Gastop Sp. z o.o.

Zabierzów

Opinie o Gastop Sp. z o.o.

Dominika

@gośćwspominasz o tym, że wynagrodzenia nie są wypłacane na czas. Jak duże są to opóźnienia? Od jak dawna trwa ta sytuacja? Dotyczy ona wszystkich pracowników, czy może tylko części z nich?

gość

Niestety w tej firmie ludzi traktuje się niepoważnie. Pieniądze nie są wypłacane na czas, siedziba firmy to ruina, wewnątrz firmy panuje totalny bałagan.

Dominika

@Kolomolo rozumiem, że w Twoim odczuciu firma nie jest godna polecenia. Piszesz o wielu rzeczach, które w firmie Ci nie odpowiadają. Chętnie usłyszymy również od innych pracowników Gastop. Czy Wy macie podobne doświadczenia? Czy też może w firmie od czasu komentarza @Kolomolo zaszły jakieś zmiany?

Kolomolo

Powiem tak, firma nastawiona tylko i wyłącznie na SWÓJ zysk. Słabo z kasą, brak normalnych umów, dość nie zrozumiała polityka wewnątrz firmy itd... cały czas jest źle i źle i źłe.... wszystko co robisz to cię gnębią. warunki w których pracuje się to masakra: zimno, wilgotno, brudno, myszy, szczury.. dodatkowo brak możliwości rozwoju jakiegokolwiek!!! NIE POLECAM

mjurek

@ksin no ale finalnie pensje otrzymałeś, jak rozumiem?

Ksin

podwyżkę - prądu i gazu...:-) , miedzy innymi ja odszedłem ponieważ 10-ego na pytanie co z pensją padała odpowiedź cyt. "...nie wiem..."

Strażak

Kierownik jest taki sam

Adrian

Zależy wszystko na jakie stanowisko cie zatrudnią, najczęściej chcą zeby założyć swoją działalnosc. (usunięte przez administratora)

Adrian

Nie polecam tej firmy

były

kłamstwo na resorach, każdy z byłych pracowników to potwierdzi

sonia

znam tą branżę od bardzo technicznej strony, przez kilka lat u konkurencji byłam właśnie monterem/serwisantem więc myślę że bez problemu poradziłabym sobie w Gastop Sp. z o.o i wniosłabym nową profesjonalną jakość do firmy. jednak szukam odpowiedzi czy opłaca mi się i czy warto zmienić firmę na Gastop Sp. z o.o

wanda90

do takiego montaż, i ewentualnego serwisowania, o jakim wspominał w swoim komentarzu Kato, szukają może teraz jakichś pracowników nowych? ja już w tym temacie doświadczenie mam ale jednak chciałaby nabryć szlifu i doświadczenia zawodowego - czy myślicie że mam jakiekolwiek szanse na zatrudnienie u nich?

kato

ja firmę Gastop poznałem przy okazji dużej imprezy w Polsce ;) GASTOP Production Sp. z o.o. wykonała roboty budowlane związane z instalacją bramek obrotowych wysokich, kołowrotów, ogrodzeń, barier bezpieczeństwa na największych stadionach EURO 2012. Stąd właśnie wiedziałem , że gdzieś już te nazwę słyszałem

szyszka myszka

nie jest teraz kolorowo? no cóż,ale czy są jakiekolwiek wolne stanowieska i szansę na zatrudnienie na młodych zdolnych kobiet jak ja? bardzo szukam pracy teraz pilno a taka branża mnie pasjonuje, nawet jeśli chodzi o pracę fizyczną. jeśli macie z wewnątrz firmy jakieś konkretne informacje to prosze o kontakt

były pracownik

Witam, prawdziwa opinia jest tylko Arnolda. Nie dziwi Was, że opinie zaczynają się od dziwnego wpisu z 2013roku ? :) Wszystkie opinie na tak to zwykły PiaR, wybielanie swoich poczynań. Polityka jest prosta: (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

młody

Witam, jakie warunki pracy i wynagrodzenie może liczyć spawacz?

arnold

Pracuję tam od kilku lat. Jak ktoś ma stalowe nerwy (usunięte przez administratora) Firma nie inwestuje w sprzęt, nowe technologie, kompletnie nic. Produkcja garażowa. Wymagania pracodawcy wielkie a w zamian nic. Nie polecam! Omijajcie tą firmę z daleka!!!Sam sobie się dziwię że jeszcze tam pracuję.

olo

Cuż odpowiem tak, 2 lata to strasznie długo. Nie zgadzam się z tą wypowiedzią. Musisz być na prawdę sfrustrowany skoro po takim czasie dalej myślisz o Gastopie!

sanczo

Witam Zostałem zaproszony do ww firmy na rozmowę o prace na stanowisko konstruktora czy możesz napisać jak wygląda tam praca, zarobki, park maszynowy, współpraca z ludźmi itp. Proszę o opisanie w miarę obiektywnie. Ostatnio odszedłem z innej firmy bo nie płaciki wynagrodzenia tam też się to zdarza ?

Dominik

potwierdzam opinię kolegi. Nie mam zastrzeżen do firmy bo firmę tworzą ludzie i mam w niej wielu dobrych znajomych, a jeżeli do firmy jakimś sposobem dostaną się osoby, którym się nie chce pracować to tylko demotywują innych, frustrują samych siebie i osoby z nimi mające współpracować.

ADAM

ja też tam pracuję i wydaje mi się, że takie problemy jak wymieniacie to będą się u Was pojawiały gdziekolwiek do pracy pójdziecie. Proponuję, rzetelną i uczciwą pracę wtedy każdy pracodawca będzie z Was zadowolony.

Zostaw opinię o Gastop Sp. z o.o. - Zabierzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gastop Sp. z o.o.