe narzędzie i podstawa pracy. Umowa o pracę, dodatki sprzedażowe, narzędzia, wsparcie w pracy - to wszystko jest i dla mnie jak najbardziej ok. I rzeczywiście, na szefową zawsze można liczyć.

Tomek G.

Praca ciekawa, duże możliwości zarobku, porządne narzędzia do pracy, wypłaty na czas (nawet przed czasem), umowa o pracę (!!!). Publikacje na wysokim poziomie, więc nie miałem się czym wstydzić przed klientami, których przecież pozyskiwałem. Na dzisiejszym brutalnym rynku wydawniczym - wyjątek, jak dla mnie bardzo chlubny (pozdrawiam serdecznie szefową ;))

Jarek

Sądząc po liczbie byków w tym krótkim ogłoszeniu, z profesjonalizmem wydawnictwa chyba nie jest najlepiej :)

Junior

Jeśli lubisz pracować za darmo, a nawet dokładać do interesu to jest to stanowisko dla Ciebie:)

Mirek Z.
@Junior 30.01.2017 13:02

Radek, wyleciałeś za niekompetencje, a nie za brak zarobków ;) Miło cię wspominamy, ale nie przesadzaj, nie miałeś tak źle, i tak długo Cię trzymali jak na Twoje umiejętności :)

Krzysztof

Porządna firma,śmiało można jej zaufać.

Zostaw opinię o Ikona - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ikona