Prowokator Sp. z o.o.

Opinie o Prowokator Sp. z o.o.

ej

Na pewno jest w porządku z zarobkami @Darek, bo miały się pojawić jakieś premie jeszcze. Warto próbować.

pracownik BŁ

z doswiadczenia niestety [usunięte przez moderatora] niejasne potracenia z pensji dodam ze niezgodne z prawem brak kompetentnych pracownikow biurowych oglnie nie polecam wspolpracy z ta firma poniewaz za ciezka prace mozecie nie otrzymac nawet grosza

byly-eks

To jeszcze napisz prosze kim tam jestes i co robisz ? bo skoro podajesz takie info to musisz tam pracowac. Z mojego doświadczenia powiem tak: Nie traćcie nerwów i czasu na tą firmę, pieniędzy za swoją pracę możecie wogóle nie zobaczyć. jeszcze was straszyc bedą. takiej prowokacji w życiu nie potrzebuje :)

Zostaw opinię o Prowokator Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prowokator Sp. z o.o.