Saatchi & Saatchi X Sp. z o.o.

Opinie o Saatchi & Saatchi X Sp. z o.o.

Trybik

Umowa o prace Opieka medyczna Fantastyczni ludzie (!!!) Kuchnia zaopatrzona lepiej niz niejeden sklep osiedlowy Niestety wiele nie zarobisz i musisz podjąć w tej firmie decyzję: miec, czy byc?

lois

od jakiegoś czasu tu zaglądam ale dalej cisza może będę pierwszy który napiszę i mam nadzieję, ze ktoś mi łaskawie odpisze. Szukam pracy słyszałem o nich że należą do porządnego grona przedsiębiorców w tej branży chce wiedzieć jak jest teraz jaka atmosfera/zarobki itp.

Jak wiele wiesz o firmie Saatchi & Saatchi X Sp. z o.o.? Zapraszamy na nasze forum, czytaj i komentuj.

Zostaw opinię o Saatchi & Saatchi X Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Saatchi & Saatchi X Sp. z o.o.