Opinie o Renoma BIS s.c. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Renoma BIS s.c.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Renoma BIS s.c. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Renoma BIS s.c. w Bydgoszcz

Nadia Nowy wpis

Jeżeli chodzi o pracę księgowej, to też muszę być emerytką żeby dostać zatrudnienie w firmie bo nie za bardzo rozumiem to co piszecie, przedstawiacie to wręcz jako wymóg. Rozglądam się za jakąś przyjazna firmą a widziałam, że parę lat temu trwała rekrutacja na to stanowisko tutaj. Co do wynagrodzenia jesteście w stanie przedstawić jakieś widełki?

sylwek Nowy wpis

@emeryt Inowrocław a jeśli chodzi o pracę dla studentów? Ja dużo nie potrzebuje a słyszałem, że praca ciężka nie jest

emeryt Inowrocław Nowy wpis

Firma renomę ma tylko w nazwie. Jak ktoś ma czas to warto go zainwestować w pracę dla firmy ale warunek jest że jesteś milionerem i robisz to za darmo. Bo kasy z tego nie będzie.

martyn Nowy wpis

Jak jesteś świeżo po studiach, to szukaj pracy gdzie indziej - tutaj chcą "doświadczonych" (również życiowo) pracowników, najcześciej mundurowych. Poza tym część wynagrodzenia idzie "pod stołem", a prowizja 15% od sprzedaży - no może byc wystarczająca do niektórych osób. Ale trzeba pamietać - kończysz współpracę - kończa się dżentelmeńskie umowy, tylko to co na papierze obowiązuje. i nie ważne, jakim byłes pracownikiem. Poza tym, co to za wydawnictwo reklamowe, które w tych czasach nie ma porządnej strony internetowej, szkolenia wstępne to rozmowa z szefem, który sprzedawał w zamierzchłych czasach+wyjazd z innym przedstawicielem, dbają o Ciebie do momentu kiedy im jest wygodnie - rozwój firmy (który stoi od lat w miejscu!!!)w tej sytuacji widzę raczej ciemno

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Renoma BIS s.c.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Praca dla dekarzy, cieśli, spachlarzy, malarzy, glazurników
Emeryt

Firma nie zatrudnia pracowników po studiach tylko emerytów MON , Policja... Nic nie można zarobić tylko z własnej emerytury dokładać do firmy - własny samochód, doładowania telefonu (tak było w moim przypadku w 2013r. ale jestem pewien że standarty wyzysku się nie zmieniły).

buki

witam, czytałem sporo na temat firmy renoma bis oraz i ch zaangażowania w rozwój nowego pracownika. Jestem świeżo po studiach, więc taka firma byłaby dla mnie świetną opcją na start. Napiszcie proszę na jakie warunki finansowe można u nich liczyc. Jest to dla mnie równie wazny czynnik. Pozdrawiam .

Emeryt

Mogą sobie myśleć o przyszłości ale niech też myślą o biednych pracownikach i moich 50 zł. plus odsetki ustawowe. Może wreszcie zainteresuje się Inspekcja pracy bo zatrudniają na czarno. Czekam na kasę.

EMERYT

Dziękuję, informacja bardzo pomocna i potwierdzona. Pozdrawiam

Emetyt

Panie Ciekawy czytał Pan od początku wszystkie wątki? Pyta Pan o nie sprzyjające warunki pracy? Pan mi wskaże choć jeden sprzyjający. HI HI . Wzywam szefostwo firmy po raz kolejny o uregulowanie z mną długów za kartę telefoniczną 50 zł oczywiście plus odsetki ustawowe hi hi. Dorobiliście się na mnie? Firma to według mnie dno i 3 metry mułu.

Ciekawy

Dzień dobry. Można wiedzieć jakie są te nie sprzyjające warunki pracy?

przedstawiciel

Polecam pracę w tym miejscu, wypłata zawsze po zjeździe z umowami

Doświadczony

Ja jestem zadowolony ze współpracy. W tej firmie płacą tylko za efekty pracy. I to chodzi!

ZADOWOLONY

A ja mam bardzo dobre zdanie o firmie Renoma Bis z Bydgoszczy i jej wypłacalności. Po przyjeździe z delegacji kasa zawsze na mnie czeka, a pracuje już półtora roku. Oczywiście jest wypłata adekwatna do ilości podpisanych umów. A z tego co się orientuje telefon dają na abonament.

emeryt MON

Firma żeruje na frajerach. Usuwa posty - ale ja mam tyle czasu że będę dodawał opinię w każdych warunkach o każdej porze dnia i nocy.Praca w delegacjach. Za 2 tygodnie pracy zarobiłem 250 zł. Praca na czarno bez Zusu i innych opłat jak murzyn! Żenada. Na początku doładowali mi tel i dali na paliwo a później sam doładowywałem i kupowałem paliwo. Na koniec jak zabrałem kartę sim do telefonu bo miałem na niej 50 zł. doładowane za własne pieniądze to wyłączyli mi sim. Firma dorabia na frajerach takich jak ja

emeryt2

Dzięki za informacje - w rozmowie przez telefon miało to tak fajnie wyglądać

Zostaw merytoryczną opinię o Renoma BIS s.c. - Bydgoszcz

Renoma BIS s.c.
1.6/5 Na podstawie 13 ocen.
  • ul. ks. Augustyna Kordeckiego 3A
    85-225 Bydgoszcz