Opinie o One Net Wioletta Czarnik w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy One Net Wioletta Czarnik. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie One Net Wioletta Czarnik o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o One Net Wioletta Czarnik w Warszawa

Michał Nowy wpis

Czy ktoś w firmie miał ostatnio awans ?

Emosia Nowy wpis

Widzę, że poszukiwali architektów, a teraz nic i cisza?

tomek Nowy wpis

no u mnie też nie działa właśnie, nie wiem o co chodzi konkretnie czy to z tą stroną sa jkieś prpblmey, jest w pzrebudowie czy o co chodzi konkretnie? naprawdę chętnie się dowiem czy firma planuje rozwój jakiś czy właściwie przeciwnie? bo nie wiem czy teraz cokolwiek działac u nich czy nie, jak polecacie?

piotr pirat Nowy wpis

nie wiem czy to wina moja czy ich informatyków, ale ich strona internetowa się u mnie na komputerze nie otwiera.a tak się składa że poszukuję nowego zatrudnienia i pracodawcy, a moje oczy i intencje kierują się w stronę One Net Wioletta Czarnik. czy obecnie ustabilizowała się już sytuacja z terminowością wynagrodzeń?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie One Net Wioletta Czarnik? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
piotr pirat

aaaaaaaaaaaa

nie wyglada mi na to aby na Warszawa, (usunięte przez administratora) byla jej firma

tego no

to moze juz czas i pora zrobic cos w tej sprawie prosze o info na jakiej ulicy ta firma istnieje gdzie sie znajduje

arkadiusz

Witam, pracowałem w firmie przez miesiąc i po miesiącu zostałem zwolniony z powodu moich kiepskich wyników. Prawda, moje wyniki nie były świetne aczkolwiek poziom firmy -(usunięte przez administratora). Nie chcę się tutaj mścić tylko napisać prawdę. Baza klientów - (usunięte przez administratora) Brak jakiegokolwiek opisu, tylko numer telefonu, ewentualnie adres i obecna usługa, co i tak rzadko było wpisane. Często było tak, że dzwoniło się do klienta, który już miał podpisaną umowę, a baza podobno była czysta i świeża jak nowo upieczone bułeczki. Wprowadzanie zamówień przez osobę za to odpowiedzialną - porażka. Po tygodniu okazywało się, że moja umowa nie zostanie zrealizowana ponieważ telemarketer z innej lokalizacji złożył zamówienie i miało to miejsce tylko dlatego, że wprowadzenie mojego zajmowało tydzień, a nie było realizowane od razu. Oczywiście usłyszałem, że to moja wina bo nie przywiązuję do siebie klientów, żenada. Kompetencji osoby, która nadzoruje zespół telemarketerów nawet nie skomentuję. Na umowę czekałem i czekałem, ciągle mówiono mi, że będzie gotowa jutro i jutro, aż w końcu mnie zwolnili i umowy nie widziałem na oczy. Po zwolnieniu miałem dostać wynagrodzenie, nie wysokie ale zdawałem sobie z tego sprawę przy moich wynikach, aczkolwiek należało mi się. Pieniędzy oczywiście nie zobaczyłem na swoim koncie. Pracownicy firmy nie odbierali ode mnie telefonów ani nie odpisywali na maile. Odnośnie ochrony danych osobowych klientów - śmiech na sali, dokumenty z danymi porozrzucane gdzie się da, nie są przechowywane w zamykanych na klucz szafach, a bazę klientów i formatki można spokojnie wynieść z placówki na osobistym komputerze bądź pendrivie. Osobiście nie polecam współpracy z firmą ONENET (usunięte przez administratora) - brak jakiejkolwiek rzetelności i szacunku wobec pracowników, jedno wielkie (usunięte przez administratora). Pozdrawiam.

pierwszy

niestety to prawda ale ją zarabialam. tam. ok 4000 ale szefowa to sz......

kakakaka

ja się zgłaszam meil poszedł

obserwator

Zapraszam wszystkie osoby oszukane przez tą firmę do pozwu zbiorowego proszę o kontakt superwiola@onet.eu

kakakaka

Firma masakra, nie wypłacają pieniędzy cały miesiąc pracowałam za darmo....;/[usunięte przez admina] właścicielka dno.. słoma z butów wystaje nie wiem dlaczego jeszcze nie dobrali się jej do dupy i nie zamknęli tej całe "firmy" Stanowczo odradzam, jak pracowałam to w miesiącu wszyscy pracownicy nie dostali wypłaty. albo grosze typu 100-400 zł za miesiąc i wszscy odeszli

ma
@kakakaka

Jaką umowe podpisaliscie, że firma pozwoliła sobie na takie zachowanie. Naprawde nie dostaliscie ani grosza? Czasami opoznienia w platnosciach sie zdarzaja. Czy i w tym przypadku wynagrodzenie przyszlo z opoznieniem, bo nie fajnie jeżeli rzeczywiscie nic nie zaplacili. A ja chcialam starac sie o prace w One Net Wioletta Czarnik. Jak sytuacja wyglada aktualnie? Moze ktos, coś wie???

aaa

Nie znając nikogo z siemiatycz napisze ze jesteś żałosny każdą osobę nazwiesz pajacem która została poszkodowana tych osób jest sporo jak widać siemiatycze i warszawa Widać kto się wypowiada dużo myśleć nie trzeba ta dyskusja powinna dawno się skończyć te całe pisanie o one net nie prowadzi do niczego a czytające to osoby maja tylko ubaw i kabaret..

xxxxxx

Słyszałem że się zamkneli na amen. Upadli...

JULIA

W PCIMIU DOLNYM A CO?

romeo

gdzie jest nowe biuro?

Jola

Widać kulturę panującą w tej firmie.[usunięte przez admina]

kattt

Przykro mi ale same komentarze mówią za siebie a opinie od ludzi z innych biur gdzie już pracuję mówią same za siebie.

Ten Typ

a kim ty kur... jesteś żeby mówić komuś co ma robić... zamknac firme to se osoba zamknie jak będzie chciała... nie pasuje ci nie pracuj... pracowałaś nie podobało sie to zamknij [usunięte przez admina]i idź gdzie indziej. tyle w temacie

UP

Zapraszam na lekcje do Profesora Miodka pisze się pocą, a takie słowo jak szmaciuga nie istnieje.... Niech ktoś zamknie ten kabaret zwany Onenet

Zostaw merytoryczną opinię o One Net Wioletta Czarnik - Warszawa

One Net Wioletta Czarnik