Świat Reklamy

Gdańsk

Opinie o Świat Reklamy

rafał

@swfg ale w zasadzie co to za różnica, kogo poszukują na inne stanowisko? :) Wydaje mi się, że po prostu jedna z tych prac będzie mniej wymagająca i bardziej "dorywcza". Fajnie, że firma daje zatrudnienie osobom w różnym wieku. :)

paragraf

Uprzedzam, że próbna praca za darmo jest nielegalna! Koledzy graficy - nagrywajcie choćby rozmowę i zgłaszajcie sprawę do sądu. Oni znowu rekrutują.(27.03.2014)

waldek

niepolecam [usunięte przez moderatora] a nie pracodawca ,nieplaci wynagrodzen i mobinguje,straszne warunki pracy , prosze zobaczyc w ich firmie na piekarniczej 26 barak zaglady. polecam naprawde.

Chyba nie miał pan doczynienia z TĄ firmą : 1 .Nie terminowi 2 Płace sa mierne 3 Jakość produktów to bez komentarza I najlepsze pytanie na start'' praca po godzinach to problem?'' Polecam naprawde:]

Zostaw opinię o Świat Reklamy - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Świat Reklamy