Saatchi & Saatchi X Sp. z o.o.

Saatchi & Saatchi X Sp. z o.o.

Opinie o Saatchi & Saatchi X Sp. z o.o.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Saatchi & Saatchi X Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

anonymous

I am looking for a job in Poland. do you help me?

Dominika

@Hr Manager a co powiesz o samej rozmowie rekrutacyjnej - jakie pytania Ci zadano, czy może rozmowa była nietypowa, w formie dłuższej wypowiedzi o sobie? Obecnie procesy rekrutacyjne wyglądają różnie, więc dodatkowe informacje są każdorazowo bardzo pomocne. Czy w tym czasie odbywało się wiele rekrutacji? Ich wielość też stanowi ciekawą informację dla potencjalnych pracowników Saatchi & Saatchi.

Dawno nie było wypowiedzi na temat Saatchi & Saatchi X Sp. z o.o., a przydałyby się informacje na forum czy kogoś szukają nowego do zespołu i jak się tam pracuje.

Hr Manager

Miałam wątpliwą przyjemność uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym na stanowisko Hr Managera. Zacznę od tego że samo oczekiwanie na rozmowę odbywa się na open space gdzie również prowadzone są rozmowy o pracę. Tak więc czekając moje spotkanie słucham spotkań innych, rozmów Pracowników o wszystkim i o niczym no i ploteczek. Pani Dyrektor Finansowa spóźniła się 10 minut ale to nic. Przecież to kandydat ma przyjść punktualnie a nie Pani Anna Pliszka. Rozmowa mało profesjonalna bardziej narzekanie że obecna Pani Manager odchodzi. Informacji o zakończeniu procesu nie otrzymałam mimo zapewnień. Szanowni Państwo my kandydaci poświęcamy swój czas, przygotowujemy się do rozmów i oczekujemy dotrzymywania słowa.

Trybik

Umowa o prace Opieka medyczna Fantastyczni ludzie (!!!) Kuchnia zaopatrzona lepiej niz niejeden sklep osiedlowy Niestety wiele nie zarobisz i musisz podjąć w tej firmie decyzję: miec, czy byc?

lois

od jakiegoś czasu tu zaglądam ale dalej cisza może będę pierwszy który napiszę i mam nadzieję, ze ktoś mi łaskawie odpisze. Szukam pracy słyszałem o nich że należą do porządnego grona przedsiębiorców w tej branży chce wiedzieć jak jest teraz jaka atmosfera/zarobki itp.

Jak wiele wiesz o firmie Saatchi & Saatchi X Sp. z o.o.? Zapraszamy na nasze forum, czytaj i komentuj.

Zostaw opinię o Saatchi & Saatchi X Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Saatchi & Saatchi X Sp. z o.o.